Lizay Pırlanta

Lizay Pırlanta
Lizay Pırlanta www.lizaypirlanta.com
Firmayı Şikayet Et
Lizay Pırlanta İş İlanı Ara

Lizay Pırlanta Hakkında

Lizay Pırlanta Hakkında;

1978 yılında çıkılan serüveni Türkiye çapında 45 farklı lokasyona taşıyan Lizay, bilgi ve sanatını harmanladığı özel koleksiyonları ile sektöre ışık tutmaya devam ediyor.

   Firma kurucusu Mahmut Serbes’in kendisini başarıya götüren hikayesi, 1978 yılında sektördeki aile işletmesine adım atmasıyla başlıyor. Daha sonrasında kendi oluşumunu kurmayı hedefleyerek, Adapazarı’nda kendi adıyla açtığı mağaza ile Lizay’ın temellerini atıyor. Lizay’ın tarihsel gelişimine etki eden en büyük faktörlerden biri olan 1999    Adapazarı depreminde, enkaz altında kalan mağazanın yeniden inşası sırasında farklı bir lokasyonda da açılan ikinci mağaza ile konumunu ileri taşıyan Serbes, büyüme stratejisinin ilk adımını atmış olur.

   2000’lerin başında farklı lokasyonlardaki mağazalarıyla sektördeki konumunu güçlendiren firma, 2012 yılı itibariyle Genel Müdürlük ve Merkez binasını kuyumculuğun kalbi Nuruosmaniye’ye taşımıştır.

   Lizay’ı bu günlere taşıyan Mahmut Serbes, Türkiye çapında daha da artmakta olan 50 mağaza ağı, 250 satış noktasıyla ve sosyal sorumluluk projeleriyle kuyumculuk sektöründeki konumunu her geçen gün daha da ileri taşımayı hedeflemektedir.

   Büyümenin kurumsallaşma ve ekip çalışmasına bağlı olduğu görüşünü benimseyen Mahmut Serbes, hedeflerini hayata geçirme noktasında kurumsal altyapının güçlü temeller üzerine kurulması gerektiği görüşünü ön planda tutmaktadır.

   Lizay’ın bünyesine katılan yeni nesil Serbes ailesi üyeleri Yeliz ve Çağatay Serbes, babalarıyla birlikte sektördeki misyonlarını üst seviyelere taşımayı ilke edinip, Lizay’ın kuyumculuk alanındaki zengin geçmişini kalitesiyle harmanlayarak mücevher sevenler için büyük projeler gerçekleştirmeye devam etmektedirler.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Lizay Pırlanta İş Başvurusu

Lizay Pırlanta, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Lizay Pırlanta firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Lizay Pırlanta ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Lizay Pırlanta iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Lizay Pırlanta iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver