Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Veri Giriş İş İlanları

Hepsini Temizle
Veri Giriş
 • İş AçıklamasıHazır Giyim ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren Miniço Çocuk Dünyası'nın Bağcılar' da bulunan E- Ticaret deposunda görev alacak, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler16-40 Yaş Arası, Lise Mezunu, MS Office Programlarına Hakim, Diksiyonu düzgün Bilgisayar kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Tercihen Bağcılar bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız...

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı

 • İş AçıklamasıOrta Anadolu Bölgesi'nde bulunan MADAME COCO mağazalarımızda görevlendirmek üzere Bölge Stok Kontrol Uzmanı​ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Sevkiyat ve mal kabul konularında en az 2 yıl tecrübeye sahip, İrsaliye,stok kontrol  vb. konularda tecrübeli, Dikkatli ve titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Konya da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAcente Operasyon Destek Bölümümüz için ‘’Başvuru Girişi’’ yapacak, ay sonu / yıl kapanışında destek verecek 2 ay süreli destek sorumlusu.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıAcente Operasyon Destek Bölümümüz için ‘’Başvuru Girişi’’ yapacak, ay sonu / yıl kapanışında destek verecek 2 ay süreli destek sorumlusu.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması* Merkez ofisimizde stajyer statüsünde çalışacak, * Kariyer planları doğrultusunda staj yaptıkları birimde kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak.

  Aranan Niteliklerİstanbul Bilişim Genel Müdürlükte Değerlendirilmek Üzere; Üniversite eğitimine devam eden, Zorunlu stajı bulunan, İletişim becerisi gelişmiş, Aktif bir yapıya sahip, Takım çalışmasına uygun, MS Ofis programlarına hakim, Stajyer olarak üniversite öğrencileri alınacak olup, sadece zorunlu staj için başvuranlar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Stajyer

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Kolay kavrayan, Minimum lise tercihen üniversite mezunu. Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere;4852 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden"Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, Tercihen 20-30 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Prezentabl, Kocaeli (Gebze, Darıca, Derince, Çayırova) veya Anadolu yakasında (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız Bünyesinde Oluşturulmuş Olan Sistemde Veri Kontrolü Yaparak, Sorunlara Müdahale Ederek Çözüm Üretebilecek Çalışma Arkadaşları Aramaktayız...

  Aranan NiteliklerLise Mezunu, 08:00 - 17:00 / 15:30 - 00:00 / 00:00 - 08:00 olacak şekilde vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk alabilen, Hızlı çözüm üreten, Bay adaylar için askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Denetçi

 • İş AçıklamasıGelen dataların belirlenen süre içerisinde sisteme aktarılması.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen 20 - 30 yaş arasında, İŞKUR'dan onaylı işgücü kaybı raporu olan ve engelli statüsünde çalışabilecek, MS Office programlarından Word ve Excel bilgisi olan, Raporlama ve takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (çalışma yeri Güneşli'dir)

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması21 Nisan - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekeleşecek İSTANBUL AUTOSHOW fuarında ''Kayıt - Karşılama ve Yönlendirme''de görev alacak, ekip arkadaşları aramaktayız. Çalışma Tarihleri: 21 - 30 Nisan ( 10 Gün ) Ücret: Görüşme sırasında aktarılacaktır. Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00 ve 11:00 - 21:00 olacaktır. Başvurusu uygun adaylar Kadiköy'de yer alan ofisimize davet edilerek iş detayları görüşülecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Host, Hostes, Görevli, Eleman, Sorumlu

 • Atasun Optikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOptik Perakende/Mağazacılık alanında faaliyet gösteren, uluslararası firmamızın Merkez Ofisinde görev alacak; Dönemsel Veri Giriş Personeli aramaktayız: Resmi kurum reçetelerinin kayıtlarının gerçekleştirilmesi, Hatalı yapılan veri girişlerini düzenlemek, Yapılan işlemlerle ilgili tüm evrakların arşivlenmesi. NOT: Ofis, İstanbul Avrupa yakasındadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu Tercihen daha önce veri giriş pozisyonunda deneyimi olan MS Ofis programlarını etkin kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dikkatli

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıAlmanya ve İtalya için resmi Vize Başvuru Merkezi olarak faaliyet gösteren firmamızın Harbiye'de yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere 10 parmak F yada Q klavye kullanabilen  Vize başvuru dosyalarının gerekli kayıt işlemlerini gerçekleştirecek, Vize başvuru dosyalarının scan işlemini yapacak, Vize başvurusu için gelen başvuru sahiplerinin parmak izi kayıtları alacak,

  Aranan Nitelikler10 parmak F yada Q  seri klavye kullanabilen Veri girişte tecrübeli , Dikkatli, titiz, özenli, kurallara sadık, Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade edebilen, Sabırlı, güleryüzlü, insanlara yardımcı olmayı seven, Erkek adaylarımız için askerliğini tamamlamış, Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Turizm, Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıVerilerin girişi ve arşiv düzeninin sağlanması

  Aranan NiteliklerEn az lise veya MYO tercihen Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe deneyimli ve benzer görevde 1-2 yıllık deneyime sahip, İyi derecede excel bilgisi olan, Analitik düşünme becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıCNR EXPO Fuar Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ve TÜYAP Fuar Merkezinde aşağıda yer alan tarihlerde gerçekleşecek fuarlarda İngilizce bilen personeller aranmaktadır. Görevler: Kayıt - Karşılama ve Yönlendirme Çalışma Yeri ve Tarihleri: TÜYAP Fuar Merkezi ( 22-23-24-25-26 Şubat ) Kırtasiye Fuarı Yeşilköy CNR EXPO ( 8-9-10-11-12 Mart ) UNICERA Fuarı İstanbul Fuar Merkezi ( 8-9-10 Mart ) CPHI Fuarı TÜYAP Fuar Merkezi ( 8-9-10-11 Mart ) Kapı-Pencere Fuarı Çalışma Saatleri : Tahmini - 08:00 / 09:00 – İş bitiş 19:00 Kıyafet : Bayanlar : Siyah Kumaş Pantolon siyah ceket beyaz gömlek siyah ayakkabı. Baylar : Siyah takım elbise, beyaz gömlek siyah ayakkabı. Başvuru yapan adaylar Kadiköy'de bulunan ofisimize çağırılarak ekibe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Süpervizör, Hostes, Host

 • TribalAdana, Ankara, İstanbul Anadolu 25 Mart 2017

  İş AçıklamasıVeri Giriş Elemanı; Danışmanlığını yaptığımız Türkiye'nin önde gelen Enerji firması için veri giriş elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 20-35 yaş aralığında Bay,Bayan Enerji sektöründe evrak veri girişi yapabilecek Bilgisayar ve klavye kullanımı iyi derece de olan Tercihen excel bilgisi bulunan Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek Dış görünümüne önem veren, Sabırlı, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın Maaş + Yol + Yemek + Sgk sitemi ile çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli İstanbul Anadolu Yakası,Ankara ve Adana da ikamet eden eleman arayaşımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • Dizayn AquaEdirne, İstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSu arıtma sektöründe mühendislik, proje, üretim, satış ve servis hizmetleri veren 18 yıllık firmamızın İstanbul Sefaköy şubesine; asistan / yönetici yardımcısı vasıflarına haiz tam zamanlı eleman alınacaktır. Edirne merkez ilçe şubemizde ise müşteri telefon trafiğini idare edebilecek, mevcut takım ruhuna uyum gösterebilecek, tam ve yarı zamanlı elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler24-45 yaş aralığında asistan / yönetici yardımcısı bayan: Şirket telefon trafiğini yöneterek, randevu süreçlerini takip edecek Düzgün diksiyona sahip, güler yüzlü ve grup çalışmasına yatkın özellikte, Şirket çalışanlarına ait raporlamayı yöneticiye sunabilecek analitik zekaya sahip, Sabırla iş takibini yapabilecek, ilişkilerini hem sıcak hem de disiplinli tutabilecek, Bilgisayarda internet kullanımına hakim. Özellikle office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sefaköy metrobüs durağına çok yakın olan ofisimize geliş gidişi kolay ve yakın bölgede ikamet eden, Tercihen asistanlık veya yönetici yardımcılığı deneyimi olan bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Adayı, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye işimkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. - Ekibi tarafından yürütülen uygulamalara ait tüm süreçleri takip etmek ve süreçlerle ilgili gerekli raporlamaları excel üzerinden yapmak

  Aranan Nitelikler- Önlisans veya üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun - MS Office programlarını, özellikle Excel’i iyi derecede kullanabilen - Back office konusunda tecrübeli ve raporlama konusunda yetkin - Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu - İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl - Analitik düşünme yeteğine sahip ve çözüm odaklı - 30 yaşını aşmamış - Bayan adaylar tercih sebebidir

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman

 • Adecco Şişliİstanbul Avrupa 19 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faailiyet gösteren birmüsterimiz için, İdari İşler departmanında gorev alacak veri giriş elemanı pozisyonunda arayısımız devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerDönemsel çalışmalar için açık Lise mezunu - Üniversite öğrencisi - Üniversite mezunu MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen Disiplinli ve dikkatli çalışan Bay - Bayan adaylar ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Veri Giriş İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?