Satın Alma İş İlanları

Hepsini Temizle
Satın Alma
 • Alkataş İnşaat ve Taahhüt İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip 'Kıdemli Satınalma Uzmanı' aramaktayız. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İnşaat Projelerinin Satınalma konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Satınalma teknikleri ve stratejilerine hakim, Piyasa araştırması, fiyat analizi, tedarikçi seçme ve değerlendirme konusunda deneyimli, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve maliyet analizi yapabilen, Finans bilgisine sahip, Ticari zihniyeti gelişmiş, pazarlık ve pazarlama kabiliyeti yüksek olan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, planlı ve programlı çalışma yeteneğine sahip, Ayrıntılara önem veren, dikkatli, kavrama yeteneği yüksek ve işini iyi takip eden, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek Aday,

  Aranan Nitelikler Şantiyelerden gelen siparişleri değerlendirerek satınalma sürecini başlatabilecek, Tekliflerin alınarak, fiyatların belirlenmesi ve sözleşmelerin yapılması sürecinde görev alabilecek, Stok, sipariş ve tedarik süreçlerinin takibini yaparak, raporlanmasından sorumlu olabilecek, Malzeme yapım işi ya da hizmetin tanımlanmasını yapabilecek, Tedarikçiler ile irtibata geçebilecek, Sözleşmeleri hazırlayabilecek, En avantajlı fiyatları yakalamak adına piyasa araştırması yaparak teklifleri hazırlayabilecek, Fatura ve irsaliyelerin kontrolünü yaparak, muhasebe departmanına bildirebilecek ve ulaşmasını sağlayabilecek, Arşivleme ve dosyalama takibini yapabilecek, Diğer satınalma ile ilgili görevlerini üstlenebilecek,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Yetkili

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz holdingin genel merkezinde çalışacak "Satınalma Uzmanı" aramaktayız. Sorumlu olduğu ürün gruplarına ilişkin satınalma ve lojistik anlaşmalarının prosedüre uygun yürütülmesinin sağlamak, Uygun tedarikçi seçimi yaparak fiyat tekliflerini toplamak, fiyat karşılaştırma analizleri ile bölüm yöneticisine raporlama yapmak, Sözleşme hazırlama ve yenileme sürecini takip etmek, Belirlenmiş emniyet stok seviyelerini takip etmek, ihtiyaç duyulan yedek parçaların satınalma siparişlerini açarak, stokların kontrolünü sağlamak, Sektörle ilgili tedarik zinciri  alanında gelişmeleri  ve düzenli dergi vb. yayınları takip etmek, özel/kamu raporlarını incelemek ve gelişmelerden yönetimi haberdar etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 24-35 yaş aralığında, Satınalma fonksiyonunda minimum 2 yıl deneyimli, Çelik veya kaynaklı imalat yapan üretim sektörlerinde çalışmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Sonuç odaklı, iş takibi yüksek, araştırma ve müzakere becerileri gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında  ikamet eden / edebilecek.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • Linde Gaz A.Ş. Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Ekim 2016

  İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Linde Gaz Aş’nin üretimde kullandığı gerekli hammadde ve ekipmanların Şirket prosedürleri, kanun ve yönetmeliklere göre ithalat ve ihracat işlemlerini yapmak İthal edilecek ürünlerin anlaşma yapılan nakliye firmaları ile taşınmasını organize etmek, lojistik süreçlerini yürütmek Gümrük müşavirleri ile koordinasyonu sağlamak ve yapılan işi kontrol etmek İthalat ve ihracat işlemleri için uygun gümrük müşavirlerini bulmak, iş gereği denetimlerini yapmak Gümrükleme işi ile ilgili diğer işlemleri yürütmek Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.

