Karabük İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Karabük
Sayfa:/11

İş Habercisi - Karabük İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Karabük İş İlanları

Karabük,  Zonguldak’a bağlı bir ilçeyken, nüfus ve ekonomi olarak büyümüş, il olmuştur. Bu yönüyle, Türkiye’deki (nispeten) yeni illerdedir. Şehrin ekonomisini, genel olarak demir-çelik fabrikaları, tarım, hayvancılık, maden ve sanayi sektörleri oluşturmaktadır.

Safranbolu ve çektiği turistler sayesinde, son zamanlarda turizm sektörü de güçlenmiştir ve turizm sektöründe çalışacaklara yönelik birçok iş ilanı vardır.

Demir-Çeliğin Başkenti

Karabük, kentleşmesini ve sanayileşmesini büyük oranda içinde barındırdığı demir çelik fabrikasını borçludur.  Demir çelik fabrikası, kuruluşundan beri her zaman yüksek oranlarda istihdam yaratmıştır ve şehirdeki birçok kişi için iş kapısı olmuştur. Demir-çelik sektöründe, işçi, mühendis, iş güvenliği uzmanı gibi pozisyonlarda personel aranmaktadır. Bu pozisyonlardaki işlere ulaşmak için, Karabük iş ilanları sayfası güncel olarak takip edilmelidir.

Safranbolu Turizmi Canlı Tutuyor

Şehir, turizm anlamında (geçtiğimiz on yıl içinde) çağ atlamıştır. Osmanlı döneminden kalma bir yerleşim merkezi olan Safranbolu özellikle yerli turist çekme konusunda son derece iyi durumdadır. Yıl içinde binlerce kişi Safranbolu evlerini görmek için Karabük’ü ziyaret etmektedir. Bu da,  şehirdeki otellerin, restoranların ve turistlere yönelik diğer işletmelerin sayısını artırmıştır. Buralarda çalışacak aşçılara, garsonlara ve temizlik personellerine devamlı olarak ihtiyaç duyulmaktadır.

Turizm sektörü sayesinde dönemlik iş imkânları da artmaktadır ve part time iş arayan öğrenciler bu olanaklardan faydalanabilmektedir. Şehirde son dönemde inşaat sektörü de hız kazanmıştır ve inşaatlarda çalışacak vasıflı-vasıfsız elemanlar aranmaktadır.