Karşılama Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Karşılama Elemanı
 • İş AçıklamasıBünyemizde istihdam edilmek üzere gerçekleştireceğimiz kongrelerde, havaalanı ile kongrenin yapılacağı otel arasında katılımcıların transfer işlemlerini sağlayacak erkek ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Nitelikler18 - 30 yaş aralığında Haftada min. 3 gün ve üzeri müsaitliği olan Ehliyet sahibi, şoförlüğü iyi olan Tercihen İngilizcesi iyi Dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Erkek ekip arkadaşları arayışımız vardır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Host, Karşılama Elemanı

 • İş AçıklamasıBünyemizde istihdam edilmek üzere; İstanbul'da gerçekleşecek olan kongrede, karşılama, kayıt, salon gibi noktalarda görev alacak Rusça bilen hostes arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Nitelikler18-28 yaş aralığında 18 Mayıs 21 Mayıs tarihlerinde tam gün müsaitliği olan İyi / çok iyi derecede Rusça bilen Dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Hostes arayışımız bulunmaktadır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Halkla İlişkiler Asistanı, Halkla İlişkiler Danışmanı, Halkla İlişkiler Elemanı, Fuar Hostesi, Karşılama Danışmanı, Karşılama Elemanı, Karşılama Hostesi, Mihmandar, Misafir İlişkileri Elemanı, Misafir Karşılama Elemanı

 • İş AçıklamasıBünyemizde istihdam edilmek üzere; İstanbul'da gerçekleşecek olan kongrede, karşılama, kayıt, salon gibi noktalarda görev alacak Rusça bilen host-hostes arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan Nitelikler18-28 yaş aralığında 18 Mayıs 21 Mayıs tarihlerinde tam gün müsaitliği olan İyi / çok iyi derecede Rusça bilen Dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Host-Hostes arayışımız bulunmaktadır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Halkla İlişkiler Asistanı, Halkla İlişkiler Danışmanı, Halkla İlişkiler Elemanı, Fuar Hostesi, Karşılama Danışmanı, Karşılama Elemanı, Karşılama Hostesi, Mihmandar, Misafir İlişkileri Elemanı, Misafir Karşılama Elemanı

 • İş AçıklamasıBursa Makine Teknolojileri Fuarı Servis Hostesi (KADIN) Çalışma Tarihleri: 14-15-16-17 Aralık Günlük Ücret: 300 TL + Yemek (Toplamda; 1200 TL + Yemek) İşin Ödeme Tarihi: 30 Aralık Cuma Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00 Çalışma Yeri: Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Osmangazi Kıyafet: Beyaz Gömlek, Siyah pantolon, siyah klasik ayakkabı Fuar Boyunca Görevimiz: Fuara katılan firmanın stant alanında; servis hostesliği; Çay Kahve servisi gibi düşünülmelidir. Önemli Not: 05493595947 whatsapp hattımıza iletilen ad, soyad, 2 adet boy fotoğraflı başvurulara öncelik verilecektir. Mesaja mutlaka BURSA FUARI yazılmalıdır.
  Aranan NiteliklerTercihen ajans, fuar ve orgazinasyon işlerinde görev almış, Tercihen stand veya servis hostesliği görevini yürütmüş, İş tanımında yazan kıyafetlere sahip,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Garson, Hostes, Servis Elemanı, Tanıtım-Promosyon Hostesi, Yiyecek İçecek Elemanı, Çay-Kahve Servis Elemanı, Fuar Hostesi, Karşılama Elemanı, Karşılama Hostesi, Stand Hostesi

 • Bellboy (Triada Otel)

  Hışım Grupİstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır. Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan Taksim'in en güzel lokasyonundaki Triada otelimizde bizlerle birlikte çalışacak " Bellboy " aramaktayız.
  Aranan NiteliklerOtelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk alabilen, Takım çalışmasına yatkın, Misafir hizmetlerinde aktif rol alacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak personeller aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: BellBoy, Karşılama Danışmanı, Karşılama Elemanı, Karşılama Hostesi, Misafir Karşılama Elemanı

İş Habercisi - Karşılama Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?