  Aranan Nitelikler   Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversite mezunu (lisans) Sözlü ve yazılı orta derecede İngilizce bilen En fazla 2 yıllık iş deneyimi olan MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Dürüst, sorumluluk sahibi, düzenli çalışabilen ve zamanını verimli kullanabilen Dış Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Satın alınacak malzemeleri ilgili tedarikçilerden belirtilen kalite, fiyat ve miktarda almak ve firma içerisindeki doğrulamaları müteakiben teslimatlarını yapmak, Hammadde ve malzemeleri istenilen kalitede ve uygun şartlar ile temin etmek adına pazar ve fiyat araştırmaları yapmak, yayın ve yönetmelikleri yakinen takip etmek Doğru olmadığı tespit edilen malzemelerin iadesi, değiştirilmesi gibi faaliyetleri yerine getirmek, Yurt içi ve yurt dışı operasyonlarla ilgili lojistik süreci yürütmek, anlaşmaları yapmak, Faaliyetleri konusunda raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Yapı Kimyasalları alanında faaliyet gösteren Almanya menşeli müşteri firmamız adına"Satınalma Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kimya sektöründe Satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Bilgisayar  programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çorlu ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Reed Türkiye İzmir 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danışmanlık hizmeti verdiğimiz lider bir şirketler grubu için merkezi satınalma organizasyonunda görev alacak bir 'Satınalma Mühendisi' arayışı içerisindeyiz. Mevcut ve potansiyel tedarikçilerden, belirlenen standartlar ve prosedürler dahilinde teklifler almak, teklif analizi yapmak, değerlendirmek ve/veya değerlendirme süreçlerinde yer alarak, tedarikçi seçimi konusunda yöneticilerine önerilerde bulunmak. Satın alma ihalelerinde yer almak, ihale yönetiminde bulunmak, temsil etmek, ihale şartnamelerinin hazırlanmasında liderlik etmek. Tedarikçi seçim süreçlerinde yer almak, yönetmek. Konusu ile ilgili alanda faaliyet gösteren mevcut ya da potansiyel onaylı tedarikçiler yaratmak, takip etmek, onaylı tedarikçiler arasına yeni alınan firmaların sistem kayıtlarını yapmak. Anlaşma sağlanan tedarikçiler ile sözleşmelerin hazırlanmasını ve imzalanmasını sağlamak, imzalanan sözleşmelerin dağıtımını yapmak, takip etmek, süreç ilgililerine sözleşme ve alım şartları ile bilgilendirmeleri yapmak, sözleşme sürelerini takip etmek. Anlaşma sağlanan mal ve hizmetlere ait tedarikçi fiyatlarını, fiyat listelerini hazırlamak, yöneticilerine ve süreç ilgililerine bildirimini ve dağıtımını yapmak. Uzmanlık konusu ile ilgili iş alanındaki tedarikçiler ile grup şirketleri arasında koordinasyonu sağlamak, anlaşmazlıkları sözleşme şartları dahilinde çözmek. Yeni tedarikçiler bulmak, tedarikçi ziyaretlerinde bulunmak, mevcut ve potansiyel tedarikçi firmalarla görüşerek piyasa analizi yapmak, alternatif ya da ikame ürün/hizmet’leri araştırmak. Yeni ürün denemeleri için tedarikçilerden numune talebinde bulunmak, operasyonel ve sistem üzerinde takibini yapmak, sonuçlarını analiz etmek. Tedarikçi değerlendirme süreçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Minimum 2-3 yıl satınalma operasyonlarında deneyim sahibi. Tercihen ambalaj sektöründe deneyimli. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danışmanlık hizmeti verdiğimiz lider bir şirketler grubu için satınalma organizasyonunda görev alacak bir 'Satınalma ve Envanter Yönetimi Sorumlusu' arayışı içerisindeyiz. Tedarik Sürecinde sipariş takibi ve yönetiminden sorumlu olacak. Satın alma taleplerinin uygunluğunu stoklar ile karşılaştırarak değerlendirerek envanter yönetimini yürütecek. Şirket satınalma prosedürleri doğrultusunda, sorumluluğundaki ürün gruplarını siparişten malzeme teslimine kadar takip edecek. Satınalma süreçleri doğrultusunda satınalma bölümünün verimli çalışması için gereken desteği verecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Minimum 1 yıl satınalma operasyonlarında deneyim sahibi. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi. Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Altan Plastik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Departmanlardan gelen satınalma taleplerini değerlendirme, Satınalma yöneticisinin yönlendirmeleri doğrultusunda satın alınacak malzemeler ile ilgili tedarikçilerden belirlenen kalite, fiyat ve miktarda alımı gerçekleştirmek, Doğru olmayan malzemelerin iadesi, değiştirilmesi faaliyetlerini yerine getirmek, Tedarikçi araştırma, kaynakları araştırma, yeni tedarikçiler bulma, Tedarikçileri değerlendirme ve denetleme, Üst yöneticisine raporlama yapma,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, Üretim sektörü tercihen otomotiv yan sanayi satınalma süreçlerinde min. 3 yıl yer almış olma, İngilizce diline, teknik satınalma yapabilecek düzeyde sahip olma, Teknik malzemeyi tanıma, MS Office programlarını etkin şekilde kullanma, Şirketi temsil yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, iletişim ve müzakere yeteneği kuvvetli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi (=aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olma,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz modüler sistemde genç odası üretimi yapan firma için "Satınalma Sorumlusu" aramaktayız. Fiyat pazarlığını yapıp satın alma ve planlama süreçlerini yönetmek Tedarikçi firmalarla ilişkileri yürütmek. Pazar taleplerini değerlendirmek ve gerekli araştırmaları yapmak Satınalma evraklarının programa kayıt takibini yapmak ve faturaları kontrol etmek, Depodaki stok tesbitlerini yapmak ve alım miktarlarını hesaplamak, Satınalma ve maliyetle ile ilgili raporları hazırlamak

