Üst Düzey Yönetici İş İlanları

Hepsini Temizle
Üst Düzey Yönetici
  • İş AçıklamasıAnatolia Konservecilik Tarım Ürünleri Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. İzmir Bayraklı'daki ofisimiz de ve Turgutlu daki fabrikamızda görev alacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÜST DÜZEY YÖNETİM ASİSTANI '' arıyor... İŞİN TANIMI: Yönetim kurulunu temsilen tedarikciler ve müşteriler ile görüşme yapabilecek, Yönetimi temsilen yurtiçi ,yurt dışı görüşmelere katılabilecek, Termin tedarik zincirlerine hakim bir şekilde satın alma kabiliyetine sahip, Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılım (Başvuru) vs. de bulunacak ve katılım gösterebilecek, Bayi ve tedarikçi sözleşmelerini yapabilecek, ERP ve Business Project Management süreçlerine takip edebilecek, Personel alımlarını yapabilecek ve iş görüşmesi süreçlerini yürütebilecek.
    Aranan NiteliklerÖn lisans veya lisans mezunu, İyi derecede İngilizce'ye hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, aktif olarak fuarlara katılabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Prezentabl, Tercihen satın alma, pazarlama veya ön muhasebe departmanlarında bir tanesinde çalışma tecrübesine sahip, İş geliştirme süreçlerine hakim, En az 5 yıl iş tecrübesine sahip (Yönetici veya yönetici yardımcılığı tecrübesine sahip adaylar tercih sebebi olacaktır.)

    Sektör: Gıda, Pazar / Piyasa Araştırma, E-Ticaret

    Pozisyon: İhracat Satış Temsilcisi, İş Geliştirme Danışmanı, İş Geliştirme Uzmanı, Dış Ticaret Satış Sorumlusu, İhracat Pazarlama Sorumlusu, İhracat Pazarlama Uzmanı, İhracat Satış Sorumlusu, İhracat Satış Uzmanı, Proje Satış Sorumlusu, Üst Düzey Yönetici

İş Habercisi - Üst Düzey Yönetici İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?