Dündaroğlu Yapı A.Ş.

İnşaat  

www.dundarogluyapi.com.tr/

Dündaroğlu Yapı A.Ş. hakkında:

ÖNCE MÜŞTERI

DAIMA VE ÖNCELIKLE MÜŞTERIMIZIN TALEP VE IHTIYAÇLARINA, ONUN ZIHNINDEKI VE HEDEFINDEKI “BÜYÜK RESME” ODAKLANARAK HIZMET VERIRIZ. ALGILARIMIZ HER ZAMAN AÇIKTIR. İNŞAAT VE MIMARI, ILERI TEKNOLOJININ EN YOĞUN KULLANILDIĞI ALANLARIN BAŞINDA GELIYOR. SADECE MALZEMELERIN SEÇIMINDE VE UYGULAMASINDA DEĞIL, IŞ SÜREÇLERINDE ELDE ETTIĞIMIZ VERIMLILIK DE KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJININ BIR SONUCU.

KATMA DEĞER

DAHA FAZLA DEĞER YARATMAYI AMAÇLARIZ. ETKIN IŞ, PLANLAMA, LOJISTIK, KALITE STANDARDI VE KARAR ALMA SÜREÇLERIMIZ, YARATICI ÇÖZÜMLER, DÜŞÜK INŞAAT MALIYETLERI VE ÜSTÜN NITELIKLI YAPILAR OLARAK MÜŞTERILERIMIZE DOĞRUDAN YANSIR. İLK GÜNDEN BU YANA, DAHA ŞEFFAF, YALIN, BILINÇLI, IŞBIRLIĞINE DAYALI, VE NITELIKLI BIR IŞ PLATFORMU OLUŞTURMAK IÇIN ÇALIŞIYORUZ ÇÜNKÜ BAŞARIYA GIDEN YOLUN INŞAATININ HIÇ BITMEYECEĞINI BILIYORUZ.

TAKIM ÇALIŞMASI

BILGI BIRIKIMIMIZ VE DENEYIMIMIZI PAYLAŞIRIZ VE MÜŞTERIMIZLE AYNI TAKIMIN ÜYESI KIMLIĞIMIZLE KOL KOLA ÇALIŞIRIZ. DEĞIŞIM HIZLANACAK, TEKNOLOJI BUGÜN HAYAL EDEMEDIĞIMIZ OLANAKLAR SUNACAK. FAKAT BAKIŞ AÇIMIZI, YENI TEKNIKLER VEYA KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER DEĞIL DAIMA GÜVENE DAYALI ILIŞKILERIMIZ BELIRLEMEYE DEVAM EDECEK. TUĞLALARINI TEKER TEKER ÖRDÜĞÜMÜZ KALICI ILIŞKILER, IŞIMIZIN CAN DAMARI OLMAYI SÜRDÜRECEK.

MÜKEMMELLIK

PROJE TESLIMINDEKI HIZIMIZA VE MÜHENDISLIK BECERILERIMIZE GÜVENIRIZ, ÇÜNKÜ IŞIMIZI DOĞRU YAPAR VE VERDIĞIMIZ SÖZLERI TUTARIZ.

Dündaroğlu Yapı A.Ş. İş İlanları

Dündaroğlu Yapı A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!