Kilis İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kilis
  • İş Açıklaması2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 650’nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 11 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan Gratis, kadın çalışan ve kadın yönetici oranları ile ilk 100 şirket arasında yer almaktadır. Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır. Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır. • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak, • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak, • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.
    Aranan Nitelikler• Lise mezunu, • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli, • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek, • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek, • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın, • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

    Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

    Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Kozmetik Satış Görevlisi, Mağaza Satış Personeli, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi

Sayfa:/8

İş Habercisi - Kilis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Kilis İş İlanları

Kilis, Gaziantep’in bir ilçesiyken il olmuştur ve ülkedeki (nispeten) yeni iller arasındadır. Şehrin ekonomisi temel olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır.

Şehrin mutfağı son derece güçlü olduğundan, hizmet sektörü de gelişmiştir. Şehre gastronomi turizmi amacıyla yurt içinden gelen birçok ziyaretçi bulunmaktadır. Bu ziyaretçilerin talebini karşılayacak restoranlar, oteller her geçen gün artmaktadır.

Şehirde, tarıma bağlı sanayi de yavaş yavaş gelişmektedir. Ayrıca şehirde bir organize sanayi bölgesi de bulunmaktadır.

Tarım ve Tarıma Dayalı Sanayi Sektörü

Şehirde tarım önemli bir yer tutmaktadır ve ekonomik faaliyetler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Şehirde sıkılıkla yetiştirilen ürünler arasında zeytin, buğday ve üzüm yer almaktadır. Bu ürünlerin üretilmesi sayesinde, sadece tarım değil, bu ürünlere bağlı olarak yapılan sanayi faaliyetleri de gelişmiştir. Pekmez, alkol ve zeytinyağı üretiminin yapıldığı birçok imalathane vardır ve bunlar sık şekilde personel aramaktadır.

Eğitim ve Sağlık Sektörü

Şehirde kentleşme hızının artmasıyla birlikte, birçok okul ve hastahane açılmıştır. Okullarda öğretmene ve idari personele ihtiyaç duyulmaktadır. Hastahanelerde ise zaman zaman doktor açığı oluşabilmektedir. Doktorların yanında, hemşireler ve diğer sağlık personelleri de istihdam şansı yakalamaktadır.

Şehre yeni inşa edilen hastaneler, okullar ve konutlar dolayısıyla inşaat sektörü de gelişmektedir. Birçok inşaat firması, yılın birçok döneminde çalışacak inşaat mühendisi, inşaat işçisi veya inşaat ustası aramaktadır. Bu ilanlar, Kilis iş ilanları sayfasından güncel olarak takip edilebilmektedir.