Teknolog İş İlanları

Hepsini Temizle
Teknolog
 • Teknolog (Kumaş-Giysi)

  Vakkoİstanbul Avrupa 7 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıÜniversitelerin Tekstil veya Kimya bölümlerinden mezun, Kumaş performansları ve testleri konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Dokuma kumaş konusunda bilgili, Yasal regülasyonlar konusunda bilgi sahibi, Organizasyon kabiliyetine sahip, dikkatli ve titiz çalışan, Detaycı ve ayrıntılara dikkat eden, İyi derecede excel bilgisine sahip, İngilizce bilen
  Aranan NiteliklerKumaş performans testlerinin planlanması ve laboratuvarlarla koordinasyonun sağlanması, İç bünyede yapılan kumaş testlerinin yapılması, Yayınlanan yasal regülasyonlarla markanın uyumunun sağlanması adına ‘’Kalite Kontrol Kumaş Test Uzamanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Kalite Kontrol Elemanı, Kalite Kontrol Uzmanı, Kumaş Kontrol Elemanı, Teknolog, Giysi Teknoloğu, Kıdemli Ürün Teknoloğu, Kumaş Kalite Kontrol Sorumlusu, Ürün Teknoloğu

 • Ürün Teknoloğu

  ATK Tekstilİstanbul Avrupa 7 Ağustos 2022
  İş Açıklaması1981 yılında İstanbul Şişli’de kurulan ATK Tekstil San. Tic. A.Ş. ürün ve tasarım konusunda dünyanın önde gelen tekstil firmalarındandır. Dokuma ve Örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 İhracat yapmakta olup; Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmaktadır. Firmamızda görevlendirmek üzere ; Dokuma alanında deneyimli Ürün Teknoloğu aramaktayız.
  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ya da teknik bölümlerinden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen, • Dokuma konfeksiyon alanında minimum 10 yıl deneyimli, • İyi derecede kumaş, kalıp bilgisine sahip, dikim teknikleri konusunda tecrübeli, • Gerektiğinde üreticilere teknik destek sağlayabilecek seviyede bilgili, prova yapabilen, • Moda gözü ve vizyonu olan, • Şişli'ye ulaşım problemi olmayan Ürün Teknoloğu aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Teknolog, Giysi Teknoloğu, Kıdemli Ürün Teknoloğu, Ürün Teknoloğu

 • Ürün Teknoloğu

  Gürmen Groupİstanbul Avrupa 4 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıModa erkek giyim alanında RAMSEY ve KİP markalarıyla perakende sektöründe yer alan şirketimiz için aşağıdaki niteliklere sahip “Ürün Teknoloğu” arıyoruz. İŞ TANIMI Her sezon netleşen siparişlerin ürün bazında fit kritik toplantılarını yönetmek ve markaların standartları içinde uygulanması sağlamak. Tedarikçi firmalardan gelen numunelerin ölçü ve teknik kontrollerini yapmak. Numune kritiklerinin tedarikçilere gönderilmesini sağlamak, kritiklere uygunluğunu takip etmek, Baz kalıp ve fit iyileştirme projelerini yönetmek, Tedarikçi modelhaneleri ile birlikte çalışarak numune onay sürecinin iyileştirilmesini sağlamak, Tespit edilen kalite sorunları ile ilgili üreticilere düzeltici ve önleyici fikirlerde bulunmak, Üretim tesislerinde dikim ve üretim kontrollerini PLM ürün föylerine göre yapmak, Üretim bandı üzerinde gerekli revizyonları yapmak, Üretim öncesi risk analizi yaparak gerektiğinde ürünle ilgili teknik değişiklik yapmak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimi olan, İyi düzeyde MS Office kullanabilen, Tercihen PLM ve ERP tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve analitik, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Kalite Kontrol Görevlisi, Kalite Kontrol Sorumlu, Kalite Kontrol Uzmanı, Teknolog, Kontrol ve Raporlama Uzmanı, İnspektör-Enspektör, Kıdemli Ürün Teknoloğu, Ürün Analisti, Ürün Teknoloğu

 • Kumaş ArGe Sorumlusu

  Faik Sönmezİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 13 Haziran 2022
  İş AçıklamasıKoleksiyonda kullanılacak kumaşların piyasa araştırmasını, tedarik ve imalatını yapmak/yaptırmak, Koleksiyonda kullanılacak kumaşların fiyat uygunluğunu araştırmak, Koleksiyonda kullanılan kumaşların kontrolünü yapmak, Aktüel ve RPT kumaşlarının tedarik hazırlığını yapmak, Benzer kalite araştırmasını yapmak, Piyasadaki kullanışlı, uygun kalite ve maliyetteki kumaşların takibini yapmak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kumaş Ar-Ge konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Numune kumaş satınalma konusunda deneyimli Örme & dokuma kumaş, iplik ve boyama bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Nebim V3 program bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: AR-GE Elemanı, AR-GE Uzmanı, Kumaş Asistanı, Kumaş Elemanı, Kumaş Planlama Elemanı, Kumaş Planlama Uzmanı, Teknolog, Kumaş AR-GE Sorumlusu, Kumaş Planlama Sorumlusu, Kumaş Teknoloğu

İş Habercisi - Teknolog İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?