Siemens Türkiye Sağlık Sektörü Lideri, Şevket On Oldu

Siemens Türkiye Sağlık Sektörü Lideri, Şevket On Oldu

Sağlık endüstrisinin dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biri olan Siemens; Sağlık Ülke Liderliği pozisyonuna Şevket On’u atadı. 16 yıldır Siemens’in çeşitli birimlerinde çalışan On, bir süredir yürütmekte olduğu Görüntüleme ve Tedavi Sistemleri Birimi Ülke Liderliği görevine ise devam edecek.

Siemens’teki kariyerine, 1997 yılında başlayan On, hasta bakımına ilişkin tüm ürün ve çözümleri aynı çatı altında toplamış olan Siemens Sağlık’ta Ülke Liderliği pozisyonunda Türk sağlık sektörünün her alanında hizmet verecek.

 

1997 yılında Bilgisayar Sistemleri Mühendisi olarak Siemens’te işe başlayan Şevket On, 2000 yılında 2. Bölge Satış Sorumlusu oldu. 2003’te Moleküler Görüntüleme İş Birim Müdürü olan On, 2005’te Moleküler Görüntüleme Bölgesel İş Birim Müdürü & Moleküler Görüntüleme Orta-Güney Avrupa, Orta-Doğu Avrupa İş Müdürü, 2008’de Pazarlama Müdürü, 2010’da Görüntüleme ve Tedavi Bölümü Ülke Sorumlusu oldu.

 

Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Şevket On, son olarak Siemens A.Ş tarafından verilen, Cockpit projesi ile Başarılı Yönetilmiş İyi Uygulamalar, Referans ve Demo Merkez Modeli ile İşbirlikleri ve Tedarikçileri İlişkileri Yönetimi, Life konsepti ile Müşteri Odaklılık kategorilerinde ödül sahibi oldu. Çok iyi derecede İngilizce bilen On, evli ve 2 çocuk babası.