Onmuş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Elektrik ve Elektronik  

www.onmuselektrik.com.tr/

Onmuş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında:

Geçmişten geleceğe uzanan, aydınlık bir yolda ilerliyoruz!

Namık Onmuş'un, çeşitli ortaklıklarla başlayan iş hayatı süresince biriktirdiği deneyimleri ile Onmuş Elektrik Anonim Şirketi'nin ilk tohumları 1976 yılında atılmıştır.

1989 yılında Onmuş Enerji ve Yapı Tesisleri adı altında, alçak gerilim, yüksek gerilim, kuvvetli ve zayıf akım konularında proje ve taahhüt hizmetleri vermek üzere faaliyete geçen kuruluş, elektrik mühendisleri Namık Onmuş ve Cevat Şehin'in mesleki deneyimleri ve önderliklerinde, Günay Topaç ve Salim Özserim'in de değerli emek ve özverileriyle her geçen gün büyüyerek günümüzde toplam 1000 m2'Iik merkez tesisinde ve İstanbul şubesinde, taahhüt, proje tasarımı, kontrolörlük konularında Onmuş Elektrik San. ve Tic. A.Ş. adı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Onmuş Elektrik bünyesinde yapılan tasarımlarla sürekli araştırma ve güncellemeler ile bilgi paylaşımı sağlanır. Teknik ve idari kadro tarafından, gerek her geçen gün daha da gelişen teknolojinin gerisinde kalmamak, gerekse de maliyetleri en ekonomik düzeye indirgeyebilmek için gündem yakından takip edilir ve departmanlar arasında kesintisiz iletişim kurmak hedeflenir.

Onmuş Elektrik'in uzmanlık alanı, tüm elektrik, elektronik, endüstriyel otomasyon sistemleri, exproof sistemlerinin; ayrıca endüstriyel tesisler, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri, hastane, otel, konut, okullar gibi yapıların taahhütleridir. ı; tüm elektrik, elektronik, endüstriyel otomasyon sistemleri, exproof sistemlerin ve ayrıca endüstriyel tesisler, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri, hastane, otel, konut ve okullar gibi yapıların taahhütleridir.

Onmuş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

Onmuş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!