İş Ortaklığı Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
İş Ortaklığı Uzmanı
  • İş AçıklamasıŞirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda belirlenen insan kaynakları ve gelişim projelerinde görev alınması, dijital İK projelerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi sürecine destek olunması. Destek olduğu bölümlerin insan kaynağı ihtiyaçlarına göre seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi. Performans yönetimi sürecinin yürütülmesi ve raporlanması süreçlerinde destek olunması. Yeni başlayan çalışanların oryantasyon süreçlerinin organize edilmesi, plana uygun bir şekilde yürütülmesi için takip edilmesi ve raporlanması. İnsan kaynakları politika, prosedür ve yönetmeliklerinin oluşturulmasına ve güncel tutulmasına destek verilmesi. Organizasyon yapısındaki ihtiyaçlara bağlı olarak görev tanımlarının oluşturulması ve güncellenmesi. Yetenek yönetimi kapsamında değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamalarının organize edilmesi ve sonuçlarının raporlanması. İşveren marka yönetimi konusunda planlanan uygulamaların gerçekleştirilmesi. Çalışan bağlılığı kapsamında iç iletişim faaliyetlerinin organize edilmesi. İnsan Kaynakları ile ilgili analizlerin gerçekleştirilmesi ve aylık olarak raporlanması.
    Aranan NiteliklerOtomotiv yedek parça sektöründe 42 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren ve sektörün öncüsü konumunda olan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısı içerisinde İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere; En az lisans mezunu, İnsan Kaynakları (tercihen işe alım, eğitim ve kariyer gelişimi) alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen eğitim tasarlama ve eğitim verme konusunda tecrübeli, Dijital İK sistemlerinin kurulumu ve entegrasyonu projelerinde bulunmuş, İletişimi ve temsil yeteneği güçlü, sonuç odaklı ve enerjisi yüksek, Analitik düşünme becerisine sahip, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Bölgesel yapılanması olan satış organizasyonları ile mavi yaka insan kaynakları yönetimi tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hâkim, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. "İnsan Kaynakları İş Ortağı Uzmanı" pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

    Sektör: Otomotiv

    Pozisyon: İnsan Kaynakları Uzman Yard, İnsan Kaynakları Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı, İnsan Kaynakları Planlama Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı, İş Ortaklığı Sorumlusu, İş Ortaklığı Uzmanı, İştirakler Uzmanı

İş Habercisi - İş Ortaklığı Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?