Manken İş İlanları

Hepsini Temizle
Manken
 • Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin lider e-ticaret firması için '' Bayan Prova Mankeni'' arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı ; • Üretim aşamasındaki ürünlerin (bayan giyim) provasının yapılması ve üreticiye gönderilecek dosyaların sisteme işlenmesi.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler ; • 18-35 yaş aralığında, • Min. lise mezunu, • Benzer pozisyonda daha önce deneyimi bulunan, • 1.68 boyunda ve 36 beden, • Göğüs ölçüsü 84, bel ölçüsü 66, basen ölçüsü 94 olan, • Prezantabl ve mankenlik yapmaya uygun fiziki görünüme sahip, • Kişisel bakımına önem veren, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, • Sorumluluk sahibi ve disiplinli, • Maslak ve çevresine yakın bölgelerde oturan. Not : Başvuru yapan adayların boy-beden-göğüs-bel ve basen ölçülerini ayrıntılı bir şekilde ön yazılarında belirtmeleri gerekmektedir. *** Bu pozisyonda görev alacak kişiye herhangi bir fotoğraf çekimi yapılmayacaktır ve herhangi bir sitede görsel olarak resmedilecektir. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Manken

 • Dagiİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBomonti - Şişli'de bulunan Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere, yarı zamanlı çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, İç giyim, mayo ve ev konfeksiyonu ürünleri için, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren, 25 - 35 yaş arası, Boy: 170 - 175 cm Göğüs: 88 cm, Bel: 70cm, Basen: 94 cm, Ölçülerine sahip '38 Beden Prova Mankeni' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • Efe Tekstilİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜretime girecek modellerin provasında görevlendirilmek üzere, belirtilen ölçülere uygun 36 beden bayan PROVA MANKENİ.

  Aranan NiteliklerGöğüs 86 cm, bel 67 cm, basen 94 cm ölçülerinde. En az 1.70cm boyunda. Prova mankenliği konusunda deneyimli. Kişisel bakımına ve görünümüne önem veren, güler yüzlü. 20-30 yaşları arası (bayan).

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • Temas Tanıtım ve OrganizasyonAntalya, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın hizmeti verdiği TELEKOMÜNİKASYON alanında öncü olan firmanın Antalya'da gerçekleşecek etkinliğinliğin de Stand Hostesi olarak görev alabilecek,

  Aranan NiteliklerEn az 1.70 boyunda, Dış görünüşüne güvenen, Part time çalışmaya uygun, dönemsel projelerde yer alabilecek, Dinamik, güler yüzlü, iletişim beceresi yüksek, Daha önce modellik, hosteslik, promotörlük, oyunculuk ya da A plus mankenlik yapmış, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz..

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Oyuncu, Hostes, Manken, Promotör

 • Slayt Productionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerBay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Oyuncu, Animatör, Hostes, Manken

 • Model's LodgeTüm Türkiye, İzmir 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAjansımız yurt içinde ve yurt dışında geniş bir müşteri ağına sahiptir. Genel olarak müşterilerimiz üç kategoriye ayrılmaktadır. Yapım şirketleri: Reklam filmi, televizyon dizileri, sinema filmleri ve belgesel çeken müşterilerimiz. Bu müşterilerimizin oyunculara, yardımcı oyunculara ve figüranlara ihtiyacı vardır. Görsel Medya: Moda dergileri, hazır giyim katalogları ve reklam afişleri için bayan ve erkek model arayan müşterilerimiz. Fuar organizasyonu: Belli başlı tanıtım fuarlarında stant çalışanı olarak hostes ve host arayan müşterilerimiz. Bu müşterilerimiz ajansımızdan sürekli model portföyü talep etmektedirler. Bunun için bizde sürekli yeni yüzler aramaktayız. Oyuncularımız ve Modellerimiz proje bazında müşterilerimize lanse edilmektedirler. Bundan dolayı modellik işini herkes çok rahat freelance veya part time olarak yapabillir. Eğer sabit bir işiniz varsa, model veya oyuncu olarak bu işi bir ek iş gibi de yürütebilirsiniz. BİKİNİ, MAYO VE İÇ ÇAMAŞIR ÇEKİMLERİ YAPILMAMAKTADIR !!!!

