İnce İşler Şefi İş İlanları

Hepsini Temizle
İnce İşler Şefi
  • İş AçıklamasıİDEALİST İNŞAAT FİRMAMIZIN ŞİLEDE BULUNAN ŞANTİYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE İNŞAAT TEKNİKERİ ALINACAKTIR. Kaba inşaat (betonarme, çelik), ince inşaat ve altyapı imalat işlerini yürütecek, Şantiye de İşveren ile teknik konularda muhattap olacak, Ekibimizi yönetecek ve yönlendirecek, teknik personel aranmaktadır.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksekokullarının İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Kaba inşaat (betonarme, çelik), ince inşaat ve altyapı imalat işlerinde tecrübeli, kalıp, donatı ve çelik konstrüksiyon projeleri okuyabilen, uygulamaya yönelik detay çözümlerinde deneyimli, Merkez ofis ve uygulama ekipleri arasındaki koordinasyonu temin edebilen, Ekip çalışmasına yatkın, şantiye koşullarını bilen ve esnek çalışma saatlerine alışık, Hakediş hazırlama ve metraj işlerinde deneyimli, MS Excel ve AutoCAD programlarını kullanabilen, Şantiyede yatılı kalabilecek BAŞVURULAR 0532 768 32 20 NOLU TELEFONA WHATSAPPTAN CV YOLLANARAK YAPILACAKTIR.

    Sektör: İnşaat

    Pozisyon: İnce İşler Sorumlusu, İnce İşler Şefi, İnce İşler Uzmanı, İnşaat Formeni, İnşaat Teknikeri, İnşaat Teknisyeni, İnşaat Kontrol Teknikeri, İnce İşler Formeni, Kaba ve İnce İşler Şefi

İş Habercisi - İnce İşler Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?