İmalat Müdür Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
İmalat Müdür Yardımcısı
 • İmalat Müdürü

  HERA İKİstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıHERA İnsan Kaynakları; Türkiye genelinde Seçme & Yerleştirme başta olmak üzere, İnsan Kaynakları süreç ve fonksiyonlarında kurumsal müşterilerine çözüm ve danışmanlık hizmetleri veren bir özel istihdam bürosudur. Uzman kadrosu, geniş aday havuzu ve butik hizmet anlayışı ile çözüm ortağınız Hera; insan odaklı ve güvenilir iş birlikleri üreterek istihdama olumlu katkılar sağlamayı amaçlar. Danışmanlığını yürüttüğümüz Tekstil & Hazır Giyim sektöründe öncü kurumsal iş ortağımız için Şişli’deki genel merkezlerine bağlı görev almak üzere “İmalat Müdürü” arıyoruz. Hedeflere göre üretim planlamalarının yapılarak, müşteriye sevk süreçlerinin yönetilmesi, Günlük, haftalık ve aylık üretim planlama ve sevkiyat çalışmalarının yönetilmesi, oluşabilecek gecikmelerin giderilmesi için gerekli aksiyonların alınması, Üretimin süreçlerini takip edilerek, üretim verimliliğini artırma çalışmalarında aktif rol alınması ve atölye bant planlarının yapılması, Üretim maliyetlerinin düşürülmesi adına çalışmaların tamamlanması, gerekli aksiyonların alınması, Satış birimlerine teslim süreleri ile ilgili cevapların gönderilmesi ve taleplere uygun olarak çözümler üretilmesi, Üretim ve malzeme planlama süreci ile ilgili tüm raporların hazırlanarak üst yönetime sunulması, Planlama departmanı ile koordineli çalışarak üretim planlamalarının yapılması, İlgili bölümde, bağlı bulunan ekibin hedefler doğrultusunda yönlendirilmesi ve yönetilmesi.
  Aranan NiteliklerTercihen lisans veya ilgili MYO bölümlerinden mezun, Hazır Giyim üretimi konusunda ve benzer görev tanımlarında min. 5 yıl tecrübeli, Kadın Hazır Giyim alanında geniş bir atölye ağına sahip, Dikim, kalite, kumaş ve kalıp bilgisi konularına hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Etkin iletişim kurabilen ve ikna kabiliyetine güvenen, Yönetsel kabiliyetleri olan, inisiyatif alabilen, takım çalışmasına uyumlu ve detaycı, Sonuç odaklı, koordinasyon ve planlama becerileri gelişmiş, takip yönü kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: İmalat Müdür Yrd, İmalat Müdürü, Planlama Müdür Yard. , Planlama Müdür Yardımcısı, Planlama Müdürü, Üretim Müdür Yardımcısı, Üretim Müdürü, İmalat Müdür Yardımcısı, İmalat Planlama Müdürü, İmalat ve Üretim Planlama Müdürü

İş Habercisi - İmalat Müdür Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?