Artvin İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Artvin
  • İş AçıklamasıWatsons Global Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000'den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda 8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa'da, Watsons ayrıca Ukrayna'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. * Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası. Watsons Türkiye Watsons Türkiye, 60 ilde 350’ye yakın mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’e yakın Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.
    Aranan NiteliklerArtvin Artrium AVM'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere "Mağaza Müdürü" aramaktayız. ​Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek, Ekip üyelerini motive edip, gelişmelerine fırsat vermek ve destek olmak, Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak. Mağaza yöneticiliğinde (tercihen ulusal zincirlerde, gıda ve kozmetik perakendeciliğinde) 3-5 yıl deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen kozmetik alanında, cilt bakımı ve makyaj eğitimleri almış, İletişim yeteneği yüksek, Satış teknikleri konusunda yetkin,Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), başvurunuzu bekliyoruz.

    Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Satış Müdür Yardımcısı, Mağaza Satış Müdürü, Mağaza Satış Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Satış Yöneticisi, Mağaza Satış Yöneticisi / Yönetmeni, Mağaza Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni

Sayfa:/6

İş Habercisi - Artvin İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Artvin İş İlanları

Artvin, ülkemizin Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan illerinden birisidir. Komşusu olduğu birçok il gibi, ekonomisi temel olarak tarıma dayalıdır. Nüfusun %80’i tarımla uğraşmasına rağmen, şehrin gelirlerinin ancak %30’luk bir kısmı tarımdan gelmektedir. Şehirde tarım çok yaygın şekilde yapılıyor olmasına rağmen henüz yeterince modernleşmemiştir. Hayvancılık ise komşusu olduğu illere göre geridedir.

Ormanlar ve Ormancılık Geniş Yer Kaplıyor

Şehirde en verimli şekilde yapılan ekonomik faaliyetler arasında ormancılık yer almaktadır. Şehir orman anlamında oldukça zengin durumdadır. Artvin’de her yıl ortalama olarak üç yüz bin metreküp kereste ve beş yüz bin metreküp ster odun imal edilmektedir. Bu odunların üretiminde yer alacak insan gücüne her zaman ihtiyaç duyulduğu için, Artvin iş ilanları arasında ormancılık sektörü her zaman göze çarpmaktadır.

Ormancılıkla ilgili diğer sektörler (kereste imalatı-mobilya gibi) de Artvin ilinde (belli bir oranda) hareketlilik görülen sektörler, iş yerleri olarak gösterilebilirler. Söz konusu sektörlerde aranan elemanların yanı sıra ormancılık sektöründe imal edilen ürünlerin nakliyesi vb. gibi konularda verilen iş ilanları da şehirde takip edebileceğiniz iş ilanları arasında bulunmaktadır.

Madencilik

Şehir madencilik anlamında da iyi durumdadır. Türkiye’nin bakır madeni alanından en zengin kenti konumunda Artvin bulunmaktadır. Şehirde bulunan bakır madenleri, Karadeniz Bakır İşletmeleri’nce işletilmektedir.

Ayrıca, şehirde bentonit ve magnezit gibi farklı madenlerin de yataklarının olduğu bilinmektedir fakat bu madenler henüz işletilememektedir. Bakır madenciliği şehirdeki birçok kişiye iş imkânı sağlamaktadır. Maden mühendisleri, teknik personel ve maden işçileri, şehirde sürekli talep gören çalışanlar olarak gösterilebilirler.

Turizm

Şehir, turistik anlamda her geçen gün biraz daha dikkat çeken bir noktaya gitmektedir. Hem yurt içinden hem yurt dışından birçok insan, Artvin’in doğal güzelliklerini yakından görmek için şehri ziyaret etmektedir. Bu hareketlilik dolayısıyla, özellikle turizm döneminde part time ve dönemsel iş imkânları artışa geçmektedir.

Şehirdeki iş ilanlarının sayısı fazla olmasa da, verilen iş ilanlarının farklı sektörlere ait olmaları ve şehir nüfusuna oranla yüksek bir seviyede bulunması, Artvin ilinde iş imkânlarını araştıran kişiler açısından avantaj teşkil eden hususlar olarak gösterilebilirler.