Süper Enerji Madencilik

Firma Detay

Süper Enerji Madencilik Hakkında

1983 yılından bu yana, Türkiye’nin farklı bölgelerinde kömür madenciliği yapan grubumuz, 1996 yılında ithalat faaliyetlerine başlamış, 1997 yılında Kocaeli, 1999 yılında İzmir, 2005 yılında Adana, 2010 yılında Trabzon ve 2013 yılında Tekirdağ’da eleme ve paketleme tesislerini hizmete açmıştır.

Edirne/Uzunköprü’de yer alan grubumuza ait yer altı kömür işletmesi faaliyetlerine 2009 yılında başlamış olup, Edirne ilinin ilk ve tek zenginleştirme tesisi bünyesinde barındırmaktadır.

Türkiye’de 5 üretim tesisi ile sektöründe bir ilke adım atan Süper Enerji A.Ş., kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sektörde zaman içerisinde lider firmalar arasında yerini almıştır.

Süper Enerji A.Ş., enerji ve madencilik sektöründe Süper Karbon, Süper Enerji, Kömür Ofisi, Safyak ve Biokarbon olarak beş ayrı marka ile Türkiye genelinde yaygın bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bugün Süper Enerji A.Ş. hem ithalat hem de satış ve dağıtım hizmetleriyle müşterilerine en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır.

Gelişmeye ve yeniliklere açık olan Süper Enerji A.Ş., gelecekte de varlığını bu sektörde en üst düzeyde korumaya devam etmeyi hedeflemektedir.

 

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 17:30 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Yemekhane

Süper Enerji Madencilik İş İlanları

Süper Enerji Madencilik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim