Uluslararası Pazarlama Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Uluslararası Pazarlama Sorumlusu
  • İş AçıklamasıMail veya telefon aracılığıyla gelen hasta taleplerini doğru analiz ederek, gerekli yönlendirmeyi yapmak, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle hasta memnuniyeti sağlamak. Hastaları karşılamak, doktorla ön görüşmelerini yaptırmak Operasyon günü ve sonrasında her türlü hazırlık ve dokümantasyonu organize etmek, saklamak, ilgili kişilere bildirmek Yöneticisi ile sürekli irtibatta olarak tüm bu işleri eksiksiz yapmak Hasta sayısı artırma çabasında bulunacak takım arkadaşları aranmaktadır.
    Aranan NiteliklerÇok iyi derecede İngilizce bilen ,(2. bir Dil tercih sebebidir.) Pazarlama ve ikna kabiliyeti yüksek, Satış konusunda deneyimli, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Diksiyonu ve ses tonu düzgün, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede ofis programları kullanabilen, Çalışma arkadaşı, Hasta sayısı artırma çabasında bulunacak takım arkadaşları aranmaktadır.

    Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Kozmetik, Sağlık/Hastane

    Pozisyon: Pazarlama Danışmanı, Pazarlama Elemanı, Pazarlama Sorumlusu, Uluslararası Pazarlama Sorumlusu, Uluslararası Satış Sorumlusu, Uluslararası Satış Uzmanı, Uluslararası Satış ve Pazarlama Yöneticisi, Yurtdışı Satış Asistanı, Yurtdışı Satış Uzmanı, Yurtiçi Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Uluslararası Pazarlama Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?