Doğan Jeotermal Enerji

Enerji  

Doğan Jeotermal Enerji hakkında:

Bilgi birikimini yatırıma ve tasarrufa dönüştürmek için çalışmalarını 1990 yılından bu yana sürdüren Doğan Jeotermal ülkemizin sahip olduğu jeotermal enerji kaynaklarını doğru projelerle hizmete dönüştürmeyi hedeflerinin başına koymuştur.

Bugüne kadar; alt ve üst yapılar, bölgesel jeotermal ısıtma sistemleri, sıcak ve soğuk su sondaj kuyuları, yol inşaatları, çelik konstrüksiyon yapı projeleri, büyük içme suyu depoları gibi yatırımları başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşayan Doğan Jeotermal, tüm girişimlerinde teknolojiyi, estetik ve mimariyle harmanlayarak, yarının projelerine imzasını atmaya devam etmektedir.

Şirketlerimizden;
Yalçın Boru, Boru Sanayii’nde 20 yılı aşan tecrübesi ve uluslararası standartlardaki yatırımlarıyla sektöründeki öncü rolünü korumaktadır.

Doğan Jeotermal, tamamladığı jeotermal ısıtma projeleriyle sektördeki deneyimini kanıtlamış lider bir kuruluştur.

Yıllardır, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla müşterilerine "en iyi”yi sunmak için çalışan
YD Teknik Pazarlama’nın yanısıra

Endüstriyel kaynaklı atıkların çevre ve insan sağlığını etkileyebilecek olası zararlarını bertaraf etmek amacıyla kurulan Sinerji Arıtmayı da bünyesinde barındıran Doğan Jeotermal, Kazakistan Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren ve %50 hissesine sahip olduğu Kazpipe ile de ön izolasyonlu paket boru ve ek parçaları üretimi yapmaktadır.

Hattuşa Astrya Termal Resort&Spa

10 yılda 5 proje hedefi ile gerçekleştirdiğimiz HATTUŞA AstyraThermalResort&SPA, kurumumuzun edinmiş olduğu haklı tecrübesinin sağlık turizmine bir yansıması olarak ortaya konmuştur. Her geçen gün artan üye sayısı ile hizmet veren HATTUŞA AstyraThermalResort&SPA, hem Türkiye'nin hem Avrupa'nın en önemli sağlık ve kür merkezlerinden biridir.

Hitit Ayaş Termal Sağlık ve Tatil Köyü

Bünyemizde bulunan Hitit Ayaş Termal, açık ve kapalı termal havuzları, yüzme havuzları, SPA merkezi, tuz odası, cilt ve vücut bakımı, aromaterapi, çamur ve buhar odaları gibi birçok aktiviteyle hizmet vermektedir.

Erzin İsos Termal Otel ve Tatil Köyü

Doğu Akdeniz’in incisi Erzin’de hayata geçen Erzin İsos Termal Otel ve Tatil köyü, Amanos dağlarının Akdeniz’e uzanan kıyılarında yer alııyor İnşaatı halen devam etmekte olan yatırımımız bölgeye termal otel ve tatil köyü konseptini buluşturmayı hedefliyor.

Doğan Jeotermal Enerji İş İlanları

Doğan Jeotermal Enerji firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!