Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aksaray İş İlanları

Hepsini Temizle
Aksaray
 • Maden Mühendisi

  Linde GazAksaray 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak keyif alacağınız şeyler Sıvı Karbondioksit Üretim tesisinin sahip olduğu tüm kalite yönetim sistemlerinin gerekliliklerini yerine getirmek ve kontrollerini yapmak. Gaz kalitesinin kontrollerini Laboratuvar koşullarında analiz etmek. Kullanılan cihazların kalibrasyonlarının takibini yapmak . Üretim esnasında ve son ürüne ait gaz kalitesinin uygun değerlerde olmasını sağlamak. Şirket SHEQ Bölümü ile tesis arasında koordinasyonu sağlamak. İç / dış denetimlerin hazırlık ve dökümantasyon takibini yapmak . Yasal gerekliliklerin yerine getirilmesini sağlamak. Mevzuat değişikliklerini takip etmek. Şirkete ait ERP sistemiyle yapılan işlemlerde tesis yöneticisine yardımcı olmak. Bakım ve test organizasyonunu tesis yöneticisi/Bakım yöneticisi ile beraber planlamak ve EAM bakım modülünü kullanmak. Atık kimyasalların takibi ve bertarafını planlamak. Daimi nezaretçilik görevinin Maden Kanunu ve Yönetmelik kapsamında yürütülmesini sağlanmak. Ruhsat alanı içerisinde maden işletme faaliyetlerinin işletme projesine uygun olarak planlanması ve yürütülmesini sağlamak. Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’de çalışmayı neden seveceksiniz? Linde Group’ta işini yapmaktan büyük keyif alan, yüksek bilgi birikimine sahip kişiler sürekli etrafınızda olacak. Bu insanlar hem yaratıcı, hem de firmamızı ileri taşımak adına yoğun çaba harcıyor. Olumsuz koşullarla karşılaşıldığında duruma özgü teknik konseptler yaratıyor, müşterilerimiz için en iyi çözümleri bulmaya çabalıyorlar. Bunun yanında, iş alanında çalışanlarımızın emniyetine ilişkin sorumluluğumuzun da bilincindeyiz.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Aksaray bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maden mühendisliği Bölümü mezunu Kalite Yönetim Sistemlerinin işleyişinde sorumluluk alabilen Tercihen gıda veya endüstriyel gaz sektöründe deneyimi olan Tercihen Petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümünden yan dal /seçmeli ders almış Tercihen Gaz analizi ölçüm cihazlarıyla veya laboratuvar deneyimi olan Sözlü ve yazılı çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın Maden Mühendisi aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • Saha Operasyon Görevlisi

  TelekuryeAksaray 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıSaha personeli olarak görev yapmak, Proje kapsamında tablet üzerindeki mobil uygulama ile sahada veri üretimi yapmak.

  Aranan NiteliklerAksaray ilinde ikamet eden, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen Tam zamanlı yada yarı zamanlı çalışacak, Bay, bayan adaylar.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıRenkli kozmetik, makyaj, kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteren perakende mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Satış, uygulama, yönetim ve mağazanın tüm işlevlerinde sorumluluk alacak ve planlanan satış hedeflerini gerçekleştirecek, Çalışma arkadaşları arıyoruz…

  Aranan Nitelikler• Aksaray'da ikamet eden, • En az lise mezunu, • Kozmetik sektöründe kariyer hedefi olan, • Perakende sektöründe mağaza satış deneyimine sahip, • Makyaj yapmayı bilen, • Bilgisayar ve yazar kasa kullanım deneyimli, • İletişim yeteneğini ve enerjisini satışa dönüştürebilecek, • Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, uygulamalı çözüm üretip satış ile sonuçlandırabilecek, • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması“Türkiye’de 300, yurt dışında ise 150’yi aşkın mağaza sayısı ile yaşam alanlarını güzelleştiren dünya markası “English Home” ailesinin bir parçası olmak ister misin?” Mağazada satışa sunulan ürünlerimizi müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Ürünlerimizin özellikleri, kullanımı, alternatif ve ek ürünler hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek, Kasa işlemlerini gerçekleştirmek, Gelen sevkiyatı kabul etmek ve gelen ürünleri mağazaya yerleştirmek, Görsel düzenleme çalışmalarında bulunmak, mağazayı devamlı toplu ve düzenli tutmak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Perakende/Mağazacılık sektöründe tecrübesi olan ya da bu alanda kariyer yapmak isteyen, Ev tekstili ve aksesuarlarına ilgi duyan, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, özel günlerde, bayramlarda ve hafta sonu çalışabilecek, Yoğun tempoda çalışabilecek, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Çalışmaya istekli her yaştan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Mağaza Satış Danışmanı

 • Elektrik Teknikeri

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Karaman 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKonya'da elektrik dağıtım konusunda faaliyet gösteren şirketimize aşağıdaki özelliklere sahip "Elektrik Teknikeri" aramaktayız. Meslek Yüksek Okulu / Endüstri Meslek Liseleri'nin elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen AG/OG konusunda deneyime sahip, MS Office programlarını ektin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Uzman, Sorumlu

 • Elektrik Elektronik Mühendisi

  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Karaman 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 1 yıl Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak çalışmış, Tercihen Elektrik Dağıtım (AG-OG) alanında deneyimli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Konya ve civar illerinde ikamet edebilecek, Yoğun çalışma temposuna,esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, Askerlik görevini tamamlamış 'Elektrik &Elektrik- Elektronik Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İş Makinaları sektöründe öncü firmamız içinAksaray'da görev yapacakSatış Sonrası Hizmetler Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Satış Sonrası Hizmetler birimine sağlanmış olan kaynakların doğru ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak, Garanti taleplerinin takibini yaparak tüm kayıtların doğru ve güncel olarak tutulmasını sağlamak, Satış Sonrası Hizmetler ekibinin performans gelişimini inceleyerek değerlendirmek, Servis hizmeti ile ilgili müşterilerden gelen tüm soruları cevaplandırmak, Müşteri memnuniyeti anket sonuçları ve şikayet analizleri doğrultusunda müşteri hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak Satış sonrası hizmetlere ilişkin planlama, organizasyon, yönetim, koordinasyon ve kontrol fonksiyonlarını icra etmek, Servis hizmetlerinin hatasız ve eksiksiz verilmesini sağlamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden mezun ( Tercihen Makine ve Elektrik- Elektronik) İş Makineleri sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Satış Sonrası Hizmetler birimini koordine edebilecek, Ekip yönetimi konusunda deneyimli İş takibi, organizasyon ve planlama becerisi yüksek, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Analitik düşünme ve sorun çözme yeteneğine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan Aktif araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış Teknik servis, yedek parça yönetiminde deneyimli, Aksaray'da ikamet eden/edebilecek olan Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Dönemsel Satış Temsilcisi

  HummelAksaray 29 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAksaray da açılacak olan mağazamız için dönemsel çalışacak takım arkadaşlarına ihtiyaçvardır. Mağaza koordinasyonunu sağlacak,müşteriyi doğru yönlendirecek takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Ges Projeleri Müdürü

  Firma Adı GizliAnkara, Aksaray, Kırşehir, İstanbul Anadolu, Eskişehir 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGES projelerimizde Saha Elektrik Mühendisi olarak çalışacak başarılı Mühendis adaylarımızın sorumlulukları; Üniversitelerin Elektrik /Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu, GES Proje ekibi ile birlikte GES Projelerinin dizaynı ve/veya revizesini yapabilecek, Proje Yönetim Planının hazırlanmasına destek olabilecek, Saha montajının projesine uygunluğunun sağlanması, sahadaki işlerin, personelin ve alt yüklenicilerin yönetilmesi, Taşeronların sevk ve idaresinin yapılması, İSG yönetmeliklerine uyulması, denetlenmesi ve koruyucu önlemlerin sağlanması için sahada azami özen gösterilmesi, Proje yönetimine günlük, haftalık ve aylık ilerleme raporlarının iletilmesi, İmalat, proje satınalma proseslerinin takibi ve desteklenmesi, Saha uygulamalarının Merkez ofise raporlanması, İşletme ve Bakım süreçlerinin planlanması ve yürütülmesi Elektrik OG ve AG sistemleri konusunda tecrübeli, TEDAŞ Dağıtım sistemleri proje paftalarını çizebilecek ve gerekli elektrik hesaplarını yapabilecek, proje okuma bilgisine sahip, Otomatik kontrol (SCADA) sistemleri, tercihen güneş enerjisi sistemleri konusunda tecrübeli, GES kurulumu için teknik şartnamelerin hazırlanması, satınalma sözleşmeleri ile altyüklenici sözleşmelerinin yazılması ve yönetilmesi konularında merkez teşkilata destek olacak, Saha kurulumlarının proje bütçesi ile süresi içerisinde tamamlanmasından sorumlu olacak, Malzemelerin satın alımının, Satınalma Departmanı ile koordineli olarak yönetilmesi, tedarikçilerle görüşülmesi, lojistik ve ithalatların gerektiğinde koordine edilmesi konularında destek olacak, TEDAŞ geçici kabule kadar ki süreçleri takip etmek ve uygulamak İlgili EDAŞ ve/veya TEDAŞ kabullerinin yaptırımasını yönetecek, Yerel ve İdari makamlarla olan süreçleri takip edecek, Şirket içi diğer birimlerle koordinasyonlu olarak faaliyetlerin sürdürülmesi, Şirket portföyünde bulunan projelerin geliştirilmesi, teknik çalışma ve izin ile ilgili süreçlerin yönetilmesi, Yurtiçi ve yurtdışı yeni GES projelerinin teknik değerlendirmesinde merkeze destek olacak

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen bir Yenilenebilir Enerji Yatırım ve EPC Firmasının, ağırlıkla yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerinde Güneş Enerji Santralı (GES) yatırımı devam eden projeler ile ticari işletmeye girmiş GES santrallerinin tamamıyle İşletme-Bakım ekibine aktarılmasına kadarki yatırım dönemindeki tüm işleyişi yönetecek ve bu sorumluluğu alabilecek, daha önce GES yatırımlarında işin başından devreye alınmasına kadarki süreçte görev almış tecrübeli Elektrik Mühendisi aramaktayız. Güneş enerjisi sektöründe tecrübeli, daha önce GES kurulumu yapmış, İletişim becerileri ve ifade yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek Enerji piyasası mevzuatına hakim, En az 3 yıl şantiye tecrübesi olan, GES Projelerinde 2 yıl kurulum deneyimi olan Tüm GES’lerin projesine uygun şekilde kurulumlarından sorumlu olacak herhangi bir değişiklik gerekmesi durumunda bu değişikliklerin merkezle değerlendirilmesi ve karar alınması sürecinde destek olabilecek, Şantiyelerde tüm taraflar arasında koordinasyonu kurabilecek ve firma menfaatleri doğrultusunda bunları yönetecek, Maliyet hesaplaması ve maliyet yönetimi konularına vakıf, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, periyodik olarak rapor hazırlayabilecek, Sistematik ve sonuç odaklı çalışan, kişilerarası ilişkilerde ve iletişimde başarılı, hedef bazlı yönetim yaklaşımını benimsemiş, Temsil yeteneğine sahip, Problem çözme, analiz etme, karar verme ve koordine etme becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Birden fazla GES projesinde görev alabilecek, Zamanını büyük bir kısmını seyahatte geçirmek için engeli olmayan, İngilizce’yi iyi derecede okuyup, yazıp, konuşabilen, Microsoft Office ve, Autocad yazılımlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • Satış Uzman Yardımcısı (İç Anadolu Bölge)

  EMİN ŞİRKETLER GRUBUKonya, Kayseri, Ankara, Aksaray, Sivas 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması1991'den bu yana, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun İç Anadolu Bölge Şubelerinde çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSatış konusunda minimum 2 yıl deneyimli veya Satış alanında kariyer yapmak isteyen Gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, İletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Satış Destek Elemanı

  Pro TanıtımAdana, Ankara, Aksaray, Aydın, Balıkesir, Bartın, Antalya, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Isparta, Karabük, K.Maraş, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya Bugün

  İş AçıklamasıPRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Alkollü içecek sektöründe hizmet veren firmamız için off trade satış noktalarında (tekel bayii, market v.b.) görevlendirmek üzere tüketici ürün bilgilendirme çalışmalarında görev alabilecek Satış Destek Elemanı arayışımız bulunmaktadır. ​

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, 19-25 yaş aralığında bulunan Bayan adaylar.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Proje Uzmanı

  Reed TürkiyeAksaray 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • Bayi Mağazalar (İç Anadolu)

  GALATASARAY SPOR KULÜBÜ VE BAĞLI ORTAKLIKLARIAksaray, Ankara, Kayseri, Konya, Nevşehir, Sivas 5 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİç Anadolu Bölgesi'nde bulunan GSStore Bayi mağazalarımızda görevlendirilmek üzere; Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, GS Store markasını temsil edebilecek, Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi ve bu alanda kariyer hedefleyen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Spora ilgi duyan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman

 • Satış Danışmanı

  Arow GroupAksaray 5 Şubat 2016

  İş AçıklamasıArow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır.Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. Aksaray Efor AVM mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu,  Mağaza içi satış konusunda deneyimli,  Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,  Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek,  Dış görünümüne önem veren,  Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,  Bay / Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Aksaray İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?