OLGUN MEDİKAL

Sağlık/Hastane  

olgunmedikal.com/

OLGUN MEDİKAL hakkında:

Olgun Medikal Tic.Ltd.Şti. olarak kurulan firmamız, radyoloji sarf malzemeleri satışına 2003 yılında Fuji filmlerinin bayiliğini alarak başlamıştır.

İhtisaslaştığı radyoloji sarf malzemelerinin yanında diğer tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışlarına da devam eden firmamız, hizmette dürüstlük, süreklilik, kamu menfaatlerini korumak ve insan haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.

Olgun Medikal olarak; hızla gelişen sağlık sektöründe, 'Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen' bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.

Firmamız satın alma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve lojistik destek alanlarında organize olmuş kadrosu ile Radyoloji alanında, kamu ve özel sağlık kuruluşlarının artan hizmet beklentilerinin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için zemin hazırlamakta ve müşterilerine kaliteli sunmak adına sağlık sektöründe yıllardır adını duyurmuş bir kurum olarak faaliyet göstermeyi temel vazife saymaktadır.

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.

Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

OLGUN MEDİKAL İş İlanları