Casa Tekstil

Tekstil  

www.casatekstil.com.tr

Casa Tekstil hakkında:

Üretim yolculuğuna 1989 yılında başlayan Casa Tekstil, kurulduğu ilk günden beri kurumsal altyapısına ve teknolojik donanımına sürekli yatırım yapmaktadır.

Müşterine özel ve detaylı ürünler üretmeyi kendine ilke edinen ve kaliteyi her zaman ön planda tutan Casa Tekstil, 2002 yılında kendi markası olan GRANJA ’yı yaratmıştır. Global pazarlarda rekabet edebilmek ve daha büyük adetlerde daha hızlı üretim yapabilmek için yurtdışı üretimini 2006 yılında Mısır’da faaliyete geçiren Casa Tekstil, bu ülkedeki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Firma, bugün Amerika’dan İspanya’ya dünyanın tanınmış hazır giyim markalarına üretim yapan global bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Dinamik yapısı, ödün vermediği sosyal sorumluluk anlayışı, çevreye ve insana olan saygısı, doğru fiyat politikası ve kusursuz hizmet anlayışına olan inancı ile Casa Tekstil, sektöründe hedef koyan lider firma olarak yolunda emin adımlarla yürümektedir.

1989’da kurulduğumuzdan beri büyüyoruz ve bizi bugün olduğumuz başarıyı yapan insanlarımız. Yaratıcı, hevesli ve çalışkan bir ekip oyuncusuysanız, sizden haber almak isteriz.

Casa Tekstil İş İlanları

Casa Tekstil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!