Alternatif Kanal Proje Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Alternatif Kanal Proje Yöneticisi/Yönetmeni
  • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Hızlı Tüketim Sektöründe Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde birçok ürünün distribütörlüğünü yapan şirketimiz; İnsana Yatırım, Birlikte Kazanç ve Ortak Bağlılık yönetim felsefesiyle her kademede yüksek nitelikte personeli istihdam ederek hem kendisine hem de çalışanlarına değer katmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, En az 3 yıllık yöneticilik tecrübesi bulunan, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Mardin’de ikamet eden/edebilecek Satış Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan NiteliklerİŞ TANIMI · Satış stratejilerinin belirlenmesi ve yönetilmesi. · Çalışma koşullarının belirlenmesi, dönemsel anlaşmaların yapılması. · Müşterilerinin ciro ve karlılık hedeflerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi · Bölüm ve çalışan hedeflerinin belirlenerek, kanal ile ilgili verilen satış ve maliyet hedeflerinin gerçekleştirilmesinin sağlanması. · Müşteri ve satış noktaları ile olan ilişkilerin yönetilmesi. · Sorumluluğundaki zincir mağazaların mağaza ve merkezlerine müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi. · Mağaza ziyaretleri ile pazar payı, penetrasyon, fiyat, aksiyon alanı ve değerli satış alanı uygulamalarının kontrol edilmesi. · Müşteriler ve diğer kanallar arasındaki satış, aktivite uygulaması ve raf fiyatları dengesinin oluşturulması. · Ticari pazarlama aktiviteleri gereksinimlerinin belirlenmesi, talep edilmesi ve kurgulanmasına yardımcı olunması. · Aksiyonların ticari pazarlama ekibi ile işbirliği içerisinde planlanması, uygulanması ve raporlanması (insert, gondol, in store, hafta sonu raf indirimi aktiviteleri vs). · Rakiplerin ve sektörün izlenmesi, kanal satışlarını arttıracak uygun stratejiler üretilmesine destek olunması. · Müşterilerin ürün ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve ürün bazlı satış hedeflerinin planlanması. · Müşterilerin memnuniyetinin ve devamlılığının sağlanması. · Satış, sipariş, sevkiyat, depo yönetimi, risk yönetimi, teminat, tahsilat, maliyet, iade, fatura kontrolü ve stok yönetiminden sorumlu olunması.

    Sektör: Gıda, Lojistik

    Pozisyon: Kanal Müdürü, Alternatif Kanal Geliştirme Uzmanı, Alternatif Satış Kanalları Uzmanı, Alternatif Kanallar Uzmanı, Alternatif Kanal Proje Yöneticisi/Yönetmeni, Alternatif Kanallar Satış Müdürü, Bölge Satış Müdürü, Kanal Satış Müdürü, Kanal Satış Yöneticisi/Yönetmeni, Satış Kanalı Yöneticisi

İş Habercisi - Alternatif Kanal Proje Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?