Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bilecik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bilecik
 • İş AçıklamasıHaftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan NiteliklerSayısı her geçen gün artan mağazalarımız için “Part Time” veya “Full Time” çalışacak Müşteri Danışmanları” arıyoruz. İstanbul dışındaki şehirlerde görev alacak yeni takım arkadaşlarımıza “Full Time” için 1550 lira, “Part Time” için 827 lira maaş teklif ediyoruz. 2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com’u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse, Aramıza Sen De gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Şişeleme ve dökme üretim programının belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi, raporların hazırlanması, Makinelerin periyodik bakımlarının yapılmasının sağlanması, Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Gıda Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemlerinin gereklerinin yerine getirilmesi, Verimlilik çalışmalarına öncülük edilmesi, verimlilikle ilgili raporlamalar yapılması,

  Aranan NiteliklerBilecik İçki Fabrikasında görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen makine, elektrik-elektronik, gıda veya endüstri mühendisliği), • Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, • Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • İyi derecede İngilizce bilen, • MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen, • Tercihen gıda sektöründe çalışmış, • Askerlik ile ilişiği olmayan, • Farklı niteliklerde kişilerden oluşan ekipleri yönetebilecek, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBilecik 'te bulunan mağazamıza, dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Dönemsel Baristalar (Servis Elemanları)" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Dönemsel çalışabilecek Takım Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Garson, Barista

 • Makine Mühendisi

  Ayde Alüminyum Eloksal Boya HırdavatBilecik, Tüm Türkiye 18 Eylül 2017

  İş Açıklamasıo Sorumluluğu altında bulunan birime ait ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından, bakım ve onarımlarından sorumlu olmak. o Üretim sürecinin sorumluluğunu almak. o Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. o Kalitenin Sürekliliğini Sağlamak. o Üretim ve idari kısımdan bildirilen tüm arızaları tespit etmek,gerekli ekipmanları sağlayıp onarmak. Arızalar ile ilgili rapor tutmak,bu raporları teknik ofis ve operatörle paylaşmak. o İşletmedeki tüm makine ve ekipmanların periyodik bakımlarını yapmak.Bakımlarda tespit edilip değişmesi,yedeklenmesi gereken tüm parçaların en kısa sürede teminini sağlamak. o Kaynak olacak malzemelerin makineye yerleştirmeden kontrolünü yapmak. o Fabrikada bulunan pres makineleri vb cihazlarda meydana gelen kopma,ayrılma ve montaj işlerinin kaynak ile yapılmasını sağlamak. o Tüm Kaynak İşlerini Yapmakla Sorumlu Olmak.Konstrüksiyon malzeme ile yapılması gereken imalatları teknik çizime göre yapmak. Demir,paslanmaz gibi metal malzemelerin bakımlarını yapmak.

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun. o Erkek o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o Bilecik/Osmaneli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan. İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Fabrika’nın mali ve idari işlemlerinin sevk ve idare etmek Kendisine bağlı Ambar, Depo, Muhasebe,Personel ve Satınalma Departmanlarını yasal mevzuata,şirket prosedür / talimatlarına uygun yönetilmesini sağlamak. Fabrikanın güvenliğinin sağlanması ve genel görünümünün iyileştirilmesi çalışmalarını koordine etmek, özel Güvenlik hizmetlerinin takibini yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerBilecik Fabrikası’nda görev almak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden veya mühendislik fakültelerinin endüstri / işletme bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyime sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Vergi Kanunu, İş Kanunu ve SSK yönetmelikleri konusunda bilgiye sahip, tercihen SAP bilen, Analitik düşünme,güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Yeniliklere ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Elektrik Bakım Teknisyeni

  FORMplastBilecik, Eskişehir 7 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Bilecik-Boyüzük lokasyonlu EPP üretim tesisinde görevlendirilmek üzere, Bozüyük ve/veya çevresinde ikamet edecek, Aşağıdaki belirtilen iş tanımını yerine getirecek, takım arkadaşı aramaktayız. Firma bünyesinde tüm makine, tezgah, cihaz, kaldırma-taşıma araçları ve tüm bina tesisatının çalışır durumda olmasını sağlayamak. Yıllık, aylık ve günlük bakım planlarının hazırlanmasında katkıda bulunmak. Oluşacak tüm elektrik arızalarında durum tespiti yapmak, arızayı gidermek ve bağlı bulunduğu yöneticisine bildirmek. Makinelerin imalat esnasında arıza yapma olasılığını asgariye indirmek amacıyla önleyici faaliyetlerde bulunmak. Fabrikamızda kullanılan yardımcı tesislerin (aydınlatma tesisatı, havalandırma tesisatı, kompresör, vs.) bakım ve kontrollerini yapmak ve yaptırmak Makine ve Cihazların elektrik bağlantısı ile otomatik kumanda sistemlerinin ve mekanik konstüriksiyonlarının kontrolünü yapmak ve oluşabilecek arızaları önlemek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulları veya Meslek Lisesi Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun, Elektrik bakım ve montaj alanında en az 3- 5 yıl tecrubeli, Otomasyon konusunda iyi düzeyde PLC ve Pnomatik bilgisi sahibi, Üretim/İmalat sektöründe çalışmış, önleyici bakım sistemleri hakkında bilgi sahibi, Temel seviyede MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış. 'Elektrik Bakım Teknisyeni' arıyoruz.

  Sektör: İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Fabrikada yürütülen İş Sağlığı ve Güvenliği,Çevre Yönetim sistemi uygulamalarına katılarak , dökümantasyon faaliyetlerini yürütmek İş kazalarının azaltılması için gerekli iyileştirme çalışmalarını yönlendirmek, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi konusunda merkez ile koordinasyonu yürütmek, fabrikadaki uygulamalarını kontrol etmek, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi konularında eğitim vermek ve denetim faaliyetlerine katılmak, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi konusunda düzenli raporlama yapmak Fabrika bünyesindeki arıtma tesisinin işletilmesini sağlamak

  Aranan NiteliklerBilecik İçki Fabrikasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden tercihen Makine ,Gıda,Endüstri ve Çevre Mühendisliğinden mezun, Tercihen İş Sağlığı ve Güvenliği ve/veya Kalite, Çevre Yönetim Sistemlerinin Yürütülmesi ve Denetlenmesi konularında deneyimli, C veya B sınıfı “İş Güvenliği Uzmanı” sertifikasına sahip, Tercihen “Çevre Görevlisi” belgesi olan İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, sunuş yeteneğine sahip ve ekip çalışmasına yatkın, Seyahate engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYönetim Sistemlerinin sürdürülmesine ilişkin işlemleri gerçekleştirmek ve takip etmek, Yönetim Sistemi’nin dökümantasyon(yayın, revizyon, duyuru) çalışmalarını gerçekleştirmek Gerek iç kalite tetkikleri ve gerekse dış denetimlerin sonuçlarına göre düzeltici ve önleyici faaliyetleri başlatmak, izlemek ve sonuçlarını takip edip Yönetime raporlamak Kalite kontrol laboratuarını, kalite kontrol sürecini ve kalite kontrol ekibini yönetmek ve geliştirmek, Kalite kontrol iş talimatlarını oluşturarak gerektiğinde revizyonlarını yapmak ve çalışmaların talimatlara uygun yapılmasını sağlamak, Uygun olmayan ürün ve/veya proseslerle ilgili gerçekleşen veya potansiyel uygunsuzlukları raporlamak ve düzeltici / önleyici faaliyetleri başlatmak, takibi ve sonuçlandırılmasını sağlamak, Tedarikçilerden alınan veya müşteriden temin edilen hammadde, malzeme ve ekipmanların istenen kalite standartlarına uygunluğunun kontrolü, Hammadde giriş kontrolünü yürütmek, periyodik raporlamalar yapmak, Süreçlerin kontrolü, iyileştirilmesi ve denetimi, Müşterilerin ürün testlerine ve sistem denetimlerine eşlik etmek, sonuçları raporlamak, Proses kalite faaliyetlerini koordine etmek Yönetim Sistemlerinin sürdürülmesine ilişkin işlemleri gerçekleştirmek ve takip etmek Yönetim Sistemi’nin dokümantasyon (yayın, revizyon, duyuru) çalışmalarını gerçekleştirmek Gerek iç kalite tetkikleri ve gerekse dış denetimlerin sonuçlarına göre düzeltici ve önleyici faaliyetleri başlatmak, izlemek ve sonuçlarını takip edip Yönetime raporlamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, ISO 9001:2008 / 2015 ve ISO 14001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Kalite Kontrol konularında ve Proje Yönetimi ile personel idaresinde bilgi ve tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneği olan, yeniliklere ve gelişime açık, Raporlama ve sunum teknikleri konusunda becerili, Microsoft Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Yatak Üretim konusunda tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, ikna ve temsil yeteneği olan, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bilecik ili Bozüyük ilçesinde ikamet eden ya da edebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıBİLECİK SARAR OUTLET   bulunan mağazamızda dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Baristalar (Servis Elemanları)" arıyoruz.  

