Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış Ticaret/İhracat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Dış Ticaret/İhracat
 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Uzmanı" arıyoruz; İhracatla ilgili tüm operasyon işlemlerinin yürütülmesi, Yükleme, gümrük ve akreditif işlemlerinin takibi, sonuçlandırılması, Satış ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili ihracat operasyonlarının yürütülmesi, Müşteri yazışma ve görüşmelerinin yapılarak teklif hazırlanması, Kara ve deniz nakliye organizasyonlarının yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Min. 1-2 yıl ihracat alanında deneyim sahibi, İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, Excel ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsiyatif alabilen, istikrarlı ve disiplinli, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman

 • Puledroİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOylum Tekstil'de görevlendirilmek üzere Son Ütü veya Ütü Konusunda Tecrübeli, sorumluluk alabilen, motivasyonu yüksek, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşları aranıyor. Fabrikamız Sancaktepe bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ütü konusunda deneyim sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden, Ütü Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Son Ütücü

 • Puledroİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOylum Tekstil,1995 yılında Türkiye’de Puledro Markası ile çıktığı yolculuğunda sürekli kendini yenileyerek Rusya, Ukrayna, Fransa ve Almanya gibi 20 ülkeye ihracat yapan çocuk hazır giyim markası olmayı başarmıştır. Firmamıza Düz Makinacı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSorumluluk sahibi, Tekstil sektöründe tecrübeli, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Model Makinacı

 • İş AçıklamasıBayan Hazır Giyim Mamülleri imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Tokat fabrikamızda çalışacak Dikim Bant Şefi aranmaktadır. • Yeni Dikim Bant kurulumu, yönetimi ve ürün kalitesinden sorumlu olacak, • Model detaylarına göre personel ve makine kapasitesi ayarlayacak, az modellerde bantta hızlı değişimi yapacak, • Üretim süreçlerini verimlilik, müşteri kalite beklentisi ve termin doğrultusunda yönetecek, • Bandın performans ve verimliliğini takip ederek hedefine ulaşmasını ve bandın maliyet planlamasını sağlayacak, • Müşteri beklenti ve taleplerine uygun ürünün nihai kalitesinin sorumluluğunu üstlenecek

  Aranan Nitelikler• Örme Konfeksiyon dikim ve paketleme sürecinde en az 5 yıl deneyimli, • Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, • Tokat ilinde ikamet eden ve edebilecek,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Usta, Ustabaşı, Takım Lideri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİhracat operasyon sürecine ait tüm dokümantasyon işlemlerinin takibini yapmak, Sistem girişlerini yapmak ve araç kalkış evraklarını hazırlamak, Liman ofis, hat departmanı, müşteri, depo, liman ve gümrük arasındaki bilgi akışını sağlamak, Konteyner sürecinin takibini ve raporlanmasını yapmak. Dönem içerisinde yapılacak aktivitelerin (fuar vb.) planlanmasında rol almak, Gerektiğinde örnek ürün hazırlama ve sunma süreçlerine destek olmak, Ürün maliyet çalışmalarını yapmak, Teklif sürecini yürütmek, Planlama ve üretimin takibini yapmak, Gerekli raporlamaları yapmak, Müşteri şikayetleri ve çözümü ile ilgilenmek, Lojistik koordinasyonu sağlamak, Ürünlerin yükleme ve sevkiyatına ilişkin bilgileri müşteri ile paylaşmak, Müşterilerinden gelen siparişleri almak, yeni sipariş yaratmak amacıyla gerekli iletişimi sağlamak ve diğer departmanlardan onay alma çalışmalarına destek olmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun , En az 2 yıl konteyner hat operasyon, dökümantasyon ve lojistik tecrübesi olan, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim kurabilen, Çok iyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Müşteri odaklı ve çözüm odaklı çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasına ulaşım sorunu olmayan ''İhracat Personeli '' çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İthalat/İhracat, Alüminyum, Gümrükleme

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Danışman

 • İş Açıklaması• Örme bayan giyim üretim ve ihracatı yapan İstanbul merkezli,Tokatta bulunan firmamız için Kesimhane Şefi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Örme tecrübesi olan, • Kumaş serim sistemi ve pastal bilgisine sahip, • İnsan ilişkileri iyi olup, takım çalışmasına yatkın, • Tokat ilinde ikamet eden veya edebilecek,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Takım Lideri, Ustabaşı, Usta

