Orta Düzey Satınalma Yöneticisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Orta Düzey Satınalma Yöneticisi
  • İş AçıklamasıAvcılar’ın ilk temelleri, 1989’da atıldı. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimi ve istikrarlı büyümeyi hedefleyen firma, her geçen yıl gücüne güç kattı. 28 yıldır İzmir’deki büyük projelerin altına gururla imzasını atan Avcılar, bugün faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, sadece İzmir’in değil, tüm Türkiye’nin yapısal güçleri arasında yer alıyor. Sağlam ve sözünün eri bir firma olmanın ötesinde “ MODERNİZMİN MİMARI ” vizyonuyla, öncelikle İzmir için faydalı, özgün ve marka projelere imza atarak içinde bulunduğu sektöre yol veriyor, yön gösteriyor. Satın alma Departmanı hedef ve stratejileri doğrultusunda; Satın alma talebinin uygunluğunu kontrol etmek, Satın alma taleplerini planlamak ve süreci yönetmek, Ürün ve tedarikçi fiyat araştırmaları ve analizleri yapmak, Ürün/Malzeme tedarik sürelerini ihtiyaçlar doğrultusunda optimum düzeyde tutmak ve gerektiğinde iyileştirici faaliyetlerde bulunmak, Satın alma sözleşmeleriyle ilgili süreç yönetiminin sağlanması ve tedarikçi tekliflerinin değerlendirilmesinden yardımcı olunması.
    Aranan Niteliklerİlgili bölüm mezunu, Satın alma Prosesleri bilgisine sahip ve minimum 5 yıl inşaat sektöründe tecrübeli, MS Office programlarına hâkim (tercihen ileri düzeyde Excel bilgisine sahip), Etkin iletişim becerisi, müzakere ve çatışma yönetimi yetkinliklerin de beklenenin üzerinde, Ekonomik ve sosyal dünyayı yakından takip eden, pazarın seyrini takip edebilen, Problem çözme tekniklerinde tecrübeli, Ekip çalışmasına uyumlu, Akreditif süreçlerine hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

    Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

    Pozisyon: Satınalma Elemanı, Satınalma Sorumlusu, Satınalma Görevlisi, Satınalma Mühendisi, Satınalma Yetkili Yardımcısı, Satınalma Yetkilisi, Orta Düzey Satınalma Yöneticisi, Planlama ve Satınalma Müdürü

İş Habercisi - Orta Düzey Satınalma Yöneticisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?