Mıhlayıcı Ustası İş İlanları

Hepsini Temizle
Mıhlayıcı Ustası
 • Kuyumcu - Ankara

  Hışım GrupAnkara 26 Eylül 2022
  İş Açıklaması1984 yılında kurulan Hışım Grup; döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir. Aynı zamanda Western Union markasının da bayiliğini yapmaktadır. Ankara'da ANKAMALL Avm'de yer alan kuyumcu mağazamızda görev alacak altın ile ilgili tecrübe sahibi "Satış Temsilcisi" arayışımız mevcuttur.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, İngilizce bilen, Kuyum sektöründe benzer pozisyonda görev almış, altın tecrübesi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı düşünebilen, Prenzantabl ve diksiyonu düzgün, Organizasyon becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünce yapısına sahip, Ankamall Avm'ye ulaşım problemi olmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Kuyumcu, Mağaza Satış Personeli, Mıhlayıcı Ustası, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi

 • Pırlanta Üretim Uzmanı

  Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa 24 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTürkiye’nin en köklü mücevher mağazacılığı markalarından biri olan Lizay’ın 1978 yılında çıktığı yolculuğu son yıllarda kazandığı ivme ile tam hız devam ediyor. Tasarım, üretim ve pazarlamaya dair hizmet anlayışını inovatif temeller üzerine kuran Lizay markası, bugün Türkiye’nin en itibarlı ve saygın ilk 5 mücevher markasından biri olarak gösteriliyor. Türkiye’nin 25 şehrinde 62 mağazası , 250 ‘yi geçkin satış noktasıyla ve e-ticaret sitesiyle mücevher sektöründe gelenekten geleceğe bir köprü kuran Lizay, ışıltılı bir kariyer için yeni iş arkadaşları ile buluşmaya devam ediyor. Büyümekte olan firmamızın Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Pırlanta Üretim Uzmanı aramaktayız.
  Aranan NiteliklerPırlanta bilgisi olan ve üretim süreçleri konusunda deneyimli, Tercihen pırlanta taş dizim konusunda tecrübeli, Kalite bilinci gelişmiş ve kaliteli iş bitirebilen, Çalışma azmi ve motivasyonu yüksek, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek., Ms Office programlarını kullanmayı bilen, Üretim için gerekli olan teknik eğitimleri organize edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Kuyumcu, Mıhlayıcı Ustası, Pırlanta Kalitelendirme Elemanı

İş Habercisi - Mıhlayıcı Ustası İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?