Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Aker Mağazacılık

Firma Detay

Aker Mağazacılık Hakkında

Tekstil sektörünün öncü ve güvenilir kuruluşlarından olan AKER, ticaret hayatına 1977 yılında İstanbul Fatih'te açılan kumaş mağazası ile başlar. Kumaş mağazaları ile başarıya ulaşan AKER, kısa süre içerisinde eşarp, çanta, giyim koleksiyonları ile ulusal ve uluslararası lider üreticiler arasında yerini alır.

2000’li yıllarda müşterilerin ilgi ve talepleri doğrultusunda hazır giyime yönelen AKER,  eşarp başta olmak üzere, ürün çeşitliliğini sürekli arttırarak,  bayan giyimde de adından sıkça söz ettirmeye başlar.

AKER GRUP

1.AKER KUMAŞ

Sultanhamam’ da 1977 yılında başlamış olan AKER’ in kumaş yolculuğu, bugün Çorlu’daki tesislerde, eşarp ve bayan giyimine yönelik baskılı kumaş üretimi ile hızla devam etmektedir.

Çorlu’da bulunan üretim tesislerinde kullanılan son teknoloji boya ve baskı makineleri ile ipeğin yanı sıra örme ve dokuma; polyamid, viskon, polyester, lyocell ve pamuklu kumaşların her türlü boya, baskı ve terbiye işlemleri yapılabilmektedir.

AKER, her sezon yenilenen kumaş koleksiyonlarını Fatih ve Bakırköy şubelerinde perakende olarak da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

2.AKER EŞARP

Türkiye’nin en çok tercih edilen eşarbı olma özelliği taşıyan AKER Eşarp bir dünya markası olan Pierre Cardin ve Cacharel Eşarplarının da Türkiye lisansörlüğünü yıllardır başarı ile sürdürmektedir. AKER Eşarplarının, küresel platformda yakaladığı ün kullandığı ipeğin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında eşarp bayilikleri bulunan AKER her sezon ürettiği 1000’in üzerinde renk ve desenle, eşarp dünyasının eşsiz örneklerini oluşturmaktadır. AKER Eşarp, kalitesiyle, kendi tasarım atölyesinde sürdürdüğü yoğun çalışma temposuyla ve eşarp modasına getirdiği yeni solukla her geçen gün daha da başarılı olmayı hedeflemektedir.

3.AKER GİYİM

AKER, eşarp ve kumaş ile edindiği 30 yılı aşkın tecrübesini bir araya getirerek oluşturduğu AKER Giyim koleksiyonu ile ilk sezondan itibaren tercih edilen giyim markası olmayı başarır. Bu başarısını, özgün, zarafeti temsil eden; şık, ferah ve yenilikçi tasarımlar ile perçinler.

4.AKER ÇANTA

Eşarp ve giyim ile elde edilen başarının ardından, AKER Çanta serüveni ile şıklığına önem veren modern AKER kadınının yeni gözdesi haline gelir. Deri ve ipeğin asil birlikteliği, zevkli uyumuyla birleşerek çantayı sonsuza dek değiştirir. Yenilikçi desenlere gold zincir, deri kulp ve fermuar formlarının eşlik ettiği AKER Çantalar, her sezon şıklığı yeni bir boyuta taşımayı başarır.

5. AKER MAĞAZACILIK

AKER geçmişten günümüze çekici, özgün ve kaliteli ürün yelpazesi ile lüks ancak ulaşılabilir marka olma özelliği taşımaktadır. Ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği ile mağazalarında da rahat alışveriş yapabilme imkânı sunarak, güler yüzlü personeli ile müşteri hizmetinde de fark yaratmıştır.


AKER bugün müşterilerinin tercih ettiği, kendi üretimi olan eşarp, çanta, giyim ürünlerine ait koleksiyonlarını, kaliteli mağazacılık anlayışı ile mağazalarında ve www.AKER.com.tr adresinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

AKER, Mağazacılık sektöründe büyümeye devam ederken moda arayışında akla gelen ilk adres olmak için çalışmaya devam ediyor. Müşteri hizmetinin en iyi şekilde sağlanmasını, başarının en önemli unsuru olarak kabul ediyor ve bu kaliteyi yükselten "çalışma arkadaşlarına " çok kıymet veriyor.

39 yıllık aile yadigâr AKER’ i Türkiye’de ve dünyada adı anılır bir marka haline getiren ve bu ünü dünya moda sanayisinin bütün önemli ağlarında hızla yaymaya devam eden AKER çalışanlarına katılmak için, sizlerin de başvurularınızı bekliyoruz.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00:00 - 00:00:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00
Sosyal ve Yan Haklar Yemek Kartı Yol Yardımı

Aker Mağazacılık İş İlanları

Aker Mağazacılık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim