Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ziraat İş İlanları

Hepsini Temizle
Ziraat
 • İş Açıklamasıİşletmemizin Urla da bulunan özel işletmesinde bahçe bakım-temizlik işlerini yapabilecek , ikametini de burda sağlayacağımız , çiçek& ağaç türleri yetiştiriciliğinde bilgi sahibi aday aranmaktadır

  Aranan Nitelikler*Tek başına Urla da ikamet edecek /eden *Min Ortaöğretim mezunu *Ağaç-çiçek bakımlarını sağlayabilecek *Yoğun çalışma programına uyabilecek BAHÇIVAN adayı aranmaktadır

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Usta

 • Çiftçi Aile - Çatalca

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 1 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul’da Çatalca’da özel bir çiftlikte çalışacak; Bahçecilik, meyvecilikten anlayan Çim, ağaç bakım ve budamasını yapacak aile aranıyor. Maaş+sigorta+konut+sosyal imkanlar

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Bahçıvan

 • İş AçıklamasıFirmamız yaş sebze ve meyve ihracatında çeyrek asrın vermiş olduğu tecrübe ve birikimiyle her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünlerle ön plandadır. Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve müstahsillerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir gıda şirketiyiz.Şirketimiz sürekli gelişen yapısı ve ekonomisi yapısıyla insan sağlığını önemseyen, iyi tarım uygulamalı ürünler yetiştirip çevre kirliliğine hassasiyet gösteren ve bunları ekip çalışmasıyla gerçekleştiren entegre bir şirkettir. ### Gelecek’’PIA FRUCHT’’ ile kaliteli ve güzel olacak... ### LABORATUVAR Şirketimizin laboratuarı nitelikli personeli alt yapı ve laboratuar alanı ile alanında uluslar arası düzeyde kabul gören niteliklere ulaşmış Türkiye’nin önder laboratuar özelliğini korumak ve geliştirmek amacıyla sürekli gelişme amacını benimsemiştir LOJİSTİK DEPARTMANI Lojistik farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren yenilikçi bir şirketiz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ziraat mühendisliği, bahçe bitkileri, bitki koruma ve ya toprak bölümünden mezun En az 3-5 yıl tecrübeli Alanında kariyer yapmayı hedefleyen Disiplinli,planlı çalışan Yoğun çalışma saatlerine ve arazi koşullarına uyum sağlayabilecek. Üzüm ve kiraz konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olacak. ### NOT: Bu kriterleri saglayan adaylarımız için maaş aralığımız 3000 TL - 5000 TL'dir.### ### FİRMA MERKEZİMİZ MANİSA ALAŞEHİR' DEDİR. İKAMET ADRESİ MANİSA ALAŞEHİR'DİR.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİyi Tarım Uygulamaları ve Organik Tarım konularında danışmanlık yapmak ve iç denetimleri gerçekleştirmek, Danışmanlığını yaptığı projelerde tüm süreci takip etmek ve raporlamak, Yaptığı İç Denetimleri raporlamak.

  Aranan NiteliklerZiraat Mühendisi veya Ziraat Teknikeri Olmak, Ziraat Mühendisliğinin Bitki Koruma, Bitkisel Üretim veya Tarım Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak, Ziraat Teknikeri Bitkisel Üretim ilgili bölümlerinden mezun olmak, İyi Tarım Uygulamaları Bitkisel Üretim Kontrolör/İç Kontrolör Belgesine sahip olmak, Seyahat engeli olmamak, Esnek çalışma saatlerine uyabilmek, Askerliğini yapmış olmak, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak. Aktif araç kullanmak.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Tekniker, Kontrolör

 • İş AçıklamasıControl Union, 1920 yılında Hollanda merkezli kurulan, 2001 yılından bugüne Türkiye'de faaliyet gösteren gözetim ve belgelendirme şirketidir. İzmir'de bulunan Sertifikasyon Bölümümüzün Tarım Departmanında görev almak üzere; organik tarım, organik hayvancılık, GLOBALG.A.P. ve çeşitli sosyal tarım programlarının denetimlerini gerçekleştirecek tarım kontrolörleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTarım Kontrolörü olarak görevlendirilmek üzere, Organik tarım ve/veya hayvancılık konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği ve/veya Zootekni bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Seyahate engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Kontrolör, Denetçi

İş Habercisi - Ziraat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?