Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru İş İlanları

Hepsini Temizle
Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru
 • Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

  VIP CLINICİstanbul Avrupa 13 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıMultidisipliner muayenehane konseptinde çalışmakta olan kliniğimize oran usulü çalışacak kadın hastalıkları ve doğum uzmanı aranmaktadır.
  Aranan Nitelikler1-Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı / Jinekoloji uzmanlık diplomasına sahip 2-TC vatandaşlığı olan 3-Gelişime açık 4-iletişimi güçlü

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Kadın Doğum Uzmanı

 • İş AçıklamasıMisyonumuz deneyimli, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık alanındaki en son teknolojiyi takip ederek yaşam kalitesini sürekli yükselten hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmak. Vizyonumuz çağdaş bilgi ve yüksek teknolojiyi kullanarak, tüm branşlarda hizmet veren, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, halkın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, güvenilir, kolay ulaşılabilen ve dost bilinen, referans bir hastane olmaktır. Bu kapsamda hastanemizde görevlendirmek üzere Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı aranmatadır.
  Aranan NiteliklerHastanemize Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Doçent Doktor, Kadın Doğum Uzmanı, Profesör Doktor, Tıp Doktoru / Hekim, Uzman Doktor, Yardımcı Doçent Doktor

İş Habercisi - Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?