 • As Plastik ve Ambalajİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİhracat hedeflerinin tutturulmasında etkin rol oynamak, İhracat ile alakalı tüm operasyonel işlerde destek olmak. İhracat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri ve nakliye organizasyonlarının yapılması, Müşterilerden sipariş alınması, siparişin ilgili şartlara uygun üretilmesi ve müşteriye tesliminin koordinasyonunu sağlamak, Siparişlerin, ödemelerin, yüklemelerin sağlıklı yürütülmesi amacıyla süreci takip etmek, Uluslararası nakliye firmaları ile yakın çalışmak, İlgili olduğu bölgelerde rakip ürün ve fiyatlarını araştırmak, düzenli olarak satış raporlarını ve analizleri hazırlamak, Potansiyel müşterileri tespit etmek, ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlara alternatif çözümler geliştirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, okuma,yazma) İhracat konusunda en az 1 yıl tecrübeli, İhracat mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip, öğrenmeye açık, Gümrük ve lojistik işlemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerliğini yapmış İstanbul’da ve tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, Bay personel

  Sektör: Plastik, İthalat/İhracat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • Tüm Plastikİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİthalat ve ihracat işlemlerinin yürütülmesi, evrak takibi, müşteri ilişkilerinin takibi ve geliştirilmesi, yurtdışı müşteri seyahatleri, fuar katılımları ve konusuyla ilgili teşvik işlemlerinin yapılması ve takibinin yapılması.

  Aranan Niteliklerİthalat & İhracat bölümünde görevlendirilmek üzere 35 yaşını geçmemiş, üniversite mezunu, Rusça ve İngilizce bilen, askerliğini yapmış, seyahat engeli olmayan, sigara kullanmayan, ofis programlarına hakim, insan ilişkileri kuvvetli, işini severek yapacak kalıcı bay eleman aramaktayız.

  Sektör: İmalat, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıİŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇALARI KIRICI YEDEK PARÇALARI DELİCİ YEDEK PARÇALARI İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK ÜZERE GÜMRÜK İŞLEMLERİNE HAKİM.

  Aranan NiteliklerARAPÇA OKUMA VE YAZMADA MÜKEMMEL. İNGİLİZCE BİLEN EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ BAY ELEMANLARDA ASKERLİK TAMAMLANMIŞ OLACAK SİGARA İÇMEYEN TERCİHİMİZDİR. SEYAHAT ENGELİ OLMAMASI EHLİYETİ OLMASI ŞARTTIR.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Puledroİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOylum Tekstil 1995 Yılında Türkiye de Puledro Markası ile çıktığı yolculuğuna Rusya, Ukrayna, Fransa ve Almanya gibi 20 Ülkeye ihracat yapan çocuk hazır giyim markası alanında faaliyet göstermektedir. Keyifli çalışma ortamımıza vizyonunu genişletmeyi hedefleyen MODELİST alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAlanında 5 yıl tecrübeli, Tercihen Gerber bilen, Penye-Dokuma alanında çalışmış, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Organizasyon yeteneği bulunan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, MODELİST alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Modelist, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Hamle Tekstilİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş Açıklaması1995 yılında kurulmuş olup,1998 yılından itibaren tekstil baskı sektöründe faaliyet göstermektedir. Profesyonel kadrosuyla ve geniş makina parkuruyla her çeşit kumaşa (örme-dokuma) vs. pigment, aşındırma, devore, sedef, glitter, flok, varak, dijital asit, dijital pigment, özel baskı efekt teknikleriyle baskı yapılmaktadır. Tekstil baski sektorunde tecrubeli takim arkadaslari aramaktayiz. Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerin kalıcı olmasını sağlamak adına ilgili süreçlerin başarılı yönetilmesi, Müşteri ile gerekli yazışmaların ( ingilizce, türkçe ) yapılması, Düzenli olarak müşteri ziyaretlerinin yapılması, Müşteri portföyünü geliştirerek; müşteriler ile güçlü ilişkiler kurulmasının sağlanması, Süreç içerisinde imalat ve müşteri arasında etkili bir koordinasyon sağlanması, Numune ve imalatların takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Müşteri odaklı düşünebilen, iyileştirme ve geliştirme yönü kuvvetli, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, Sorumluluk alabilen, Aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Yönetici Asistanı, Eleman

 • Moditeks Tekstil Eksportİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş Açıklaması36 YILLIK İHRACAT YAPAN FİRMAMIZA, MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLAN, MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPACAK, HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA SATIŞ YAPACAK,

  Aranan NiteliklerBAY-BAYAN TERCİHEN LİSE VE ÜNİVERSİTE MEZUNU ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİ TAMAMLAMIŞ, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN ALANINDA 3 YIL TECRÜBELİ TERCİHEN İNGİLİZCE - ALMANCA BİLEN

  Sektör: Tekstil, Dış Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıModel ve Pazar araştırmalarının yapılması, Tasarımların ve koleksiyonların belirlenen zamanlarda hazırlanması, Kumaş, aksesuar ve sezon renk seçimlerinin gerçekleştirilmesi, Birlikte çalıştığı ekibin verimli çalışmasının kontrol ve takip edilmesi, Ürün grubunun tasarım aşamasından modelin ortaya çıkmasına kadar tüm süreçlerden sorumlu olunması ve koleksiyonun eksiksiz teslim edilmesi.

