Manken İş İlanları

Hepsini Temizle
Manken
 • TÜZÜN Ankara Bugün

  İş Açıklaması      Ankara’da bayan giyim fabrikamızda görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,imalata girecek olan modellerin provası ve fotoğraf çekimi için tam zamanlı çalışacak "Bayan Prova Mankeni" arıyoruz.      

  Aranan Nitelikler   Moda ve trendleri takip eden, Tercihen yabancı dil bilen, 19 yaş ve üzeri, 170-175 cm boylarında, 88 - 90 cm göğüs, 67 - 68 cm bel ve 97 - 98 cm basen ölçülerine sahip, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren.                               - Ekip çalışmasına yatkın,               - İletişim becerileri güçlü,                - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,                  - Diksiyonuna ve görüntüsüne özen gösteren                  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • Vekem Tekstil İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması .....fnmksdnfvds vöm cxçöDHSAKJNBDCÖSANCASBCMN SCN BZXMVCMDSNB CVMKJSNCÖANÖASNCJFD

  Aranan Nitelikler Ulaşılabilir tasarım markası Vekem'in ürünlerinin yaratım sürecinde,  ' Prova Mankeni' olarak görevlendirilecek aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır: Beden: 36 Göğüs:88 Bel:67 Basen:94 Boy: 170-175 Vücut propozisyonları orantılı, Not: Ölçü belirtmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • Slayt Production İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Sektör: Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Host, Hostes, Eleman, Manken

 • TIFFANY&TOMATO İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Tiffany&Tomato; şehirli, eğitimli, modern, sosyal hayatı olan gençlere ve genç yaşayan herkese hitap eden; günün trendlerini benimseyen ve gençliğin modasına yön veren bir dünya markasıdır. 90’lı yıllardan günümüze damgasını vuran marka, fast fashion dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi ile Tiffany&Tomato, ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını modayı seven herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefler. Şık ve rahat olmak isteyen genç ve genç yaşayanların markası Tiffany&Tomato, yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.  Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın genel merkezinde hafta da 1 gün  çalışacak 'Bayan Prova Mankeni' aranmaktadır.  Not: Başvurularınız da beden ölçülerinizi lütfen belirtiniz.

  Aranan Nitelikler 1,70 - 1,72 cm boylarında Gögüs  : 86 cm Bel       : 68 cm Basen   :94 cm Baldır   : 54 cm Omuz   : 39 cm Bayan Prova Mankeni aranmaktadır.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manken

 • TIFFANY&TOMATO İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Tiffany&Tomato; şehirli, eğitimli, modern, sosyal hayatı olan gençlere ve genç yaşayan herkese hitap eden; günün trendlerini benimseyen ve gençliğin modasına yön veren bir dünya markasıdır. 90’lı yıllardan günümüze damgasını vuran marka, fast fashion dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi ile Tiffany&Tomato, ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını modayı seven herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefler. Şık ve rahat olmak isteyen genç ve genç yaşayanların markası Tiffany&Tomato, yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.  Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın genel merkezinde hafta da 1 gün  çalışacak 'Erkek Prova Mankeni' aranmaktadır.  Not: Başvurularınız da beden ölçülerinizi lütfen belirtiniz.

  Aranan Nitelikler 1,80 - 1,85 cm boylarında Gögüs  : 100-102 cm Bel       : 83-85 cm Basen   :102 cm Baldır   : 57/58 cm Erkek Prova Mankeni aranmaktadır.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manken

 • Armine İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması   Armine .com İnternet mağazamızda online çekimler için tam zamanlı çalışacak modellik konusunda deneyimli fotograf çekimi için Bayan model manken arayışımız vardır.    

  Aranan Nitelikler   *En az 175 cm boyunda * Göğüs: 90 * Beden 38    Bel 70   Basen 98 * 18 - 30 yaş aralığında * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen * Modellik Konusunda Deneyimli Sahibi * İstanbulda ikamet eden Bayan Model Manken arıyoruz.          

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • İş Açıklaması Mızrak Ajans, sinema, TV, reklam yapımlarında uluslararası işbirliği ve iletişim sektörüne sunduğu yaratıcı fikirlerle, kaliteli hizmet vermeyi kendine felsefe edinmiş bir yapım firmasıdır. Proje alanları dizi, sinema, reklam, tanıtım filmi ve katalog çekimleri olan Mızrak Film Yapım ve Cast Ajans’ ının öncelikli hedefi yurtdışındaki kaliteyi Türkiye’ de de yakalamak. Deneyimli veya deneyimsiz her yaştan adayların, projelerimizde yer almasını sağlayarak sektörle tanıştırıyor, hayallerini gerçekleştiriyor, menajerliğini üstleniyor ve sektörde aranan oyuncu adayları olmalarını sağlıyoruz. Mızrak Ajans ailesi olarak ilkemiz, birlikte yapmak istediğiniz hayallerinizi beraber başarmaktır. Aktif Projeler ;   SEVDA KUŞUN KANADINDA KİRALIK AŞK YETER KEHRİBAR MUHTEŞEM YUZYIL KÖSEM POYRAZ KARAYEL KARA SEVDA O HAYAT BENİM KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ DİRİLİŞ ERTUĞRUL KURTLAR VADİSİ KIRGIN ÇİÇEKLER   Ve daha bir çok dizi, sinema filmi, reklam filmi yeni oyuncularını, sizi bekliyor !   Siz de Türkiye 'nin Parlayan Sektörü Televizyon Dünyasına İlk Adımı MIZRAK AJANS ile Atın, Ekibe Katılın !...    