  Aranan Nitelikler Konusunda ve sektörde en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede Office programlarını kullanabilen Etkili iletişim becerilerine sahip Planlama ve organizasyon kaabiliyeti olan, Pazarlık becerisine sahip, ikna kabiliyeti yüksek Araştırma yönü kuvvetli, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye özen gösteren Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi ve hedef odaklı, dikkatli ve titiz, sorumluluk alabilecek.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ayakkabı Dünyası İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu kategorinin, marj, ciro, büyüme ve stok hedefleri doğrultusunda; Mağazalarda satılacak koleksiyonların ürün seçimini ve üretimini yaptırmak için, fuar, piyasa, rakip ve trend analizleri yapmak, Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili kısa ve uzun dönemli finansal sonuçların geliştirilmesini sağlamak, Şirket stratejileri çerçevesinde marka planları, ürün portföyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejilerinin geliştirmesine ve uygulanmasına destek olmak, Marka siparişlerini bütçelendirerek, koleksiyon seçimini yapmak, Own Brand koleksiyonunu oluşturacak, tedarikçiler ile ürün geliştirerek, numune ve ürün takibi yapmak, Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarına katılmak, tedarikçi ziyaretlerinde bulunmak, Tedarikçi ve sözleşme sürecini yönetmek, Dönemsel promosyon ve indirim dönemi için gerekli hazırlıkları yapmak Kalite kontrol ekibi ve tedarik zinciri ile sürekli iletişimde kalarak, ürünlerin hedeflenen terminlerde mağaza satışına hazırlayabilmek, Kategori stok yönetiminde rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Ayakkabı/Aksesuar veya hazır giyim alanlarında;  koleksiyon satınalması, kategori ve ürün yönetimi konusunda en az 1-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi bilen, Raporlama ve Planlama konusunda tecrübeli, Analitik,  Çözüm Odaklı, Hızlı, dinamik çalışma ortamına adapte olabilecek, İç ve dış müşterilerle sorunsuz iletişim kurabilen,

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 0-16 Yaş Bebek ve Çocuk Giyim sektöründe öncü olmayı hedefleyen sürekli büyüyen ve gelişen 9 Mağazalı Fanpop Bebek ve Çocuk Giyim olarak İstanbul/Pendik’te bulunan merkez ofisimiz için aşağıdaki özelliklere sahip, birlikte çalışabileceğimiz "SATINALMA UZMANI"aramaktayız. http://www.fanpop.com.tr/ Çalışılan firmalar ile görüşülüp ürün tedariğinin sağlanması, Sipariş edilen ürünlerin mağaza ve depolara teslim sürecinin takip edilmesi, Gün sonu ay ve yıl sonlarında stok sayımlarının yapılması, Planlama, bütçe ve satınalma stratejilerinin oluşturulması konusunda deneyimli, Doğru fiyatta doğru terminde rekabetsel avantaja sahip ve ticari bakış açısı ile ürün satınalımının yapılması, Tedarikçi ile her türlü iletişimin kurulması, Satınalması yapılan her türlü ürünün şirketimize eksiksiz ve zamanında gelmesinin sağlanması, Pazar araştırması yapmak ve sonuçlarını raporlamak, Mevcut tedarikçiler ile ilişkileri sürdürmek ve yeni üreticilerin araştırılması,

  Aranan Nitelikler Planlama, bütçe, satınalma ve satınalma stratejilerinin oluşturulması konusunda deneyim sahibi, Satınalma fonksiyonlarında 3 yıl tecrübeli, İletişim yönü kuvvetli takım çalışmasına uyumlu Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Müzakere, ikna ve iletişim becerileri yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Tedarikçi portföyü bulunan, Müşteri kalite ve süreç odaklı, Tercihen Pendik ve civarında ikamet eden, Bay

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Doğapark Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ÇOCUK OYUN PARKLARI , FITNESS SPOR ALETLERİ VE AHŞAP KENT MOBİLYALARI ÜRETİMİ KONUSUNDA SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ KURULUŞU OLAN FİRMAMIZA AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERE SAHİP SATINALMA SORUMLUSU ALINACAKTIR. PİYASA ARAŞTIRMALARINDA BULUNARAK, ALTARNETİF MALZEME VE TEDARİKÇİ LİSTESİNİN OLUŞTURULMASI, NETSİS PROGRAMI ÜZERİNDEN SATINALMA SÜREÇLERİNİN TAKİBİNİ YAPACAK, MALZEME VE HİZMET ALIMLARININ SATINALMA PROSEDÜRÜNE UYGUN OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLMESİ, SATINALMA TEKLİFLERİNİ TOPLAYARAK ONAYA SUNULMASI, TEDARİKÇİ FİRMALARA İLETİLEN SİPARİŞLERİN YAKINDAN TAKİP EDİLEREK, MALZEMENİN DOĞRU VE ZAMANINDA TEMİNİNİN SAĞLANMASI, MALİYET ANALİZLERİNİN YAPILMASI, TEDARİKÇİLERİN DENETLENMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ İLE İLGİLİ SİSTEM KURULMASI,

  Aranan Nitelikler ÖNLİSANS VEYA LİSANS MEZUNU TERCİHEN NETSİZ PROGRAMINI KULLANABİLEN İNŞAAT, İMALAT, PEYZAJ,HIRDAVAT KONUSUNDA İŞ TECRÜBESİ OLAN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ B SINIFI EHLİYETİ OLAN İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE KOCAELİ / GEBZE,ÇAYIROVA,DARICA BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN BAY, BAYAN ADAYLAR

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz bağlantı elemanları alanında faaliyet gösteren, %100 Alman menşeli müşterimiz için satınalma, planlama ve lojistik süreçlerinden sorumlu olacak, ''TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli, Analitik, detaycı ve iş takibi gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik, Endüstri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. - İthalat konusunda 2 yıllık tecrübe sahibi. - İyi derecede İngilizce bilen. - MS Office programlarını etkin kullanabilen. - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Aranan Nitelikler İthalat siparişinin verilmesi, malın yüklenmesi, ithalat işlemlerinin tamamlanması ve malın fabrikaya teslim edilmesine kadar geçen süreçleri takip etmek. - Nakliye ve gümrük firmaları ile gereken koordinasyonu sağlamak. - Nakliye, banka, sigorta, gümrükleme işlemlerini takip etmek, ithalat aşamasında gereken tüm belgeleri kontrol ve takip etmek. - Yurtdışı tedarikçi hesaplarının takibini ve mutabakatını yapmak. - İthalat siparişlerinin kurumsal yazlım programına (Workcube vb.) girişlerini yapmak. - Yurtdışı tedarikçilere yapılacak ödemelerin muhasebe ile koordine edilmesini sağlamak ve takip etmek. - Üretim ve Ar-Ge departmanlarının talep ettikleri ürün numunelerini tedarikçilerden talep etmek. - Üretim ve Depo bölümlerini, fabrikaya teslim edilen/edilecek hammaddelerin nitelik, nicelik ve planlamaları hk. bilgilendirmek. - Satın alınan hammaddeler ile ilgili olmak üzere, tedarikçilerden, kalite, sertifikasyon ve güvenlik ile ilgili belgeleri temin etmek. - Ayrıca amirinin kendisine vereceği benzer nitelikteki görevleri yerine getirmek. - Tedarikçi firma performanslarını takip etmek, yıllık kalite denetimlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesini sağlamak ve onaylı tedarikçi listelerini oluşturmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Adana -Tarsus lokasyonunda bulunan yem fabrikasında görevlendirilmek üzere ‘SATIN ALMA UZMANI ' arıyor. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinin örgün öğretiminden mezun, Minimum 2-3 yıl deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için) Adana'da ikamet eden veya edebilecek olan,

  Aranan Nitelikler Satın Alma Uzmanının sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Yerel tedarikçiler, fabrikalar ve çiftçilerin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve hammadde fiyat tekliflerinin alınması Yeni hammaddeler ve tedarikçilerin geliştirilmesi Hammadde ekim ve hasat süreci ve arz - talep durumu ile ilgili araştırmalarının gerçekleştirilmesi Satın alınan hammaddelerin Adana ve diğer CP yem fabrikalarına ulaştırılması için nakliye firmaları ile görüşülmesi Fabrika satın alma asistanlarının, lojistik ve ödemeler ile ilgili olarak koordinasyonunun sağlanması Günlük, haftalık ve aylık hammadde alım raporlarının hazırlanması

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip AKSESUAR SATIN ALMA UZMANI & SORUMLUSU aranmaktadır. Tüm satın alma taleplerini şirket hedef ve stratejilerine uygun şekilde planlamak ve satın alma sürecini yönetmek, Aksesuar, ambalaj ve kutu firmalarının tespit edilmesi, fiyat maliyet analizlerinin yapılması, Yeni, güncel ve trend ürünlerin/aksesuarların tespit edilmesi, alternatif tedarik kaynaklarını araştırılıp bulunması, Ürün fiyat araştırmalarını gerçekleştirip, raporlarmasının yapılması, İstenilen kalitede ürünlerin/aksesuarların en uygun şartlarda temin edilmesi, Tedarikçi-Şirket ilişkilerinin başarı ile yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Kaynak kullanımı ve yönetimi konusunda özenli, dikkatli, Satın alma bütçesi hazırlama ve yönetimi alanında tecrübeli, İkna, pazarlık ve araştırma yeteneğine sahip, Satın alma biriminde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Raporlama yeteneğine sahip Ekip çalışmasıyla uyumlu, Yenilikleri yakından takip eden, AKSESUAR SATIN ALMA UZMANI / SORUMLUSU alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Hammadde/ paketleme malzemesi tedarikçilerinden giriş kalite kontrol normlarına uygun ve üretimi ve genel ekipman etkinliğini negatif yönde etkilemeyecek alımların yapılmasını sağlamak. Her ay periyodik olarak geçilen veya anlık talepler doğrultusunda planlama tarafından oluşturulan ihtiyaçları kontrol ettikten sonra siparişe bağlanmak, tedarikçi ile paylaşmak ve haftalık açık sipariş takibini ve raporlanmasını yapmak. Alımını yaptığı hammadde/ paketleme malzemesi maliyetlerini kontrol etmek amaçlı piyasa takibini yapmak, alternatif tedarikçi araştırılmasını yapmak ve ilgili maliyet düşürücü çalışmaları yürütmek. Tedarikçi sözleşmelerini hazırlamak, karşılıklı olarak imzalanmasından ve çalışma süresi boyunca sözleşmenin uygun şartlarda devamlılığından sorumlu olmak. Yurt dışından alımı yapılan hammaddelerin uygun olarak ithal edilmesinden, değişen mevzuatların takibinden, ithalat maliyetlerinin kontrol altında tutulmasından, gümrük beyannamesi ve diğer tüm ithalat evraklarının fiziksel olarak saklanmasından sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen stratejik satınlama, tedarikçi yönetimi konusunda en az 3 yıllık tecrübesi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen, iletişim becerisi yüksek, proaktif, sonuç odaklı Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına uyumlu, Karar verme ve inisiyatif kullanmada zorlanmayan, Ankara’da ikamet eden/ edebilecek Yurtiçi/ yurtdışı seyahat engeli bulunmayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Diğer

