Tamir Bakım Ekip Amiri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tamir Bakım Ekip Amiri
 • Bakım Onarım Ekip Üyesi - IKEA Ümraniye

  IKEAİstanbul Anadolu 8 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıBina içi/dışı elektrik sistemlerinin ve mekanik sistemlerin işlerliğini sağlar. Oluşabilecek arızaları tespit eder, raporlar, ilgili firmalarla koordineli çalışarak problemleri çözer. Çalışılan firmaların yaptıkları işlerin takibini yapar. Periyodik bakımların takibini yapar. Tesisat arızalarının onarımı ve araçların doğru çalışmasını sağlar. Yangın sistemlerinin her an hazır olmasını sağlar.
  Aranan NiteliklerEn az 2 yıllık teknik servis tecrübesi Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Periyodik ve arıza bakım konularıyla ilgili deneyim Problem çözme ve analitik düşünme becerisi Maliyet odaklı yaklaşım ve takım çalışmasına yatkınlık Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Bakım Onarım Elemanı, Bakım Onarım Sorumlusu, Bakım Onarım Teknikeri, Mekanik Bakım Onarım Teknikeri, Bakım Formeni, Bakım Onarım Formeni, Bakım Onarım Teknisyeni, Bakım Onarım Amiri, Elektromekanik Bakım Onarım Teknisyeni, Tamir Bakım Ekip Amiri

İş Habercisi - Tamir Bakım Ekip Amiri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?