  Aranan Nitelikler   Kendine Ve Yeteneğine Güvenen, Deneyimli Veya Deneyimsiz, Oyunculuk Platformunda Yer Almak İsteyen, Eğlenirken Kazanan, Kazanırken Eğlendiren Bir İşim Olsun Diyen, Ek İşim Olsun, Ek Kazancım Olsun, Ek Faaliyetlerim Olsun Diyen, Herkesi MIZRAK AJANS’IN Ekibine Katılmak İçin Başvurmaya Bekliyoruz !!!

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Hostes, Host, Manken

 • LCWaikiki İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Hızla büyüyen grubumuzda, Modelhane'de çalışacak; aşağıdaki niteliklere sahip Prova Mankeni arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Göğüs  : 90 cm Bel       : 72 cm Basen   : 98 cm Boy      : 165-170 cm Ölçülerine sahip, 20-28 yaşları arasında, Tam zamanlı çalışabilecek “Bayan  Prova Mankeni" aramaktayız

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manken

 • İş Açıklaması ÜNİVERSİTE MARKA TEMSİLCİLİĞİ Çalışma saatlerine bağlı kalmadan öğrenciliğiniz süresince iş hayatına adım atmış ve aynı zamanda eğitimsel ve maddi destek almış olacaksınız. Üniversite Marka Temsilciliği çeşitli etkinliklerde aktif sorumluluk sağlarken ilerde özgeçmişinizde size referans olacak bir modeldir. Eğitim talebi olan üniversite öğrencileri ile kurum arasında sürekli bilgi akışı sağlamak ve süreci takip etmek, Üniversitelerde oluşturacağımız etkinliklerde aktif rol almak, Reklam, kampanya afişlerimizin üniversitelerde önemli noktalara asılmasını sağlamak, Üniversitelerdeki her türlü organizasyonu kuruma haber vermek ve proje üretmek, Üniversitelerdeki klüplerin düzenleyeceği etkinliklerde medya iletişim sponsoru ve ya stratejik partnerlik anlaşmalarını oluşturup, kurum adına takip etmek.

  Aranan Nitelikler Ankara' da üniversite öğrencisi olmak, Tercihen aktif bir üniversite klübüne dahil olmak, Proje yaratma ve yürütme becerisine sahip olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı, organizasyon ve iletişim becerilerine sahip olmak, Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor olmak, İş ve sorumluluk bilincine sahip olmak.  

  Sektör: Eğitim, Fuar ve Organizasyon, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Hostes, Manken, Promotör

 • İş Açıklaması American Time Language Schools, ANKARA-Kızılay Şubesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Satış Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yüksekokul ya da üniversite mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İnsiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi - Tercihen İngilizce bilen, - Eğitim ve/veya Satış konusunda 2 yıl deneyimli, - Daha önce satış ekibi yönetmiş,  -Satış konusunda hedefli çalışabilecek, satış kanalları, pazarlama teknikleri konularında   tecrübeli, tercihen kurumsal portföyü olan,  - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Giyimine özen gösteren ve güleryüzlü - 21 - 30 yaş aralığında - Bay/Bayan

  Sektör: Dağıtım, Ajans, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Promotör, Manken, Hostes, Eleman, Asistan

 • Vakko İstanbul Anadolu 29 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İmalata girecek olan modellerin provası için tam zamanlı çalışacak "Bayan Prova Mankeni" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Moda ve trendleri takip eden, Tercihen yabancı dil bilen, 25 yaş ve üzeri, 168-170 cm boylarında, 88 cm göğüs, 68 cm bel ve 94 cm basen ölçülerine sahip, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • İş Açıklaması ### KEŞFEDİLMEYE HAZIR MISINIZ !!! ###   Türkiye' nin yeni yüzleri aranıyor . Türkiye genelinde, Dizi,film,reklam,katalog,klip çekimlerine her yaştan deneyimli deneyimsiz bay bayan çocuk oyuncu model aranıyor.   KEŞFEDİLMEK UZAĞINIZDA DEĞİL !

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Manken

İş Habercisi - Manken İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?