  Aranan NiteliklerÖrme Konfeksiyon İhracatında sektöründe lider olan firmamızda çalışmak üzere; Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Tekstil – hazır giyim sektöründe örme üst giyim tasarımı konusunda 5-10 yıl tecrübeli, Illustrator, Coreldraw, Photoshop gibi çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen, Sözel ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Dünya modasını ve trendleri yakından takip eden, Üretim aşamasını iyi bilen, Vizyonu geniş, yaratıcı ve araştırmacı, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıExport Marketing Specialist , who will be take an active role for marketing of ADEVA life safety systems on target markets,

  Aranan Niteliklera. Advanced level of English both written and verbal b. Easy understanding for technical matters c. Active sales and marketing ability d. Presantable, e. Free to fly internationally for customer visits and exhibitions f. Preferably past experience on electronic systems export marketing and sales, g. Preferably has the driving licence and to be an active driver h. Second language knowladges will be an advantage g. Non- smoker PS; 1. All applications will be kept confidential. 2. Working office will be in Yakacık/Kartal/Istanbul

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSektörümüzde uzun yıllar üretim yapan ve lider konumda olan, Gazitepe Köyünde bulunan (Çatalcaya 14 km uzaklıkta) fabrikamıza; "Üretim Planlama Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş takibinde hızlı ve detaylı çalışabilen, Üretim planlama süreci ile ilgili analitik düşünmek, raporları hazırlamak, yönetime sunmak ve ilgili bölümleri yönlendirmek, İşletme genelinde stok durumu ve sipariş durumu ile ilgili verileri değerlendirmek, Üretim sürecinde kapasite ve ihtiyaç planlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Müşteri siparişlerine göre üretim planlarını hazırlamak, İmalat süreçlerine hakim, ekip yönetme sorumluluğu üstlenmiş, İletişim becerisi yüksek, problem çözme ve organize etme yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Silivri bölgelerinde (Servis güzergahında) ikamet eden

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Enplusİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere ekibimizin bir parçası olacak, satınalma ile ilgili tüm süreçlerin uygulamasından, takibinden ve gelişiminden sorumlu olacak Satın Alma Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe deneyimli, Fakültelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hâkim, ERP sistemleri hakkında bilgi sahibi Satınalma Prosesleri bilgisine sahip ve minimum 5 yıl tecrübeli, Dikkatli, düzenli, iş sorumluluğu ve öz disiplini yüksek, Zaman odaklı çalışabilen ve detaya önem veren, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Analiz, pazarlık ve ikna yetenekleri yüksek olan, Firma temsil yeteneği olan ve dış tedarik kanallarını geliştirebilen, Karar verme ve problem çözme vasıflarına sahip olan, Analitik düşünce yapısına ve iş takipçi bir yapıya sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHedef pazar/pazarlarda yeni bayiler/müşteriler bularak ciro ve pazar payını arttırmak. Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibini yapmak, gelişimlerini sağlayıcı faaliyetlerde bulunmak ve bunlara yönelik yeni stratejiler geliştirmek. Pazar, fiyat analizleri ve tüketici davranışlarını belirleyen analizleri incelemek ve bunları raporlamak. Müşterilerin ihtiyaçlarını, beklentilerini anlayarak doğru ürün, hizmet ve çözümleri sunmak. Mevcut bayilere/müşterilere siparişten sevkiyata kadarki süreçlerde servis vermek ve ilgili takipleri gerçekleştirmek. Yeni trendleri, potansiyelleri, rakip firma faaliyetlerini, pazardaki potansiyel riskleri ve fırsatları takip etmek ve yönetime raporlamak. Yurt dışı fuar organizasyonlarını organize etmek. Yürütülen çalışmalarla ilgili dönemsel raporları hazırlanmak. Ürün karlılıklarını takip etmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektronik sektöründe yurt dışı satışında en az 3 yıl deneyim sahibi, İleri derecede İNGİLİZCE bilen, MS Office programlarına hakim, Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, sunum ve iletişim becerileri gelişmiş, Temsil ve koordinasyonu yeteneği güçlü, Analitik yaklaşıma sahip, metodik ve hedefe yönelik çalışan, ikna kabiliyeti yüksek, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Hızlı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek, B sınıf ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul (Anadolu yakası) ve Gebze bölgesinde ikamet eden (servisimiz mevcuttur) İHRACAT İTHALAT UZMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetmen, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAnkara Sincan’da faaliyet gösteren Uluslararası Şirketimizin Mali İşler departmanına bağlı olarak görev yapacak tercihan Mali Müşavir belgesine haiz Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi beyannameleri, Bilanço ve Gelir Tablosu, KDV, muhtasar beyanname, BA-BS formu ve diğer mali bildirimleri hazırlanması, Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli, KDV iadesi ve yatırım teşvik konularında bilgi sahibi, Bordro, puantaj ve SGK bildirimlerinin hazırlanması, Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Satış faturalarının düzenlenmesi, muhasebe kayıtlarının ve kontrollerinin yapılması, satış raporlarının hazırlanması, Personel masrafları ve gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Banka, çek-senet ve kasa işlemlerinin muhasebeleştirilmesi Kur değerleme işlemlerinin yapılması, Envanter takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, Borç / Alacak yaşlandırma raporlarının yapılması, Müşteri ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen cari hesap mutabakatlarının kontrolü ve takibinden sorumlu olabilecek, Vade farkı, kur farkı hesaplamalarının yapılması İthalat-İhracat ve gümrükleme işlemlerinde bilgi sahibi, E-Fatura / E- Defter süreçlerine hâkim, aylık Berat yüklemesi yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Minimum 5 yıllık tecrübe sahibi, Muhasebe paket programlarına vakıf, tercihen ERP programları bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sigara kullanmayan Ankara’da ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Müdür, Şef / Amir, Sorumlu

 • Repkon Makineİstanbul Anadolu 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMakina İmalatı sektöründe 40 yıla yakın bir süredir faaliyette olan firmamızın Dış Ticaret Operasyonlarını yönetmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun bir "Dış Ticaret Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İngilizce dilinde çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim kurabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Dış Ticaret Operasyonlarında en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen satın alma konusunda deneyimli, Dış ticarette teslim, ödeme şekilleri ve dış ticaret evrakların hazırlanması konularında bilgili, Titiz, dikkatli ve işinde detaycı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıFiyatlandırma, sipariş alma, siparişin üretimde takibi ve sevki görevlerini yerine getirebilecek ihracat lojistik personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİyi derecede Rusça bilen , Tercihen ikinci dil ingilizce bilen, Tercihen Lisans mezunu, Müşteri ilişkileri, Lojistik konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen matbaa sektöründe deneyimi olan Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği yüksek, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin ihracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. İyi düzeyde ingilizce bilen, b. Tercihan daha önce elektrik elektronik sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, a. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. tercihan tecrübeli, f. Tercihan aktif araç kullanabilen, g. Kesinlikle Sigara kullanmayan Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tercüman

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin ihracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. İyi düzeyde ingilizce bilen, b. Tercihen daha önce elektrik elektronik sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, bir grup ülke hesabını yönetebilecek a. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. tercihan tecrübeli, f. Tercihan aktif araç kullanabilen, g. Kesinlikle Sigara kullanmayan Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tercüman

 • İş Açıklaması• İthalat ve İhracat işlemlerini mevzuat doğrultusunda organize etmek • Yurtdışı tedarikçiler ile sipariş aşamasından yüklemeye tüm süreci organize etmek • Siparişi verilmiş olan ürünlerin nakliye, gümrük ve ithalat işlemlerinin takibini yapmak • İhracat ve ithalat işlemleri ile ilgili yurtdışı firmalarla gerekli yazışmaları yapmak • İthalat ile ilgili ödemeleri anlaşmalara göre organize etmek

