Şırnak İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şırnak
  • İş AçıklamasıPerakende sektöründe Türkiye ve 17 farklı ülkede, 93 şehirde, toplam 300'ün üzerinde mağazasıyla Türkiye'nin en başarılı “Ev Tekstili & Dekorasyon Ürünleri” markası olan ve dünya markası olma yolunda yurt dışında büyüyen Madame Coco firmamızın Şırnak Cizre'de açılacak mağazasında görevlendirilmek üzere “Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Ev Tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık sektöründe deneyimli ve/veya deneyimsiz, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

    Pozisyon: Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Mağaza Satış Personeli, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi, Perakende Satış Uzmanı

Sayfa:/9

İş Habercisi - Şırnak İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Şırnak İş İlanları

Şırnak, Güneydoğu bölgesinde bulunan illerimizden birisidir ve maalesef yeterince gelişmemiş iller arasında yer almaktadır. Şehirde sanayi yok denecek kadar azdır. Ekonomi tamamen tarım ve hayvancılık etrafında gelişmiştir.

En Yaygın Sektör Tarım

Şırnak ekonomisindeki baskın sektör tarımdır. Topraklar engebeli olmasına rağmen şehirde tarım yapılmaktadır ve aktif nüfusun büyük kısmı tarım alanında çalışmaktadır.  Başlıca tarım ürünleri arpa ve buğdaydır. Bunun yanında, endemik bitkiler açısından da iyi durumda bulunan bir şehirdir. Ters lale adı verilen çiçek, dünyada sadece Şırnak’ta yetiştirilmektedir. Tarlalarda çalışacak vasıflı vasıfsız elemanlara sık ihtiyaç duyulmakta ve Şırnak iş ilanları arasında tarım sektörü öne çıkmaktadır.

Hayvancılık da Mevcut

Şehirdeki yerleşik nüfus, geçimini hayvancılık ile sağlamaktadır. Şehirde besi hayvancılığı yaygın değildir, daha çok yayla hayvancılığı yapılmaktadır. Yaylalarda çok sayıda küçükbaş hayvan beslenmektedir. En çok beslenen hayvanlar arasında koyun ve sığır bulunmaktadır. Bu hayvanların sütünden de yararlanılmaktadır. Şehirde süt ve tereyağı üretimi son derece yaygındır.

Aktif Nüfus Dikkat Çekiyor

Şehrin avantajlarından biri genç nüfusa sahip olmasıdır. Şehirdeki genç nüfus sayesinde ticaret ve hizmet sektörü hız kazanmaktadır. Gençlere yönelik kafelerin vb. yerlerin sayısında son dönemlerde artış olmuştur. Ayrıca mağazaların sayısı da artmıştır. Buralarda çalışacak personellere yılın belli dönemlerinde daha sık ihtiyaç duyulmaktadır. Şırnak iş ilanları güncel olarak takip edilirse, hizmet sektöründe iş bulma olanağı yükselecektir.