  Aranan NiteliklerTecrübe şart değil. 18 ve 45 yaş grubu arası bayanlar ve baylar aranmaktadır. Oyuncu olarak başvuranlar için diksiyonlarının iyi olması şarttır. Adaylar Türkiye genelinden başvuru yapabilirler. NOT:FOTOĞRAFSIZ CV'LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Hostes, Host, Manken

 • TIFFANY&TOMATOİstanbul Avrupa 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTiffany&Tomato; şehirli, eğitimli, modern, sosyal hayatı olan gençlere ve genç yaşayan herkese hitap eden; günün trendlerini benimseyen ve gençliğin modasına yön veren bir dünya markasıdır. 90’lı yıllardan günümüze damgasını vuran marka, fast fashion dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi ile Tiffany&Tomato, ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını modayı seven herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefler. Şık ve rahat olmak isteyen genç ve genç yaşayanların markası Tiffany&Tomato, yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın genel merkezinde hafta da 1 gün çalışacak 'Erkek Prova Mankeni' aranmaktadır. Not: Önyazıda beden ölçülerinizi lütfen belirtiniz.

  Aranan Nitelikler1,80 - 1,85 cm boylarında Gögüs : 100-102 cm Bel : 83-85 cm Basen :102 cm Baldır : 57/58 cm Erkek Prova Mankeni aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Manken

 • Temas Tanıtım ve OrganizasyonTüm Türkiye, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGlobal firmaların projelerinde, etkinlik bazlı çalışabilecek, yapılacak aktivitelerinde asistan olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü Promotör aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek, Dış görünüşüne güvenen, Part time çalışmaya uygun, dönemsel projelerde yer alabilecek, Dinamik, güler yüzlü, iletişim beceresi yüksek, Tercihen gaha önce modellik, hosteslik, promotörlük, oyunculuk ya da A plus mankenlik yapmış, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz..

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Hostes, Manken

 • CEM AJANS FİLM YAPIM REKLAMİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıCEM AJANS FİLM YAPIM REKLAM:1995 yılında tv reklam filmleri, dizi filmler, sinema ve tv filimlerine oyuncu saglamak sektöre yeni yüzler kazandırmak amacıyla kuruldu.yapım şirketlerinin tüm oyuncu ihtiyaçlarının karşılanmasında ve yeni starlar yaratılmasında kısa zamanda büyük bir başarıya imza atıldı.Pek çok yeni oyuncu bizlerle başladıkları bu yolda artık birer yıldız oldular. Ajansımızın hizmet verdiği şirketler ile oyuncuları arasında tam bir menejerlik sistemi bulunmakta olup oyuncularımızın tüm haklarını muhafaza ederken hizmet alan şirketlere de iş disiplini ve hizmet kalitesini üst düzeyde sunmaya devam etmekteyiz.

  Aranan NiteliklerKAYITLARIMIZ SİZ DEĞERLİ OYUNCULAR İLE DEVAM ETMEKTEDİR.CEM AJANS' TA YENİ PROJELERİMİZDE BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN TÜM OYUNCU ARKADAŞLARA DUYURULUR. SİNEMA , DİZİ VE REKLAM ÇEKİMLERİ İÇİN OYUNCU,TİYATRO EĞİTİMLİ OYUNCULARA İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. DENEYİMLİ , DENEYİMSİZ, BEN DE VARIM, KENDİME GÜVENİYORUM DİYEBİLENLER , İŞE İHTİYACI OLAN VEYA BU İŞİ HOBY OLARAK YAPAN VE SEVEN, KISACA ARANAN BEN OLABİLİRİM DİYEN YILDIZ ADAYLARI, DİZİLERDE, SİNEMADA, REKLAM FİLMLERİNDE OYNAMAK İSTİYORUM, DİYEN GENÇLERİMİZ,O- 70 YAŞ ARASI OYUNCULAR , DİKSİYONU VE FİZİĞİ DÜZGÜN YABANCI UYRUKLU OLUP OYUNCULAR, BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN HERKESE CEM AJANS OLARAK GÖRÜŞMELERE VE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ. İNSAN VE İNSAN MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ CEM AJANS OLARAK DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ TÜM OYUNCU KAYIT İÇİN BEKLİYORUZ.KAYITLARIMIZ ÜCRETSİZDİR. SİZİ CEM AJANS OLARAK KARŞILAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ..

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Sanat

  Pozisyon: Oyuncu, Hostes, Host, Manken

 • TÜZÜNAnkara 11 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAnkara’da bayan giyim fabrikamızda görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,imalata girecek olan modellerin provası ve fotoğraf çekimi için tam zamanlı çalışacak "Bayan Prova Mankeni" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler  Moda ve trendleri takip eden, Tercihen yabancı dil bilen, 19 yaş ve üzeri, 170-175 cm boylarında, 88 - 90 cm göğüs, 67 - 68 cm bel ve 97 - 98 cm basen ölçülerine sahip, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren.                               - Ekip çalışmasına yatkın,               - İletişim becerileri güçlü,                - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,                  - Diksiyonuna ve görüntüsüne özen gösteren                  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıLÜTFEN İLANI OKUYUP BAŞVURU YAPINIZ. Mesai Saatler dışında Mesaj yada arama yapmayınız. Müşterilerimizin sahip oldukları ürünleri, satış ve reklam kalitesini artırmak amacı ile Manken, model ile ürün çekimleri yapılacaktır. Ürünler web sitelerine eklenecektir. yüz çekilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerTekstil firması için bayan model aranmaktadır. Çekim yapılacak ürün kategorileri Ayakkabı, Terlik, Çorap, Tayt, iç giyim Resimlerde firmanın isteği üzerine yüz görünmeyecektir, Sadece belli ürünlerde küpe kolye yüz görünmesi gereken zorunlu ürünlerde yüz görünecektir. İlgilenecek kişiler, 3 Adet resim bir adet boydan olacak şekilde, adı soyadı, boy, kilo, gibi bilgiler gönderilirse firma tarafından modeller değerlendirilecek ve geri dönüş yapılacaktır. Tercihen daha önce iç giyim veya profesyonel çekime katılmış kişiler öncelik alınacaktır. Başvurularınız için whatsapp veya mail atarak yapabilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Tekstil

  Pozisyon: Manken, Oyuncu, Eleman

 • İş Açıklaması### KEŞFEDİLMEYE HAZIR MISINIZ !!! ### Türkiye' nin yeni yüzleri aranıyor . Türkiye genelinde, Dizi,film,reklam,katalog,klip çekimlerine her yaştan deneyimli deneyimsiz bay bayan çocuk oyuncu model aranıyor. KEŞFEDİLMEK UZAĞINIZDA DEĞİL !

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Oyuncu, Manken

 • İş AçıklamasıDoktorun işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olmak Doktorun Yazışmaları ve dosyalamalarından sorumlu olmak Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak Her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Doktora gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Seyahat engeli olmaması, Gelen hastaları karşılamak ve yönlendirmek, ikramları sağlamak,

  Aranan Nitelikler• Dış görünümüne ve giyimine önem gösteren diksiyonu düzgün, güler yüzlü • İnsan ilişkileri güçlü, kolay iletişim kurabilen, sosyal, öğrenmeye açık, titiz, takipçi ve dinamik • Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü • Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip • 18-30 yaş aralığında BAYAN • En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun • İngilizce bilen • MS office uygulamalarını etkin olarak kullanan • Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarını etkin olarak kullanan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter, Asistan, Hostes, Manken

 • Düzsan GrupTüm Türkiye, Ankara 2 Ocak 2017

  İş Açıklaması20-30 Yaş aralığında Dış görünümüne önem veren Diksiyonu düzgün İletişimi kuvvetli Pozitif Güleryüzlü Tercihen karşılama, ağırlama konusunda tecrübeli

  Aranan Nitelikler20-30 Yaş aralığında Dış görünümüne önem veren Diksiyonu düzgün İletişimi kuvvetli Pozitif Güleryüzlü Tercihen karşılama, ağırlama konusunda tecrübeli

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Manken

İş Habercisi - Manken İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?