Korkmaz Mutfak Eşyaları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Korkmaz Mutfak Eşyaları
Korkmaz Mutfak Eşyaları www.korkmaz.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Korkmaz Mutfak Eşyaları İş İlanı Ara

Korkmaz Mutfak Eşyaları Hakkında

1972 yılından bu yana ; paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmekte olan KORKMAZ ; her geçen zaman diliminde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başardı. 38 yıl içerisinde KORKMAZ’ da (Korkmaz bünyesinde) ciddi anlamda değişim süreci yaşandı, bu süreçte değişmeyen tek şey kurumsal kimliği belirleyen temel düşünceydi, gelişerek etkinleşen, yıllar boyu KORKMAZ’ la özdeşleşen bu düşünce aslında KORKMAZ’ ın misyonunu ifade etmek için yeterliydi; "Üretmek, daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana en yakışanı üretmek..." Karşı konulmaz bir hızla gelişen, küreselleşen dünya pazarında, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmenin en etkin yolu her şeyden önce bu ihtiyaçları tanımak ve mevcut birikimleri bu yönde kullanarak insanlar için en iyisini yapabilmektir. 2010 yılı serisinde yer alan tüm ürünler KORKMAZ’ ın vizyonuna yön veren kriterlerin başında insan sağlığı yer almaktadır.Ürünler uluslararası sağlık ve kalite normlarına uygundur. Dış ticaret ilişkilerinde de ciddi adımlarla ilerleyen KORKMAZ, yaklaşık 60 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Üstün kalite anlayışıyla üretim… Korkmaz’ın bugünkü başarısının temelinde, 38 yıllık uzmanlaşmış bir tecrübe ve ödün verilmeyen kalite anlayışı yatıyor. Üretimin her aşamasında, tasarımdan hammadde seçimine, üretim bandından paketlemeye kadar tüm detaylarda kalite vazgeçilmez bir unsur olarak öne çıkıyor. Korkmaz ISO 9001 üretim kalitesi, CE, GS, TSE kalite kontrol sistemleri ile uluslararası standartlara uygun olarak devamlı kontrol altında tutuluyor. Korkmaz markası olarak başlıca amacımız; müşterilerimizin sağlığını koruyan, beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan ürünler üretmektir. Bunun yanında çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, istihdam yaratan, ülkemize kazanç sağlayan, tüm kaynakları en verimli biçimde kullanan bir kuruluş olmaktır. Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği, ürünlerimizi, kullanım amacı ve ruhsat mecburiyetlerine uygun, güvenilir, kalite ve etkinlik açısından risk oluşturmayacak şekilde üretmek amacıyla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygular ve sistemimizi sürekli iyileştiririz. Bu hedefe ulaşılmasını bir yönetim sorumluluğu olarak kabul eder, tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin sisteme katılımını sağlarız. Böylece hammaddenin girişinden, üretime, üretimden de malin satışına, satıştan da müşterinin memnuniyetine kadar olan her süreci kontrol altına alırız.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 800 Mavi Yaka 450 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 07:30 - 17:30 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Bayram Yardımı

Korkmaz Mutfak Eşyaları İş Başvurusu

Korkmaz Mutfak Eşyaları, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Korkmaz Mutfak Eşyaları firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Korkmaz Mutfak Eşyaları ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Korkmaz Mutfak Eşyaları iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Korkmaz Mutfak Eşyaları iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim