Redaktör İş İlanları

Hepsini Temizle
Redaktör
  • İş AçıklamasıMayıs 2008 tarihinden bu yana televizyon, sinema ve dijital medya için alt yazı ve dublaj çevirisi alanında hizmet vererek kalitesi, hızı, dil bilinci ve ele aldığı işlere ciddi yaklaşımıyla sektöründe isim yapan firmamızda, redaksiyon ve çeviri, alt yazı montajı (spotting) ve kalite kontrol yapmak üzere bizimle çalışmak isteyecek arkadaşlar arıyoruz.
    Aranan NiteliklerEn az orta derecede İngilizce ve müthiş Türkçe bilgisine sahip olduğunu düşünen ve ana dili Türkçe olan, Veya ana dili İngilizce, Almanca, Fransızca, Hollandaca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Kürtçe, Rusça, Azerice, Japonca, Çince dillerinden biri olan, Tercihen üniversitelerin dil veya dil ve edebiyat bölümlerinden mezun ya da hâlen bu bölümlerde okumakta olan, Dil becerilerinde kendine güvenen, İşle ilgili çeşitli yazılımları kullanma konusunda kendine güvenen, Mesai saatlerinde tam mesai yapabilecek ya da yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde veya tamamen serbest zamanlı çalışabilecek, Sonuç odaklı ve işleve yönelik düşünebilecek, Sabırlı, kararalı ve ne istediğini bilen, Öğrenme şevkine ve azmine sahip takım oyuncularının bu ilana yapacağı başvurular tarafımızdan değerlendirilecek, adaylar görüşmeye alınarak uygulanacak deneme çevirisi sonucunda karara varılacaktır. Çalışma Sürecinde Beklediklerimiz: Her zaman erişilebilir olmak, Esnek çalışma saatlerine ve günlerine ayak uydurabilmek, Geri bildirimlerimizi dikkate alarak kendini geliştirmek. Alanımıza dair tecrübeniz varsa öz geçmişinizde detaylı şekilde belirtmeniz rica olunur. Altyazar’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

    Sektör: Diğer

    Pozisyon: Çevirmen, Kalite Kontrol Elemanı, Kalite Kontrol Görevlisi, Giriş Kalite Kontrol Sorumlusu, Giriş Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı, Mütercim Tercüman, Redaksiyon Sorumlusu, Redaktör, Serbest Çevirmen

İş Habercisi - Redaktör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?