Teknik Şef Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Teknik Şef Yardımcısı
  • İş AçıklamasıBina ve tesis yönetimi alanında 30 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile müşterilerine geniş kapsamlı, profesyonel hizmet anlayışı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile “Entegre Tesis Yönetim” hizmetleri sağlayan ve ülkemizdeki öncü kuruluşlarından biri olan şirketimizin İzmir Çeşme bölgesinde bulunan projesinde görevlendirmek üzere "Teknik Sorumlu'' aranmaktadır.
    Aranan NiteliklerEn az MYO mezunu (Elektrik veya Mekanik içerikli bölümlerden mezun) Teknik bakım ve onarım hizmetlerini sevk ve idare edebilecek İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek, Plaza, İş merkezi, Site vb. Gayrimenkul projelerinin yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Kat mülkiyeti kanununu vakıf, Kat Denetim ve Kontrol faaliyetlerini yürütebilecek Personel sevk ve idaresinde deneyimli, kendisine bağlı olan ekibi koordine edebilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, İletişim gücü yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office ve Site uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 50 yaşını aşmamış. İzmir Çeşme bölgesine ulaşım problemi olmayan.

    Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

    Pozisyon: Elektrik/Elektronik Teknikeri, Elektrik/Elektronik Teknisyeni, Elektronik Teknikeri, Elektronik Teknisyeni, Teknik Sorumlu, Teknik Şef, Teknik Şef Yardımcısı, Teknik Uzman, Projeler Teknik Uzmanı

İş Habercisi - Teknik Şef Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?