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması MRP ile açılan talepleri değerlendirmek Yurtiçi alımların sürekli dinamik tutularak, hammadde maliyetlerinin takip edilmesi bunun için Ana depoda bulunan malzemelerin rutin sevkiyat ve proje bazında stok kontrollerinin yapılarak, gerekli görüldüğünde satınalma işlerinin gerçekleştirilmesi Satın alma talebi yapılan malzemeler için fiyat, kalite ve tedarikçi araştırması yapmak, Tedarikçilerden temin edilen mal ve hizmet şartnamelerini hazırlamak, Temin edilen ürünlerin şartnamelere uygunluğunu kontrol edilmesini sağlmak, Tedarikçileri seçmek, değerlendirmek, denetlemek, Tedarikçi eğitim, geliştirme programını hazırlamak, gerçekleştirmek, Satın alınan mal ve hizmetlerin faturaların alınması, kontrol edilmesi, onaylatılması, Haftalık, aylık satınalma raporlarını hazırlamak,

  Aranan Nitelikler           SATINALMA MÜHENDİSİ   Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun olmak, Tercihen Makine imalatı sektöründe minimum 3 yıl Satınalma Süreçlerinde çalışmış olmak, Etkin düzeyde MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını bilen, Netsis programını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve titiz,detaylara önem veren, Hedef, sonuç odaklı çalışabilecek, Sürekli iyileşme anlayışına sahip, Planlama, organizasyon yeteneğine sahip, Sorumluluk alabilecek, Bay,Bayan,

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketimize takas için getirilen araçların ekspertizlerinin yapılması, piyasa araştırması ve de fiyatlama bilgilerinin toplanarak raporların oluşturulması Potansiyel müşterilerin tespiti, süreçlerin yürütülmesi ve de satın alma yapılması. Plazalar arası ekspertiz işlemlerinin koordinasyonu ve de standartlarının korunması

  Aranan Nitelikler Tercihen yetkili servislerde kaporta - boyacılık konusunda deneyim kazanmış, En az meslek lisesi ya da normal lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Sosyal ilişkileri iyi, ikna kabiliyeti yüksek ve inisiyatif alabilen

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • İmza İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Erkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak.                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için GENEL MÜDÜR  ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu.  Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş.  İyi derecede İngilizce bilen. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30-40 yaşları arasında Bay adaylar.

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz filo yönetimi sektöründe Türkiye'nin lideri olan kurumsal müşterimiz için "Satınalma Uzmanı" aramaktayız. Firmaların satınalma stratejilerine uygun olarak yeni araçlar satın almak, Sorumlu olduğu tedarikçi portföyünü geliştirmek ve yönetmek, Tedarikçilerle kontak halinde olmak ve alternatif satınalma fırsatları yaratmak, Satış ekibinden gelen tedarik ve ihtiyaç performanslarını ele almak ve raporlamak, Sahadaki stratejileri ve gelişmeleri yakından takip etmek, Tedarikçileri ziyaret etmek, Satınalma süreçlerini desteklemek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden Lisans derecesinde mezun olan, Min. 2 yıl uzun vadeli operasyonel kiralamada ve / veya otomotiv sektöründe satın alma deneyimi olan, Güçlü müzakere ve iletişim becerilerine sahip, Raporlama yeteneği ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, proaktif ve detaycı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office (Excel pivot tablo, formül, makro vs.oluşturabilen) programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Fakir Hausgarete, Dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Fakir, H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu. Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi evlerimize taşımayı görev edinen Fakir, hayatımıza yenilikler katmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisiyle Fakir Hausgerate, pazarın öncü markaları arasındadır. Şirketimize aşağıdaki niteliklere uygun “Ürün Tedarik Uzmanı” aramaktayız. · Ürün üzerinde inovasyon düşünceler üretilmesi, · Pazar taleplerine göre yeni ürün önerilerinde katkıda bulunulması, · Mevcut tedarikçiden siparişlerin talep ve takibinin yapılması, · Pazar beklentilerinin araştırılmasına destek sağlanması.

  Aranan Nitelikler · Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, · En az 3 yıl deneyim sahibi, · Tercihen dayanıklı tüketim malları sektör deneyimi olan. · İletişim yönü kuvvetli, · Yeni teknolojileri takip eden, · Ekip çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, · Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, · Dinamik, takipçi ve kariyer hedefi olan, · MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, · Tercihen SAP kullanabilen, · Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, · Dış Ticaret ve gümrük kambiyo mevzuatı uygulamalarına hakim olan, · Seyahat engeli olmayan, · Aktif olarak araç kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman

 • Untek Mühendislik İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Makine imalatı yapan firmamızın teknik satınalma, sipariş takip ve zamanında teslim sürecinin koordinasyonunu yapabilecek, stok hareketlerini takip edip sistem kurulmasında aktif görev alabilecek SATINALMA UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Standart Makine Elemanlarına Bilen, Tedarikçiler ile Görüşmeleri Yönetebilecek Fiyat, Kalite ve Termin Performansına uygun Alternatif Araştıracak Planlama Yetenekleri Gelişmiş, Analiz ve Raporlama Becerisine Sahip Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış Anadolu Yakasında İkamet Eden Aktif Araç Kullanabilen

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Gerekli satın alma araştırmalarının yapılması ve üst yönetime raporlanması Verilen siparişlerle ilgili operasyonel işlemlerin yürütülmesi ve sisteme girişinin yapılması Siparişlerin anlaşma koşullarına uygun süreler içinde ve kalitede tedarik edilmesinin sağlanması Alınan tekliflere göre teklif değerlendirme tabloları hazırlayarak onaya sunulması, Firmalarla sözleşme görüşmeleri yapılması,sözleşme hazırlanması Gerektiğinde teknik şartname hazırlanması ve birim fiyat analizi yapılması Tedarikçi firma atölye -fabrika ziyaretlerinin yapılması ve raporlanması Merkez ile şantiye arasındaki koordinasyonun sağlanması ve gerekli raporların hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(Tercihen Mühendislik Fakültelerinden) İnşaat şirketlerinde en az 2 yıl satın alma deneyimi ve iyi düzeyde malzeme bilgisi bulunan, Dikkatli,titiz,sabırlı,hızlı çalışabilen,disiplinli, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, *Bursa merkezinde ikamet eden, MS Office programlarına hakim,tercihen LOGO kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, AutoCAD programına hakim, Geniş malzeme tedarikçi ve taşeron firma portföyü bulunan, Malzeme planlaması,Tedarikçi Yönetimi ve Müzakere Teknikleri konularında deneyimli  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1. ERP(IFS) sistemine stok kalemlerinin girilmesi, 2. IFS Satınalma modülü key user(anahtar kullanıcı) olarak   görev yapacak.  4. Sipariş ve termin sürelerinin takibi 5. Gelen ürünlerin fiyat kontrolü 6. Tedarikçilerden teklif alınması 7. Gelen ürünlerin kontrolü ve keşfi 8. Satınalma taleplerinin ve stoklarının takibi  

  Aranan Nitelikler 1. Tercihen kozmetik sektörünü tanıyan 2. Office programlarını çok iyi kullanabilen(Özellikle Excel formülasyon ve grafik) 3. 30 yaşından genç 4. Bursa'da ikamet eden 5. Satınalma Müdürü ile beraber çalışacak 6. Seyahat engeli olmayan. 7. Analitik düşünebilen 8. Lisans veya Önlisans mezunu  

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Fortune Danışmanlık İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmaktan olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için SATINALMA MÜDÜRÜ arayışımız söz konusudur. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Satınalması gerçekleşen ürünlerin terminlerinin takibini sağlamak Satınalması gerçekleşen ürünlerin girişlerinin kontrolünü sağlamak Yeni projelerde kullanılacak ürünler ile ilgili fiyat analizleri yapmak Düzenlenen fatura ve sevk irsaliyelerinin kontrolünü sağlamak Talep ve ihtiyaç doğrultusunda ilgili hammadde-ürün-malzeme alımları için yapılan fiyat araştırmalarına göre kalite-maliyet değerlendirmesine göre alımını gerçekleştirmek Gelen siparişler doğrultusunda üretim için gerekli olan malzeme stoklarının kontrol etmek ve var olan eksiklikleri gidermek Tedarikçi ve fason firma ziyaretleri gerçekleştirmek ve verimlilik analizine göre gerektiğinde yeni tedarikçi ve fason firma araştırması yapmak Tedarik fiyatlarında oluşabilecek olan fiyat farklarını yönetim ve finansa bildirmek ve güncel fiyat araştırmasını sürdürmek Tedarikçi sözleşmeleri oluşturmak ve puantajlarını gerçekleştirmek Aylık ve yıllık olarak sipariş, alım, sarf malzemeleri ve çalışılan firma raporları hazırlamak

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • CP Group Türkiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; İstanbul -Mecidiyeköy'de bulunan Merkez ofisindeki, Yem Bileşenleri departmanımızda görevlendirmek üzere ‘ULUSLARARASI SATIN ALMA UZMANI' arıyor. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Mühendislik , İşletme , Ekonomi vb.) Minimum 2-3 yıl deneyimli, Tercihen uluslararası satın alma deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek olan,      

  Aranan Nitelikler Uluslararası Satın Alma Uzmanı'nın sorumlu olacağı konular; İthal hammadde fiyatlarıyla ilgili tedarikçilerden tekliflerin alınması Satın alınan hammaddeler için dağıtım planlarının hazırlanması Stok, maliyet ve pazar fiyatlarıyla ilgili günlük raporların hazırlanması İthal hammaddelerin ödemeleri ve lojistiği için ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması İthal ürünlerlerle ilgili liman ve ithalat istatistiklerinin takibi ve raporlanması

  Sektör: Gıda, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması Trafo ve bobinaj sektöründe vardiya düzeninde üretim yapan şirketimizde İthalat/ İhracat& Satınalma Sorumlusu olarak görev alabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İthalat ve ihracat mevzuatlarına hakim ve dış satınalma faaliyetlerini de yürütebilecek, Bu alanda en az 5 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İşlem prosedürlerine ve ilgili mevzuatlara hakim, Logo Tıger bilen ve siparişleri sisteme günlük işleyebilecek, Beşeri ilişkileri güçlü, motivasyonu yüksek, Ekip çalışmasını benimseyen, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Hızlı karar alabilen ve uygulayabilen kişilik özelliğine sahip, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Raporlama tekniklerine hakim, ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden (Pendik-Kartal-Bostancı-Ümraniye- Dudullu güzergahlarına yakın) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen 40 yaşını aşmamış ve bay arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Metal Sanayi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Marmaraereğlisin de kurulu fabrikamızda; hammadde, yarı mamül ve malzeme giriş çıkışlarının takibi yapabilecek, Stok kontrolünü sağlayabilecek, Malzeme ve Stok Kontrol Elemanı aramaktayız MYO okulu mezunu, Malzeme ve stok kontrol konusunda en 2-3 yıl deneyimli, Windows programına hakim, tercihen ERP uygulamalarını bilen Marmaraereğlisi,Çorlu veya Tekirdağ civarında ikamet eden,veya edebilecek İletişim becerileri gelişmiş Çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa da bulunan şirketimizde çalışmak üzere Satın Alma Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu Satın alma departmanında, en az 5 yıl deneyimli İç/dış tedarikçi ilişkilerini başarı ile yürütebilecek Müzakere yeteneği ve ikna gücü yüksek Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş Takım çalışmasına yatkın İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek İyi derecede ingilizce bilen 30 ila 45 yaşları arasında Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Şef / Amir, Yetkili, Yönetici

 • Didim İnşaat İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Sektörünün öncülerinden olan firmamız, Didim İnşaat adı altında Satın Alma Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yeni ürün, proje ve satın alma stratejileri geliştirmek. Piyasa araştırması ve fiyat analizi konularında deneyimli, Sektöründeki trendleri takip edebilen, vizyon sahibi, Tedarikçi ilişkileri ,Ödemeleri ve süreç yönetimi konusunda başarılı, Analiz yapma, raporlama ve problem çözme becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti ve müzakere yeteneğine sahip, stratejik düşünüp, hareket edebilen, Dikkatli, detaycı ve sonuç odaklı, Dürüst, dinamik ve disiplinli, ​

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Satın Alma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?