Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Eğitim Kutusu

Firma Detay

Eğitim Kutusu Hakkında

Eğitim Kutusu, Türkiye Eğitim Sistemi’ne katkı sağlamak amacıyla dijital platformda eğitim hizmetleri veren bir iştirak olarak kurulmuştur. Eğitim üretiminin yanı sıra eğitim arzını kariyer fırsatlarıyla birleştirerek 360° eğitim ve kariyer hizmetleri vermektedir.

Eğitim Kutusu, alanında kendini geliştirmek isteyen profesyonellerin, yeni bir meslek edinmek isteyenlerin ve kişisel gelişim eğitimleriyle ilgilenenlerin üst düzeyde eğitim almalarını sağlamaktadır.

Eğitim Kutusu, yeni meslek öğrenen katılımcıların özgeçmişlerini, eğitim aldıkları bölüme uygun olarak şirketlerle paylaşmaktadır. Böylece iş arayan vatandaşlarımızla personel arayan şirketler arasında köprü görevi görmektedir. Aynı zamanda profesyonellere kendilerini geliştirme imkânı sağlayarak işlerinde yükselmelerine yardımcı olmaktadır.

Eğitim Kutusu; ürettiği video online eğitimlerde, yayınladığı canlı online eğitimlerde, düzenlediği örgün eğitimlerde ve ürettiği 3D animasyon eğitimlerde alanında uzman eğitmenlerle çalışmaktadır. 3D animasyon eğitimlerde kullanılan ham dokümanlar yine alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanmakta ve 3D olarak üretilmektedir. Eğitim Kutusu eğitim içerikleri güncel, yeni ve kullanılabilir bilgilerden oluşmaktadır.

Eğitim Kutusu, HACE Belgelendirme’nin iş ortağıdır. HACE Belgelendirme Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) ve Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilmiştir. Eğitim Kutusu eğitimlerini bitiren katılımcılar, MYK belgeleri için sınav başvurusu yapabilirler. Sınavda başarılı olan katılımcılarımız MYK belgelerini alabilirler. Bunun yanında üniversite ve uluslararası geçerliliğe sahip olan sertifikalar da Eğitim Kutusu’nun katılımcılarına sunduğu diğer belgelerdendir.

Eğitim Kutusu, katılımcılarına gerçek ve kullanılabilir sertifikalar vermektedir.

Eğitim Kutusu İş İlanları

Eğitim Kutusu firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim