Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Linde Gaz

Firma Detay

Linde Gaz Hakkında

Misyonumuz

“Dünyamızı daha üretken hale getiriyoruz.”

Vizyonumuz

Birbiriyle bağlı bir dünyada, çalışanlarımızın müşterilerimize daima yenilikçi ve sürdürülebilir

çözümler sunduğu, en iyi performans gösteren küresel endüstriyel gaz ve mühendislik şirketi olmak.

Değerlerimiz
Emniyet

Dürüstlük

Hesap Verebilirlik

Kapsama

Toplum

Kurum Profili

1879’da Carl von Linde tarafından kurulan Linde, 100’ü aşkın ülkede faaliyetleri ve 80.000’i aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır.

Linde Gaz, endüstriyel her sektörde ihtiyaç duyulan gazları tedarik etmektedir. Gazlar, yaşamın her kesiminde, hayatımızın içinde yer almaktadır. Gıda sektöründe, sağlık alanında, demir çelik sektöründe ve daha pek çok uygulamada Linde gazları dünyamızı her gün daha üretken hale getirmektedir.

Bugün, kendi alanında Türkiye'nin teknoloji lideri konumunda bulunan Linde Gaz Türkiye, gaz ve gaz ekipmanları olmak üzere 50'den fazla ürün üretmektedir. Linde Gaz, gaz sektöründe ISO 9001’e göre belgelendirilmiş ilk firma olup, yine sektöründe ilk ISO17025' e göre belgelendirilmiş ve akredite olmuş  laboratuvarı ile müşterilerine ürün ve hizmetlerini sürekli, emniyetli, zamanında, yüksek kalitede, çevre ve iş güvenliği standartlarına uygun olarak sunmaktadır.

Dünya çapında 2019 satış rakamımız 28 miyar USD (25 milyar EUR) düzeyindedir. Fakat bizi asıl büyük yapan, muazzam şeylerin gerçekleşmesini sağlayan insanlarımızdır. Dürüstlük kurallarının rehberliğinde Linde çalışanları yaptıkları işlerden gurur duyar, çünkü bilirler ki işlerimiz müşterilerimizde gerçek bir fark yaratır. Çalışanlarımız karşılaştıkları zorlukları, öğrenme ve büyüme adına fırsata çevirme yetisine sahiptirler. Bu sayede, her gün yaptıkları işe liderlik ederler.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00:00 - 00:00:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Linde Gaz İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim