Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sosyal Medya İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Medya
 • İş AçıklamasıReklam ajansımızda yürüttüğümüz işler için Logo kurumsal kimlik web arayüz gibi Grafik işlerimizde çalışmak üzere Grafik Tasarımcı takım arkadaşları, tasarlanan web arayüzleri web yazılımı kodlaması için Web Yazılım uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGrafik Tasarım birimi için, • Grafik Tasarım programlarına tam veya temel derecede hakim, • Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında yeterli bilgiye sahip. • İletişim becerileri gelişmiş, • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz. Web Yazılım Birimi İçin : • Tasarım onayı alınmış .psd formatındaki web projelerinin ön yüz kodlamasını gerçekleştirilecek. • Front end web alanındaki yenilikleri takip edip yeni teknolojilerin uygulanması sağlanacak. • Online proje yönetim sistemimizdeki görevlerin zamanında yetiştirilmesi sağlanacak.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master, Bilgisayar Programcısı

 • İş Açıklaması· Her türlü basılı ya da dijital tanıtım vb. materyalin tasarımı. · Çalışmaların hem baskıya yönelik, hem de web sitesinde yayınlanacak görsellerini tasarlayabilme (banner, flash animasyon, afiş, katalog, broşür, takvim , e-dergi, e-bülten, mailing, vs.) ve bu çalışmaların matbaa kısmının baskıya uygun hale getirilmesi. · E-Ticaret sayfasının ve sosyal medya hesaplarının güncellemelerinin takibi · Sosyal medya politika ve stratejilerini belirlenmesi Stratejiler doğrultusunda gerekli içerik ve görsellerin hazırlanması, · Sosyal medya reklam ve kampanyalarının kurgulanması, planlanması ve yönetilmesi · Sosyal medya üzerinden farklı aktiviteler kurgulanması, · Başvurularınızda portfolyo sunulması gerekmektedir.

  Aranan NiteliklerAbonesepeti, tüketicilerin abonelik ihtiyaçlarını, fatura ödeme ve abonelik iptal taleplerini tek bir kanaldan ekonomik ve hızlı çözümlerle sağlamak amacıyla girişimci mühendisler tarafından 2014 yılında kurulmuş web tabanlı bir hizmet servisidir. 2016 yılında Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağı ’ndan yatırım alarak büyümesine hızla devam etmektedir. · Sosyal medya alanında deneyimli, yaratıcı içerik fikirleri hazırlayabilecek (Facebook, Twitter, Instagram, Blog vs tecrübesi olan ) · Photoshop ve Illustrator ve diğer yardımcı grafik programlarına ileri derecede hakim · Grafik tasarım uygulamaları konusunda deneyimli · Haftanın 6 günü çalışabilecek · Bağcılar ve Şirinevler'e ulaşım sorunu olmayan · Bay veya Bayan (Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış) Sosyal Medya ve Grafik Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıAntalya'da Grubumuza Bağlı Creative Reklam Ajansımıza,"Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Uzmanı" Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl aktif deneyim yaşamış, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel İletişim Tasarım mezunu Abobe programlarına hakim (Ai,Ps,İd,Ae,Dw), Dijital trendleri yakından takip eden, Adobe programlarını entegreli şekilde kullanabilen, Tasarım Süreçlerine hakim, Yenilikçi, yaratıcı bakış açısına sahip, estetik algısı güçlü, SOSYAL MEDYA Sosyal Medya Hesaplarını Yönetilmesi ve takibi. Mesaj ve Yorumlara Anlık Cevap Verilmesi. Günlük ve Aylık Paylaşımları WATERMARK uygun şekilde yapılması. Dijital PR Çalışmaları Kurgulayıp Sonuçlandırmak. Sosyal Medya Reklamcılığı. Facebook-Twitter-İnstagram-Pinterst-Linkedin-Google+

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

 • Sosyal Medya Uzmanı

  Barok Akdoğan Kuyumculukİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması-Yazım dilini iyi ve etkili kullanarak özgün içerik üretebilen, -Slogan üretimi gibi becerilere sahip -İnternet ve sosyal medyayı hayatının parçası olarak benimsemiş, aktif kullanan, -Sosyal medya araçları (Facebook, Pinterest, Twitter, Instagram, Youtube) yönetim süreçleri konusunda yetkin,

  Aranan NiteliklerFotoğraf çekimi konusunda deneyimli, Mevcut sayfaları canlı tutup, topluluk yönetimi yapacak, şikayet ve soruları cevaplayacak, Bilgisayar grafik programlarına hakim, 2 yıl tecrübeye sahip, öğrenmeye açık olan, Bakımlı ve giyimine önem veren Bay ve Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Uzman

 • Sosyal Medya ve Web Uzmanı

  Buka Sofaİstanbul Avrupa 16 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOngan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize aşağıdaki özelliklere uygun " Sosyal Medya ve Web Uzmanı " ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilen (konuşma ve yazma) Raporlama yapabilecek, İletişimi güçlü ve iş takibi konusunda yetenekli, Sosyal medya yönetimi,Dijital pazarlama, Dijital PR,Web sitesi içerik yönetimi konularına hakim bu iş süreçlerini yönetebilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen E-Ticaret konusunda bilgili ve bu alanlarda en az 3 yıllık iş deneyimine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıİSTOÇ'da bulunan e-ticaret sitemizin Facebook - İnstagram ve Google reklamalarını yönetmek üzere, Günlük olarak Google Adwords , facebook hesaplarının kontrolü ve optimizasyonu yapabilecek, Hedefler doğrultusunda kampanya ve planlama oluşturabilecek, Web analytics araçları kullannarak raporlar hazırlayabilecek Çalışma arkadaşları alınacaktır

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Üniversite mezunu · Arama motoru reklamcılığı konusunda en az 2 yıl deneyimli, · Geri dönüşüm ve performans odaklı reklamcılık tecrübesine sahip, · Web analytics araçları kullanımında iyi derecede bilgi sahibi, · Microsoft Office Programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, · Analitik düşünebilen, analiz etme ve raporlama yetkinliğine sahip, · Ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli, Müşteri Odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, araştırmacı, · Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • Medya Uzmanı

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 16 Aralık 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI · Medya ve Basın ile olan iletişimin takibi, kurumun beklentileri doğrultusunda işleyişin sağlanması, · Medya sektöründeki gelişmelerin takip edilmesi, · Kurumsal dergi -tüm iç/dış yayınlar- için editörlük ve içerik düzenlemesinin yapılması, · Basın bülteni, konuşma metinleri ve kurumsal yazıların oluşturulması, · Grup geneli iletişim çalışmalarının Holding stratejileriyle paralel olarak koordinasyonun sağlanması, · Kurum marka algısının gelişmesini ve yerleşmesini sağlayıcı faaliyetlerin planlanması, yürütülmesi ve koordinasyonu, · Kriz iletişimi yönetimi, · Yöneticiler ile Medya arasında ilişkilerin organize edilmesi, · Basın analizi ve değerlendirme raporlarının hazırlanması, · Grup geneli iç iletişim çalışmalarının planlanması ve uygulanması, · Dijital, görsel ve yazılı medya takibi, · Sektörel, bölgesel, ulusal ve uluslararası basın kuruluşları ile iletişimin sağlanması, bire bir görüşmelerin takibinin yapılması Basın bültenlerinin hazırlanması ve medya takibi çalışmalarının yürütülmesi, · Servis edilecek medyanın belirlenmesi ve servis edilmesi, · İlgili kuruluşlara Şirketin faaliyetleri ile ilgili doğru bilgilendirmenin yapılması, · Şirketi tanıtan, etkinlikleri, çalışmaları, başarıları içeren, Şirket hakkında bilgi veren tüm yayınların içeriklerinin hazırlanması ve ilgili medya organları ile paylaşılması, · Şirket faaliyetleri ile ilgili basın bildirisi ve bültenlerin hazırlanması, konuyla ilgili fotograf ve görüntülerin medya organlarına dağıtımının yapılması

  Aranan Nitelikler· Tercihen İletişim, Basın Yayın, Halkla İlişkiler bölümlerinden Pazarlama İletişimi mezunu olan, · İyi derecede İngilizce bilen, · MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, · Kurumsal İletişim, Marka İletişimi, Basın ve Halkla İlişkiler konularında minimum 3 yıl deneyim sahibi, · Dijital iletişim platformlarını etkili biçimde kullanabilen, · Medya sektöründeki değişiklikleri ve gelişmeleri yakından takip eden, · Temsil yeteneği, iletişim ve organizasyon becerileri yüksek, · Yorumlama, sunum ve raporlama becerileri yüksek, · Yaratıcı ve analitik düşünce yapısına sahip, · İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, · Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, · Hizmet sektörünün yoğun temposuna ayak uydurabilecek, · Liderlik, planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, · Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDİJİTAL PAZARLAMA , SATIŞ YÖNETİCİSİ VE SOSYAL MEDYA UZMANI Dikkat Geliştirme ve Koçluk alanında faaliyet gösteren merkezimize Dijital Pazarlama, Pazarlama ve Satış Yöneticisi olarak aramıza katılacak takım arkadaşı arayışı içerisindeyiz. İŞ TANIMI Instagram, Facebook, Blog, Youtube kanalı gibi sosyal medya platformlarının yönetmek, paylaşılacak postları hazırlamak Sosyal medya platformları ve e-mail üzerinden gelen tüm danışan mesajlarını yanıtlamak Yeni Pazarlama Stratejileri geliştirmek İş ortakları ile koordinasyon sağlamak Danışan ve Veli memnuniyetini sağlamak Pazarlama ve Satış amacıyla yapılacak tüm faaliyetlerin organizasyonlarının planlanması, süreçlerin yönetimi ve uygulanmasını sağlamak Yöneticimizin planlama süreçlerine destek olmak Dijital kanallardaki etkinlik, verimlilik ve performans takibinin belirlenen KPI’lara göre yapılması ve raporların sunulması, Duyuru, bildirim gibi iletişim çalışmalarının prosedür ve planlara uygun olarak dijital platformlar, mailing, SMS vb. araçlarla yürütülmesi, Planlanan ve/veya yürütülen dijital projelerin takibi ve raporlanmasına destek verilmesi,

  Aranan NiteliklerDİJİTAL PAZARLAMA , SATIŞ YÖNETİCİSİ VE SOSYAL MEDYA UZMANIİ Dikkat Geliştirme ve Koçluk alanında faaliyet gösteren merkezimize Dijital Pazarlama, Pazarlama ve Satış Yöneticisi olarak aramıza katılacak takım arkadaşı arayışı içerisindeyiz. ARANAN NİTELİKLER Örgün öğretim veren üniversitelerden mezun (Tercihen İletişim, Reklamcılık, İİBF mezunu) Dijital Pazarlama, Pazarlama ve satış alanında deneyimli (Tercihen pazarlama ajansı deneyimi olan) Sosyal medya hesaplarını yönetmiş, Sosyal medya hesaplarında paylaşılan postları hazırlamış Dijital Pazarlama amacıyla hazırlanan görsellerin oluşturulmasında kullanılan programlara hakim Yeni pazarlama trendlerini ve dijital dünyadaki tüm gelişmeleri takip eden Yaratıcılık yönü yüksek Sözlü ve yazılı olarak kendini iyi ifade edebilen İletişim becerisi yüksek Anadolu Yakasında İkamet eden MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Google Adwords ve Analytics, SEO, SEM konularına hakim, Şirket faaliyetlerini yazılı ve sözlü olarak çok iyi bir şekilde ifade edebilecek Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Danışmanlık, Sağlık/Hastane, Medya

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Satış Temsilcisi, Sosyal Medya Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıMüşteri ihtiyaçlarına ve beklentisine uygun, ürünleri kullanıcı dostu tasarımlar geliştirme(Web sitesi, E-ticaret, banner, bülten, sosyal medya paylaşımları facebook, ınstagram vb.) , yapılan tasarımların HTML ve CSS kodlamalarını yapma ( HTML ve CSS bilginizin iyi olması gerekmektedir. ) Ürünlerin 360 derece görsel çekimini gerçekleştirmek ve siteye yüklemek. Ürünlerin çekimi için gerekli hazırlıkları yapmak Ürünlerin görsellerinin ilgili platformlara uygun hale getirilmesini sağlamak Fotoğrafları dekupe etmek, rötuşlamak ve yayına uygun hale gelmesini sağlamak Farklı, yenilikçi, modern ve kaliteli ürün çekimleri için alternatif yollar ve metotlar araştırmak ve bunları uygulamak Firma bünyesinde ihtiyaç olunan diğer fotoğraf çekim, video çekim vb. işleri yapmak Özel çekim konseptleri oluşturmak, çekimi gerçekleştirmek, mekan, manken, aksesuar vb hazırlıkları uygun şekilde düzenlemek ve belirlenen standartlar doğrultusunda yayına almak Web tasarım grafik/tasarım çalışmalarında, istenilen tasarımları ( banner, mailing vb )hazırlamak Stüdyodaki ekipman ihtiyaçlarını belirlemek, mevcut ekipmanların düzgün kullanılmasını sağlamak, bakımlarını yaptırmak

  Aranan NiteliklerE-Ticaret, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarım, Dijital Fotoğrafçılık konularında en az 1 yıl deneyimli Sosyal medya hesapları için içerik ve yeni konseptler üretebilen sosyal medya platformlarının analizi ve raporlamasını Dijital mecraları ve trendleri yakından takip eden, Şirketimize ait çeşitli facebook,instagram vs.gibi hesaplarının takibi ve yönetiminin yapılması İleri düzey tasarım ve görsel düzenleme kabiliyeti olan Bilgisayarla fotoğraf editleme konularında tecrübeli Adobe Photoshop ve benzeri tasarım programları kullanabilen, görsel işleme bilgisi olan, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Planlama ve takip becerilerine sahip Web trendlerini ve gelişen teknolojiyi takip eden, Pazar ve rakip analizi yaparak strateji geliştirebilecek, Google Adwords, Google Analytics ve benzeri dijital pazarlama ve raporlama kanalları hakkında bilgili, Raporlama ve analiz yeteneğine sahip, Yeterli düzeyde İngilizce bilgisi olan, İletişim ve kendini geliştirme konusunda başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması- Dijital gelişmelere hakim olup, dijital pazarlamametodolojilerinin takipedebilmesi - Web sitesi & mobil platform ihtiyaçları,seo, sem, sosyal medya ve reklam konularında bilgi sahibiolunması, - Her konunun ihtiyacına göre konunun ilgilisiile birlikte sürecin yönetilmesi, - Operasyonun marka tarafında aksiyonyansımalarının takipedilmesi, (Web,blog, sosyalmedya vb.) kontrollerinin yapılması ve marka stratejisindeiletişim dilinin uygunluğununtakip edilmesi, - Şirketin gündeminde olan konuların ajans ilep aylaşılması ve kampanyasüreçlerinin yürütülmesi - Dijital reklam, kampanya ve aksiyondönüşümlerinin izlenmesi ve ajansa geri dönüş yaparakiyileştirme önerilerinde bulunulması.

  Aranan NiteliklerSosyal medya trendlerinehakim olan, - En az 2 yıl dijital ajans tecrübesi olan ya da firmalarda ilgili alanlardaçalışmış, - İngilizce bilen, - İçerik pazarlama konusunda bilgi sahibi, - Web ve mobil trendlerini bilen ve takip eden, - SEO, SEM, Google adwords vefacebook reklamları ile diğer dijital reklam kanallarında bilgisahibi, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini bitirmiş olan personeller alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık, Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıErmat Grup bünyesinde bulunan şirketlerin bir çok farklı platformda kullanılacak dijital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, enerjik bir takım arkadaşı arıyoruz.​

  Aranan NiteliklerReklamcılık alanında en az 1 yıl deneyime sahip Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ve benzeri programlarını iyi derecede kullanabilen, Broşür ve benzeri kurumsal kimlik çalışmaları için gerekli basılı ve görsel materyalleri hazırlayabilecek, Sosyal ağlardaki hesaplarımızı aktif olarak yönetebilecek, Mevcut sayfaları canlı tutup, topluluk yönetimi yapabilecek, Alanı ile ilgili yeni trend ve teknolojileri takip edebilecek, Google Adwords ve Seo hakkında bilgi sahibi, Dijital kampanya planlaması yapabilecek, Aylık ve haftalık raporlama yapabilecek, Tasarım becerisi yüksek, mesleki gelişime açık, Öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren, Dikkatli ve özenli çalışma disiplinine sahibi

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması30.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesi’nin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR YEMEK, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı ile günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binamızda, hedeflerimize birlikte koşacağımız; aşağıdaki niteliklere sahip, “Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Sorumlusu” pozisyonunda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (işletme veya iletişim fakültelerinin basın-yayın, reklam, halkla ilişkiler, pazarlama vs.) Raporlama yeteneği yüksek, iş konusunda takipçi, dikkatli İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim ile ikna becerileri güçlü İnternet ve sosyal paylaşım platformlarına hakim, Ms ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren Enerjisi yüksek, Raporlama yeteneği yüksek, iş konusunda takipçi, dikkatli, 20- 30 yaş aralığında Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Sosyal Medya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?