Besel Tekstil

Tekstil  

Besel Tekstil hakkında:

İlk şubesini 1996 yılında ilk şubesini Ulus'ta açan Pizza MAX klasik pizza restoranlarından farklı olarak geliştirdiği konsepti ve ürün yelpazesiyle kısa zamanda lezzet mudavimlerini yaratarak sektördeki varlığını iddialı bir şekilde ortaya koymuştur.

Oluşan yoğun talepler ve beğeni doğrultusunda franchise vererek 17 restorana ulaşmıştır. 2009 yılı Ağustos ayı itibariyle yenilenen ekibi ve profesyonel yaklaşımıyla büyüme hedeflerini belirlemiş ve bu hedefler doğrultusunda Pizza ve Tavuk konseptli restoranlarını açmaya başlamıştır.

Türkiye'de farklı kaplamasıyla kızarmış çıtır tavuk ve pizzayı tek çatı altında birleştirerek Pizza restoranı anlayışına farklı bir boyut kazandıran Pizza MAX, aynı zamanda Türk damak zevkine uygun menü alternatifleri ile de lezzet müdavimlerinin vazgeçilmez adresi olmuştur. Günün her saatinde her bütçeye uygun fiyat politikası ile hareket eden Pizza MAX, pizzada klasik dünya lezzetlerindeki iddiasının yanı sıra dönerli, kavurmalı, kıymalı ve pastırmalı pizzaları ile Türk damak zevkine uygun alternatifler oluşturmuş ve simit kenar Pizzasıyla da tamamen kendine özgü çok özel bir lezzet geliştirmiştir. Pizza MAX restaurantların da sunulan lezzetler bunlarla da sınırlı değil, özel tavuk menüleri, çok özel soslarla sunulan salatalar da menünün spesiyalleri arasında yer almaktadır. Pizza MAX' ı özel kılan; ilk günden itibaren sloganı olan MAXimum lezzet,MAXimum pizza ilkesinden taviz vermeden devam etmesidir. Bol malzemeli ve rakiplerine oranla sunduğu büyük ebatlı pizzalarla bir ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Besel Tekstil İş İlanları

Besel Tekstil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!