Tur Satış Temsilcisi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tur Satış Temsilcisi
  • İş AçıklamasıSeyahat araştırması yapacak. Müşterilerin özelliklerini ve isteklerini belirleyecektir. Uygun seyahat paketleri ve hizmetleri önerecektir. Müşterilerin özelliklerini ve isteklerini teşhis edecek ve uygun seyahat paketleri veya hizmetleri önerecektir. Bilet rezervasyonu, konaklama, ulaşım güvencesi vb. ile baştan sona geziler organize edecek. Gezginlere rehberler, haritalar, etkinlik programları gibi gerekli bilgileri ve seyahat materyallerini sağlayacaktır. Paketleri ve gezileri satmak için promosyon tekniklerini kullanacak ve promosyon malzemeleri hazırlayacaktır. Sorun ve şikayetlerle ilgilenecek ve uygun çözümler sunacaktır. Konferans ve etkinliklere katılacak ve turizm trendlerindeki gelişmelerden haberdar edecektir. Müşterilerin elektronik kayıtlarını oluşturacak ve güncelleyecektir. Müşteriler ve ilgili kişilerle iyi ilişkiler sürdürecektir. Müşteri verilerini ve finansal belgeleri koruyacaktır.
    Aranan NiteliklerSeyahat yazılımlarını, elektronik rezervasyon sistemlerini ve sistemlerini kullanma becerisine sahip. Arapça ve İngilizce dili sahip. İletişim becerilerine ve ikna etme ve satma yeteneğine sahip. Diğerlerinin yanı sıra yerel ve uluslararası seyahat ve turizm hakkında iyi bilgi sahibi. Bir ekiple işbirliği yapma ve çalışma yeteneği. Sorunlar ve krizlerle başa çıkma becerisi.

    Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

    Pozisyon: Acente Elemanı, Acente Görevlisi, Seyahat Danışmanı, Seyahat Organizasyon Memuru, Tur Satış Temsilcisi, Danışma Görevlisi, Tur Satış Sorumlusu, Turizm Acente Sorumlusu

İş Habercisi - Tur Satış Temsilcisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?