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun • Dış Ticaret, ithalat-ihracat konusunda en az2 yıllık iş deneyimine sahip • İthalat, İhracat ve Gümrük Mevzuatlarına hakim • MS Ofis uygulamalarına hakim • Çok iyi derecede İngilizce bilen • Anadolu Yakasında ikamet eden (Tercihen Çekmeköy/Ümraniye/Sancaktepe/Sultanbeyli) • BAYAN 'İthalat Birim Sorumlusu' aranmaktadır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDEMİR – ÇELİK SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZE TECRÜBELİ İHTALAT VE İHRACAT SORUMLUSU ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerYeni ve etkin yurtdışı pazar ve müşterilerin bulunmasında aktif rol oynayacak, ithalat ve ihracat alanında 1 yıl tecrübesi olan Lojistik işlemler ithalat,ihracat , uygulamaları,gümrük ve banka yönetmelikleri hakkında bilgi sahibi olan Office programlarına hakim Pazarlama Ve Satış Konusunda Tecrübeli BAY- BAYAN İyi Derecede İngilizce Bilen Tercihen artı Arapça bilen Yurt İçi ve Yurt Dışı engeli olmayan Raporlama Tecrübesi Olan İkili İlişkilerde son derece başarılı İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA OTURAN ,

  Sektör: Demir-Çelik, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda DIŞ TİCARET SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan NiteliklerErkek ve 35 yaşını geçmemiş Askerliğini yapmış, ehliyeti bulunan Seyahat engeli bulunmayan İyi derecede ingilizce bilen Daha önce tekstil, tercihen yatak tekstili grubunun ihracatında çalışmış minimum 3 yıl tecrübeli Fiyat ve maliyet hesaplarına bunun yanında ihracat operasyonlarına vakıf Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık Siparişin alınmasından yüklenmesine organize edebilecek Gümrük ve akreditif işlemlerine hakim Üst yönetime sağlıklı bir şekilde raporlama yapabilecek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedef alan Süper Grup çatısı altında bulunan Süper Tekstil'in merkez ofisinde görevlendirilmek üzere SATIŞ - PAZARLAMA TEMSİLCİSİ aramaktayız. - Devamlı olarak müşteri ziyaretleri ile ürünlerin tanıtılması, pazarlanması ve satışa dönüştürülmesi, - Yeni potansiyel müşterilerin araştırılması ve randevular alınması, - Satışa dönüşmeyen ziyaretlerin düzenli aralıklarla takibi, - Yapılan çalışmaların raporlanması ve sunulması, - Müşteri portföyünü genişletmek,

  Aranan Nitelikler- Ev tekstili ve perde sektöründe deneyimli, - Yurtdışı satış ve pazarlama tecrübesi olan, - Portekizce dil bilgisine sahip, - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (lisans dereceli), - Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Örme Bayan Dış Giyim alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Müşteri Temsilcisi arayışındayız. *FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerÖrme ve veya dokuma dış giyim alanında, benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi Fransızca bilen, ikinci yabancı dil İngilizce tercih nedeni, Takip yeteneği güçlü, detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Raporlama kabiliyeti yüksek, Siparişi alınan ürünle ilgili kumaş, aksesuar, numune, fit, baskı, nakış vb. süreçlerle ilgili bilgi sahibi olan, Maslak bölgesine kolay ulaşabilecek

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Merchandiser

 • Kromar Civataİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıPaslanmaz bağlantı elemanları ve marin ürünler sektöründe Aydınlı / Tuzla'da faaliyet gösteren ve sektörün öncü kuruluşlarından olan şirketimizde aşağıda belirtilen niteliklere sahip,yetiştirilmek üzere 'Bayan 'Dış Ticaret Asistanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu *İleri derecede İngilizce bilen (konuşma-okuma-yazma) *MS Office programlarına hakim *Takım ruhunu benimsemiş,dinamik,sonuç ve süreç odaklı *25-35 yaş arası *Anadolu yakasında ikamet eden (E5 yakını kartal soğanlık-pendik kurtköy-maltepe) *Bayan eleman arıyoruz.

  Sektör: Denizcilik, Yapı Malzemeleri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Uzman, Ofis Elemanı, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklamasıİthalat ve İhracat Operasyonlarının Düzenlenmesi ve Takibi Satınalma Süreçlerinin Takibi Devlet Teşviklerinin Takibi ve Başvuru Operasyonları Tercümanlık

  Aranan Niteliklerİthalat / İhracat / Satınalma Konularında Bilgi Sahibi veya Yetiştirilmek Üzere İngilizce Bilen ve Akıcı Konuşabilen Yurtdışı Engeli Olmayan 22 - 30 Yaş Arası Bay / Bayan Erkek Adaylar için Askerliğini Tamamlamış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıPaketli Gıda Ürünleri ihracatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda;İhracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşağıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİyi düzeyde İngilizce bilen, Üniversite mezunu, Daha önce gıda sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, bir grup ülke hesabını yönetebilecek, Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, Tercihen aktif araç kullanabilen, Tercihen yurt dışı fuar tecrübesi olan Bay-Bayan. NOT:Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Dış Ticaret/İhracat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?