Taze Gıda Şefi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Taze Gıda Şefi
 • İş Açıklamasıİdeal Tarım Ürünleri Ticareti A.Ş. olarak; 20 yılı aşkın deneyim ile 6 kıta, 44 farklı ülke ve farklı iklimde yetişen her çeşit meyveyi düzenli, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicinin beğenisine sunmaktayız. Ürünü en iyi yetiştiği bölgeden ve en iyi üreticilerden tedarik etmek, standartları yükseltmek, depolama, kalite kontrol ve dağıtımda son teknolojilerden yararlanmak, “en iyi, en taze ve en lezzetli” ürünleri tüketiciye ulaştırmak, öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. İŞİN TANIMI: Satış noktasına ait meyve sebze reyonlarının temizlik ve düzenini sağlamak, Reyondaki ürün teşhirlerini yapmak, ürünlerin satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Sorumluluğundaki ürünlerin stok ve sipariş yönetimini yapmak, Belirlenen ürünler ile ilgili taze meyve suyu yapıp, gelen tüketicilere sunum ve satışını yapmak, Satış noktasının müşteri ilişkileri yönetiminden sorumlu olmak.
  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu ya da üniversite öğrencisi, Minimum 1 yıl sıcak satış konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, İş disiplinine uygun, Satış hedefleri doğrultusunda çalışabilen, İstanbul ili içerisindeki farklı lokasyonlardaki market içi satış alanlarında değerlendirilmek üzere Part Time (haftalık 30 - aylık 120 saat ) çalışmak isteyen Satış Temsilcisi aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Manav, Reyon Elemanı, Reyon Sorumlusu, Reyon Şefi, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Reyon Görevlisi, Satış Elemanı, Taze Gıda Şefi

 • İş AçıklamasıCarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. İstanbul/ Ataşehir Metropol AVM içerisinde yer alan CarrefourSA Hiper mağazamızda tam zamanlı “Gıda/ Gıda Dışı Reyon Şefi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; • Şirket standart işleyişini, prosedürleri, talimatları, görev tanımları ve süreçleri mağazada sorumlu olduğu reyon hedefleri doğrultusunda sağlamak, • Sorumlu olduğu reyondaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek, • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak, • Ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği standartlarını en üst seviyede sağlamak, • İnsan kaynakları süreçlerini; idari ve özlük konuları, işe alım, eğitim ve organizasyonel gelişim ile ilgili sorumlulukları eksiksiz yürütmek, • Ekip motivasyonu için koçluk yapmak ve ekibi geliştirmek.
  Aranan NiteliklerAranılan Nitelikler ; • Perakende sektöründe ilgili reyonda en az 1 yıl yöneticilik deneyimine sahip, • En az MYO/Üniversite mezunu, • MS office programlarına hakim, • İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören, • Raporlama ve analiz becerisine sahip, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına önem veren, • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Gıda Şefi, Şef, Taze Gıda Şefi

 • İş AçıklamasıCarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Antalya/ Kalkan'da bulunan mağazalarımızda sezonluk “Balık Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı; -CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek. -SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak, -Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek, -Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.
  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler; -En az 2 yıl balık reyonu deneyimi olan, -Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan, -Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, -Ekip çalışmasına yatkın, -İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, -Dinamik bir ortamda çalışabilecek, -Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Balıkçı, Reyon Görevlisi, Taze Gıda Şefi

İş Habercisi - Taze Gıda Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?