Linde Gaz

Enerji  

www.lindegaz.com.tr

Linde Gaz hakkında:

Vizyonumuz
"Topluma ve çevreye saygılıyız.”

Değerlerimiz
Mükemmeli yakalama tutkusu.
Müşterilerimize yenilikler sunmak.
Çalışanlara yetki vermek.
Farklılıklardan güç almak.

Kurum Profili
1880’lerde kurulan The Linde Group 12 milyar Avro’yu aşkın satış hacmi, 100 ülkede faaliyetleri ve 50.000’i aşkın çalışanı ile dünyanın önde gelen endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır.

LİNDE GAZ, demir-çelikten sağlığa, ilaçtan gıdaya, tekstilden kimyaya, her alanda ihtiyaç duyulan gazları tedarik etmektedir.

LİNDE GAZ’ın ürettiği gazların günlük yaşamdaki kullanım alanları çoğalmaktadır. Gazlar, yaşamın her kesiminde, çoğu kimse farkına bile varmadan, hayatımızın içinde yer almaktadır. Et ürünlerinin raf ömürlerinin uzatılıp tüketiciye daha taze sunulmasında, kültür balıkçılığında, ekolojik uygulamalarda, sağlık alanında, sporda ve daha akla gelmeyecek pek çok alanda çok önemli yeri bulunmaktadır.

Bugün, kendi alanında Türkiye'nin teknoloji lideri konumunda bulunan LINDE GAZ A.Ş, gaz ve gaz ekipmanları olarak 50'nin üzerinde ürün üretmektedir. LİNDE GAZ, gaz sektöründe ISO 9001’e göre belgelendirilmiş ilk firma olup, yine sektöründe ilk ve tek ISO17025' e göre belgelendirilmiş ve akredite olmuş laboratuvarı ile müşterilerine ürün ve hizmetlerini sürekli, emniyetli, zamanında, teknik dokümanlarda belirtilen kalite, çevre ve iş güvenliği standartlarına uygun olarak sunmaktadır. Teknik konularda danışmanlık, müşteri eğitimleri, müşteri talep ve şikayetlerinin yönetimi LİNDE GAZ’ın müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Açıklama: Operasyon bölümlerinde görev yapacak personellerimiz için vardiya sistemi mevcuttur.

Linde Gaz İş İlanları