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER BİLECİK'te açılacak olan mağazalarımızda, dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Baristalar (Servis Elemanları)" arıyoruz İŞ TANIMI Mağazacılık alanında kariyer basamaklarını hızla çıkmayı hedefleyen Müşteri taleplerini güleryüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Bilecik'te ikamet eden ve ulaşım sıkıntısı yaşamayacak olan Erkek adaylar için askerlik durumu yapılmış, muaf ya da en az 1 yıl tecilli olan Takım Arkadaşları Arıyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Garson, Barista

 • HR Executive

  Duman Management ConsultancyEskişehir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bilecik, İzmir, Konya 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıWe are currently looking for a Human Resources Executive for our client’s factory in Bozhöyük. Position has 4 direct reports and reports to HR Manager. Company has established HR systems, HR Executive will be responsible for managing all aspects of HR from Search&Selection to Performance Management, to Training. Responsible for HR Analytics, conducting regular reporting. Leading and developing a team of 4 HR specialists. Supporting HR Manager in Labour Relations and other HR projects.

  Aranan NiteliklerUniversity degree (4 years); preferably from Industrial/Management Engineering, Business, Labor Economics Departments. Min 7 years of experience in Human Resources Management. Team Management experience, leadership skills. Preferably experienced in factory environment. Experienced and comfortable with HR analytics and reporting. Analytical, self starter, open communicator, has good relationship management skills. Able to work in a complex organisation, good a crisis management. Excellent command of written and spoken English. Completed military service (for male candidates). Resides in Eskişehir or able to relocate.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Bilecek Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun - İnsan ilişkileri kuvvetli - Prezantable - İletişim becerileri güçlü - Hizmet kalitesine önem veren - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Kalacak yer kurumumuz tarafından karşılanacaktır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İngilizce Öğretmeni

  Özel Hatem HastanesiAnkara, Bilecik, Bursa, Sakarya 30 Ağustos 2017

  İş Açıklaması· Branşıyla ilgili eğitim-öğretim çalışmalarına katılmak, · Her türlü değerlendirme materyali, doküman, kaynak ve sınavların hazırlanmasından sorumlu olmak, · Öğrencilere en iyi şekilde öğretim sunmak ve eğitim kalitesini yükseltmek için gerekli önlemleri almak ve uygulamak, · Ders planlarını hazırlamak, öğrenci performans değerlendirmeleri yapmak ve gelişimlerini takip etmek, · Eğitim bölümü toplantılarına, seminerlere katılmak, · Kurumsal grup eğitimi sorumluluğunu alabilmek, · Öğrencilerine rehberlik etmek, rehberlik öğretmeni ile koordineli bir şekilde çalışarak istenen sorumlulukları almak ve görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÖzel Hatem okullarında çalıştırılmak üzere ; · Eğitim Fakültelerinin İngilizce Öğretmenliği bölümlerinden mezun · Uyumlu, Öğrencisine ve çalışma arkadaşlarına sahip çıkan, · Eğitim teknolojilerini kullanabilen, Ms office programlarına hakim, · Güleryüzlü ve enerjik, iletişim becerileri güçlü · Öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın, · Hizmet kalitesini yükseltip, kurumun misyon ve vizyonuna uygun hareket edebilen, · İletişim gücü yüksek, üretken, çözüm odaklı, , hitap ettiği kimseleri motive edebilen , bilgisiyle etkileyici olabilen , · Öğrencilerinin yetenek ve potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır, · Yaratıcı ortamda üretken bireyler yetiştiren, · Tercihen özel öğretim kurumlarında çalışma deneyimine sahip · “İngilizce Öğretmenleri” çalışma arkadaşları alınacaktır. Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Ankara-Yenimahalle , Sakarya Hendek, Bilecik, Bursa-Gemlik lokasyonlarında görev alacak “ İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Öğretmen

 • Kalite Mühendisi

  FORMplastBilecik, Eskişehir 7 Eylül 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv, Beyaz Eşya ve Isıtma-Soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bozüyük lokasyonunun, Kalite Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, Ürün gerçekleştirilmesinde, ürün kalitesini etkileyecek kullanılacak proses yöntemlerini ve kriterlerini belirlemek. İç ve dış müşteriler ile kalite maliyetlerinin azalması için faaliyetlerde bulunmak Müşteri garanti, servis ve hat iadelerinin kök neden analizlerinin yapılması, gerekli önleyici faaliyetlerin planlanması Mevcut kalite ve kontrol yöntem ve dökümanlarının revize edilmesi Proses ve ürün kontrollerinde mevcut yöntemlerin iyileştirilmesi konusunda, Proje Bölümü ile ortak çalışmalara katılmak, Ürün devreye girişlerinde prosesin etkinliği ile ilgili proje grubu ile birlikte gözden geçirilmesi, APQP ekibinde yer almak ve ekipte verilen görevleri yerine getirmek. Yalın üretim çalışmalarında liderlik yapmak. Müşteriden gelen problem bildirimlerinde şirket için 8D organizasyonun yapılması, Müşteriden gelen problem bildirimleri, iç hatalar, iç-dış olası hatalar, tedarikçi hataları vb durumlarda kök neden analizi çalışmalarının yapılmasını sağlamak/sağlatmak, Üretimde verimliliği artırmak için yapılan kaizen çalışmalarına lider veya katılımcı olarak katılmak, Proseste yapılacak iyileştirme faaliyetlerinin tespit ve takibinin yapılması, Gerekli durumlarda ve belirli periyotlarda müşteri ziyaretlerinin yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA gibi kalite araçlarına hakim, Analiz ve problem çözme teknikleri konusunda bilgili ve tecrübeli, TS/ISO 16949 ve ISO 14001 sistem bilgisine sahip, Yalın üretim teknikleri hakkında bilgi sahibi, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, ( Aktif araç kullanabilen),

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıGünlük rut planı doğrultusunda sorumlu olduğu satış noktalarının sıcak satış operasyonunu gerçekleştirmek, Şirket stratejileri doğrultusunda bölgesinin belirlenmiş satış hedeflerini sağlamak, Müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımları sağlamak,

  Aranan NiteliklerNecdet Alpata Gıda A.Ş.' nin ESKİŞEHİR bölgesinde tütün mamüllerinin ve gıda ürünlerin satış sürecinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Satış Temsilcisi aranmaktadır. En az lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen psikoteknik ve SRC 4 belgesi bulunan, Analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organize etme yeteneği yüksek, Tercihen saha satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir ilinde ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBozüyük'te faaliyetlerine devam eden mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip tecrübeli elemanlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise,tercihen yüksek okul mezunu, *Satış tecrübesi ve ürün bilgisi olan, *İkna kabiliyeti yüksek, *Müşteri odaklı çalışabilen, *MS Office uygulamalarına hakim, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Kursları Bilecik temsilciliğine Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Sınıf Öğretmenli bölümlerinden mezun, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • Akdeniz Bölge Müdürü

  Kiğılıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Adana, Ankara, Aydın, Bilecik, Bursa Bugün

  İş AçıklamasıSorumluluğu altında olan mağazaların ve belirlenmiş tüm operasyonel süreçlerin şirket hedefleri doğrultusuna yönetilmek, ürün raf ömrü sürelerini ve satış hedeflerini maksimum seviyede gerçekleştirmek, mağazalarda personel ve diğer mağaza giderlerinin bütçeler çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, mağaza görsellerinin belirlenen standartlarının uygulanmasını sağlamaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hazır Giyim sektöründe minimum 3 yıl tecrübesi olan, Organizasyon ve ekip yönetiminde yönetiminde deneyimli, Analitik düşünebilen ve süreçle ilgili raporlama yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatleirne uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan, Bölge Müdürü aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması20 yıldır kendi sektöründe pazar lideri olan firmamızın Eskişehir ve Bilecik ofislerinde dış arama yaparak müşteri randevularını düzenleyecek çağrı merkezi (demobank) personelleri alınacaktır. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, sorumluluğuna verilen müşteri temsilcilerinin günlük müşteri ziyareti ve satış amaçlı randevularını planlar ve yönlendirir. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz tarafından, şirket veri tabanında kayıtlı müşteri adaylarından alınan saati yeri randevulara, satış danışmanları satış amaçlı sunumlar yaparlar, mevcut müşterilerimizin memnuniyet amaçlı ziyaretlerini gerçekleştirirler ve raporlarlar. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri bu sunumların sayısına ve satışa dönme oranına göre de primlendirilir.  

  Aranan Nitelikler• Lise veya Üniversite Mezunu, • Diksiyonu düzgün, • Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, • Tercihen çağrı  merkezi deneyimi olan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen, • Rekabetçi ortamda çalışmak isteyen, • Takım çalışmasını benimseyen, • Kişisel gelişimine önem veren, • Temsil yeteneğine sahip, • İkna kabiliyeti yüksek, • Eskişehir ve Bilecik ikametli, Firmamızda ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ olarak görev yapabilecek  tüm adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Operatör, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Okulları Bilecik Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler - Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip ve/veya sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış, - Tercihen eğitim sektöründe çalışmış, - Gelişime açık ve öğrenme azmi olan, - Sonuç odaklı , pratik , takipçi ve dikkatli, - İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, - Enerjik, yaşama pozitif bakabilen ve güler yüzlü, - Görünüşüne ve giyimine son derece özen gösteren, - Microsoft Office uygulamalarına hakim, bilecik merkezde ikamet eden, en az önlisans mezunu, diksiyonu düzgün, kendine güvenen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıMarket Group olarak 12 yıldır doğrudan pazarlama alanında lider firma olarak 1 milyon kişiye istahdam sağlamış sektöründe öncü bir firmayız. Sektöründe lider bir çok firma ürününün tanıtım ve reklamını yapan Market Group satış oranlarını ciddi bir farkla artırmaya devam etmektedir. Türkiye' de Ankara, Antalya, Adana, İzmir, Bursa ve Konya olmak üzere 6 bölge müdürlüğüne sahibiz. Sizde profesyonel bir ekiple birlikte çalışmak ve Market Group'un bir parçası olmak istiyorsanız, mutlaka ilanımıza başvurun!!! Öğrenci misiniz ? Boş zamanlarınızı paraya mı çevirmek istiyorsunuz ? Ek gelir nasıl kazanırım diye mi düşünüyorsunuz ? O halde mutlaka bu ilana bir gözatın deriz ! Bayram başlamadan Arefe günü dahil Haftaiçi ve Haftasonu 11:00 - 20:00 saatleri arasında çalışabilecekseniz, Aşağıdaki nitelikleri taşıyorsanız ilanımıza başvurmanız yeterli olacaktır. Niteliklerinizin uyması halinde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.  

  Aranan Niteliklerİlköğretim, Lise / Meslek Yüksekokulu Mezunu, Meslek Yüksekokulunda veya Üniversitede öğrenci iseniz, 18 - 35 Yaşları Arasındaysanız, Şeker Bayramından önce Arefe günü dahil 6 gün çalışabilecekseniz, Haftasonlarınızı Para kazanarak değerlendirmek isterseniz, Güler Yüzlüyseniz, İletişiminize Güveniyorsanız, İnsan İlişkileriniz Kuvvetliyse birlikte birçok projede yer alabiliriz. Not: Sadece resimli olan özgeçmişler değerlendirmeye alınacaktır. Giyim Prosedürü: Kot, T- Shirt

  Sektör: Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • Satış Danışmanı

  Arow GroupBilecik 5 Şubat 2016

  İş AçıklamasıArow Mağazacılık, 2006 yılından bu yana, Türkiye genelindeki mağazalarında, Arow, Arowmen, Arowkids, Hatuny, Masculin, Diwo marka ayakkabı ve aksesuarlarıyla, gündelik hayatın çeşitli alanlarında, ayakta şıklık ve sağlığın yanı sıra dinamik bir yaşamı destekleyen ürünler sunmaktadır.Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. Bilecik Bozüyük mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu,  Mağaza içi satış konusunda deneyimli,  Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,  Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek,  Dış görünümüne önem veren,  Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,  Bay / Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman

İş Habercisi - Bilecik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?