İlan Detay

Alders Tekstil - 3d Moda Tasarımcısı

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Alders küresel çapta itibarlı, çevreye ve etik değerlere önem veren saygın hazır giyim markalarıyla tasarım, üretim, lojistik alanlarında, güncel ihtiyaçlara yönelik yaratıcı projelerle çözüm ortaklığı gerçekleştiren bir konfeksiyon sanayi şirketidir

2002 yılında Kırklareli’nin Vize ilçesinde kurulmuş olan Alders’ in 2017 yılı üretim hacmi, dokuma konfeksiyonun da aylık 800.000 adet, örme konfeksiyonunda ise aylık 400.000 adede ulaşmıştır.

Yönetim ofisi ve iç üretim ünitelerinde 1.000 çalışanı olan Alders Ailesi fason üretim üniteleri ve tedarikçileri de dahil edildiğinde yaklaşık 5.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne, müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği ve güveniyle sürekli olarak gelişen Alders, sürdürülebilirlik ilkesine inanarak yeni hedeflerine sağlam ve dinamik adımlarla yürümektedir.

Alders Ailesi, iş ortaklarının güvenlerine layık olmaya çalışırken sosyal sorumluluklarının bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Alders’ in hedeflerindeki önceliği, yaşamın her alanında insana ve doğaya en yakışan seviyedeki hizmetleri sunmaktır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İşin Tanımı:

* CLO 3D programını kullanabilen,

* Moda Tasarım ve Kalıp bilgisine sahip,

* Tercihen Photoshop ve/veya Illustrator bilen,

* Yapılan kritikleri modele uygulayabilecek beceriye sahip,

* Teknik Tasarım, Kalıp ve Fit konusunda deneyimli,

* Çözüm odaklı,

* Analitik düşünce yapısına sahip,

* Sorumluluk sahibi,

* Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,

* İletişimi kuvvetli,

* Öğrenmeye istekli, kendini geliştirebilen,

* Yaratıcı, inisiyatif alabilen,

" CLO 3D Tasarım Danışmanı " aramaktayız.