Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Veri Giriş İş İlanları

Hepsini Temizle
Veri Giriş
 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Kolay kavrayan, Minimum lise tercihen üniversite mezunu. Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuarlarla ilgili mevcut dataların Excel tabloları üzerinden düzeltilmesi ve düzenlenmesi görevlerini yürütecek, mevcut dataları CRM programına girişini gerçeklecek, iyi derece bilgisayar kullanımına ve Excel programına hakim takım arkadaşları aramaktayız. Pozisyona başvuracak adaylarda EXCEL programının kullanılmasının iyi derece olması aranmaktadır. Çalışma; 13 Ekim 2017 tarihine kadar sürecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00 (Cumartesi Pazar Tatil) Günlük Ücret : 70 TL'dir. ( Yol ve yemek ücreti bu rakama dahildir).

  Aranan Nitelikler19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Ajans, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Operatör, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere;4852 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden"Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, Tercihen 20-30 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Prezentabl, Kocaeli (Gebze, Darıca, Derince, Çayırova) veya Anadolu yakasında (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAcente Operasyon Destek Bölümümüz için ‘’Başvuru Girişi’’ yapacak, ay sonu / yıl kapanışında destek verecek 2 ay süreli destek sorumlusu.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili

 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuarlarla ilgili mevcut dataların aranması, firmaların bilgilendirilmesi, varsa değişen bilgilerinin revize edilmesi, telefon görüşmelerinin yapılması, firma bilgilerinin güncellenmesi ve benzeri işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi görevleri yürütecek şekilde dönemsel olarak görev alabilecek takım arkadaşları aranmaktayız. Pozisyona başvuracak adaylarda EXCEL programının kullanılmasının iyi derece olması aranmaktadır. Çalışma; Mayıs - Haziran ve Temmuz aylarında gerçeklecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00 (Cumartesi Pazar Tatil) Günlük Ücret : 70 TL'dir. ( Yol ve yemek ücreti bu rakama dahildir).

  Aranan Nitelikler19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Ajans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Operatör, Temsilci

 • İş AçıklamasıHazır Giyim ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren Miniço Çocuk Dünyası'nın Bağcılar' da bulunan E- Ticaret deposunda görev alacak, çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler16-40 Yaş Arası, Lise Mezunu, MS Office Programlarına Hakim, Diksiyonu düzgün Bilgisayar kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Tercihen Bağcılar bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız...

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı

 • İş Açıklamasıİndekslenmesi tamamlanmış ve scanner ile sisteme aktarılmış içeriklerin veri girişinin gerçekleştirilmesi. Hatalı indekslenmiş arşiv kutularının arşiv merkezinde bulunup içerik formunun düzenlenmesi ve doğru bilgilerin veri girişinin yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, 20-30 yaş arası, askerliğini tamamlamış İyi derece MS Office programlarını kullanabilmek Birden fazla görev üzerinde aynı anda çalışabilme İnsan ilişkileri yüksek, Ekip çalışması, işbirliği Disiplinli ve tertipli, Değişen koşullara uyum sağlama, Sabırlı, Düzenli ve İstekli İstanbul Avrupa yakasında (Silivri veya Büyükçekmece) ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İNKAİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Factoring sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Veri Giriş Elemanı - Dönemsel" aday arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Q klavye kullanımı konusunda hızlı, Tercihen benzer alanda en az 1 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Merter lokasyonuna ulaşım problemi olmayan "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Faktoring

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıHazır Giyim ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren Miniço Çocuk Dünyası'nın Bağcılar'da bulunan E- Ticaret departmanında görev alacak, E-Ticaret sitemiz için Veri Girişi ve İçerik Düzenlemesi yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler18-35 Yaş Arası, MS Office Programlarına Hakim, Hızlı Klavye Kullanabilen, Veri Girişinde Uzman, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Tercihen Bağcılar bölgesinde ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı

 • İş AçıklamasıAlmanya ve İtalya Konsoloslukları için resmi Vize Başvuru Merkezi olarak faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Harbiye lokasyonunda değerlendirilmek üzere; Vize başvurusu için gelen başvuru sahipleri ile ilgilenmek, Vize başvuru dosyalarının kontrollerini gerçekleştirmek, Evrakların kontrol sonrası veri giriş işlemlerini gerçekleştirmek, Başvuru sahiplerinin parmak izi kayıtlarını almak.

  Aranan NiteliklerTercihen İyi seviyede Almanca yada İngilizce dil bilgisine sahip, Veri giriş pozisyonunda tecrübesi olan , Dikkatli, titiz, özenli, kurallara sadık, Sabırlı, güleryüzlü, insanlara yardımcı olmayı seven, Erkek adaylarımız için askerliğini tamamlamış, Ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Turizm, Müşteri ilişkileri, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Analitiği güçlü, Kolay kavrayan, Minimum lise tercigen MYO ve fakülte mezunu, Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • Madame Coco Parisli Ev ButiğiOsmaniye, Mersin(İçel), Hatay, Gaziantep, Adana 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÇukurova Bölgesi'nde bulunan MADAME COCO mağazalarımızda görevlendirmek üzere Bölge Stok Kontrol Uzmanı​ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Sevkiyat ve mal kabul konularında en az 2 yıl tecrübeye sahip, İrsaliye,stok kontrol  vb. konularda tecrübeli, Dikkatli ve titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çukurova Bölgesi'nde ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıMerkezimizdeki Sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;​ İŞ-KUR İşbaşı Eğitimi kapsamında başlayacak 3 ay sonra kadromuza dahil edilece Görev bölgesine ait sistemde ambar tesellüm fişini oluşturmak Müşteri talebi doğrultusunda araç sevki için ilgili birime bilgi vermek Merkeze gelen araçların eksik veya fazla malzeme kontrolünü yapmak

  Aranan NiteliklerTelefon ile etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, 23-30 yaş arasında, En az lise mezunu, İyi derecede klavye kullanabilen Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek Bilgisayar Operatörleri alınacaktır.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Eleman

 • Günaydın Groupİstanbul Anadolu 20 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu Veri giriş ve arşivleme deneyimi olan Ofis araçlarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilecek Ekip çalışmasına yatkın Dikkatli ve sorumluluk sahibi Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takip yeteneği kuvvetli İş takibi yapabilecek Düzenli, disiplinli, dikkatli Bilgisayara hakim Öğrenmeye açık Operasyonel süreçlere de destek olabilecek Kuvvetli bir hafızaya sahip Vardiya sistemi ile çalışabilecek İstanbul ili Anadolu Yakası' nda ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Veri Giriş İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?