Kurumsal İletişim Direktörü İş İlanları

Hepsini Temizle
Kurumsal İletişim Direktörü
 • İş AçıklamasıDüzenli raporlama - dosyalama yapacak. Vakfın kurumlarla olan iletişimini yürütecek. Bağışçı, sponsor görüşmelerini yürütecek. Proje yazabilen, hibe programı başvurularını yürütecek. Etiler Ulus ve Bahçelievler' de dönüşümlü çalışacak. Kurumsal destek, iş birliği ya da fon kaynağı görüşmelerinin gerçekleştirilmesi ve takibini yapacak Bağışçı ve STK veri tabanlarının yenilenmesine destek verilmesi ve güncellenmesi için gerekli çalışmaları yapacak Bağışçı kazanma, geliştirme proje ve çalışmalarına yönelik faaliyetleri için mevcut/yeni hibe programları çerçevesinde toparlanan verilerin analiz edilmesi ve raporlanmasını yapcak Bağışçılarını bilgilendirmek amacıyla hazırlanan raporları hazırlayacak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Kurumlarla iletişim, proje üretme, kaynak geliştirme ya da benzer bir alanda en az iki senelik çalışma deneyimine sahip olmak (sivil toplum kuruluşlarında çalışmış ya da gönüllülük yapmış olmak tercih sebebidir), Türkçe ve İngilizce dillerinde kendini sözlü ve yazılı olarak güçlü şekilde ifade edebilmek, Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim olmak, Sosyal medya araçları ve internet sitesi kullanımı ve yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak, Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), Canva, Mailchimp, Zoom ve benzer teknoloji temelli programları kullanabilmek veya kullanmayı öğrenmeye açık olmak, Hibrit Çalışma modeline (Fiziki ve çevrimiçi) uygun olarak çalışmalarını yürütebilmek Etkinlik yönetimi, bağışçı ilişkileri konusunda deneyim sahibi olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak ve zamanı iyi yönetebilmek, raporlama, veri okuma ve yorumlama becerisine sahip olmak, İnsan ilişkilerini etkili şekilde yönetebilmek, Disiplinli, iletişim yeteneği yüksek, pozitif, sorumluluk sahibi, çok yoğun çalışmaya ayak uydurabilecek, istekli. İlgilenen adayların en az iki referans kişi iletişim bilgilerini içeren özgeçmişleri ile bu pozisyona neden başvurduklarını anlatan motivasyon mektuplarını (bir sayfayı geçmeyecek şekilde) e-postanın konusunda “ İletişim - Reklam Sorumlusu Başvurusu” başlığını kullanarak [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Kurumsal İletişim Asistanı, Kurumsal İletişim Direktörü, Kurumsal İletişim Sorumlusu, Kurumsal İletişim Uzman Yard, Kurumsal İletişim Uzmanı, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Uzmanı, Finansal Kurumlarla İlişkiler Yöneticisi/Yönetmeni, Kurumsal Projeler Yetkilisi, Reklam ve Kurumsal İletişim Sorumlusu, Reklam ve Kurumsal İletişim Uzmanı

 • İş AçıklamasıKurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda Kurumsal Pazarlama kapsamında yer alan faaliyetleri yıllık olarak planlamak, projeler geliştirmek, bütçelerini yapmak ve kurumsal iletişim aktivitelerini gerçekleştirmek. Müşteri Sadakat Programı’nın yönetimini gerçekleştirmek. Google Analytics raporlamalarının ve tüm dijital kampanyaların site performanslarının analiz edilmesini sağlamak. Sosyal medya (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube vb.) içeriklerinin belirlenmesi, oluşturulması, değerlendirilmesi ve kurumsal açıdan kontrollerinin yapılmasını sağlamak. Şirketin Kurumsal Kimlik yönetimini yapmak, Kurumsal Kimlik için gerekli metin içeriklerinin şirketin temsil kriterlerine uygun olacak şekilde hazırlanmasını sağlamak. Marka değerini PR faaliyetlerine entegre ederek şirket marka değerini arttırıcı çalışmalar yapmak. Kurumsal internet sitesi ve B2B sisteminin ilgili bölümlerinin içeriğinin güncellenmesini sağlamak. SEO çalışmalarını yapmak. Kurumsal marka itibar çalışmalarını yapmak. PR çalışmaları kapsamında her türlü fuar, etkinlik ve sosyal sorumluluk projelerinin yürütülmesini sağlamak. Sektörel gündemi takip etmek, gelişmelere göre yeni projeler önermek ve hayata geçirilmesine öncülük etmek.
  Aranan NiteliklerOtomotiv yedek parça sektöründe 42 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren ve sektörün öncüsü konumunda olan şirketimizde, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen yüksek lisans yapmış) Pazarlama ve Kurumsal İletişim alanında en az 15 yıl aktif iş deneyimine ve en az5 yıl bu alanda yöneticilik deneyimine sahip, Tercihen otomotiv sektöründe, B2B veya B2C deneyimi olan, Sosyal medya mecralarının SEO performansı bakımından etkin kullanımı ve analizi konusunda tecrübeli, Google Adwords, Facebook Ads , SEO ve E-mail marketing konularına hakim, online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama, sosyal medya uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, sonuç odaklı ve enerjisi yüksek, İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hâkim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ​"Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü" aranmaktadır.

  Sektör: Dağıtım, Otomotiv, Toptancılık

  Pozisyon: Kurumsal İletişim Direktörü, Kurumsal Pazarlama Müdürü, Kurumsal Pazarlama Sorumlusu, Kurumsal Pazarlama Temsilcisi, Kurumsal Pazarlama Uzman Yardımcısı, Kurumsal Pazarlama Uzmanı, Aktif Satış Koordinatörü, Dijital Pazarlama Müdürü, Kurumsal Pazarlama Danışmanı, Saha Satış Müdürü

İş Habercisi - Kurumsal İletişim Direktörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?