Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Fizyoterapist İş İlanları

Hepsini Temizle
Fizyoterapist
 • İş AçıklamasıSuperSlow Zone' a davetlisiniz. Şimdiye kadar gördüğünüz tüm egzersiz stüdyolarından çok farklı bir sistem uygulanıyor. SuperSlow Zone egzersizleri kişiye özel planlanır ve sertifikalı özel çalıştırıcılar eşliğinde 20 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Haftada 1 veya 2 kez uygulanan egzersiz seanslarıyla kas kütlesi artar, duruş düzelir, kimi rahatsızlıklar kendiliğinden iyileşir. Çok daha güçlü kaslara ve sıkı bir vücuda sahip, eklem ya da sırt ağrıları olmayan memnun üyeler oluşur. Tüm üyeler, verilen hizmetten çok memnun kalır ve amaçladıklarından fazlasını alırlar. Çalıştırıcıdan beklediğimiz; SuperSlow Zone sertifikasyon aşamasından geçip, öğrendiği tekniği, çalıştırdığı üyelere uygulamasıdır.

  Aranan NiteliklerSporcu geçmişi olsun olmasın, kas gelişim mekanizmasını ve SuperSlow tekniğini kavramaya istekli, dikkatli ve özenli yaklaşabilen, nazik ve etkili iletişim kurmakta sorun yaşamayan, görünüşüne, kilosuna özen gösteren kişilerle çalışmak istiyoruz. Kadın-Erkek adayların 24-40 yaş aralığında olmasını bekliyoruz. Fizyoterapist ya da sporcu olabilir, spora ilgi duyabilir ya da sadece etkili iletişim ve akıl becerilerine güveniyor olabilirsiniz. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır. Çalıştırıcı olabileceğinize inanıyorsanız başvurunuzu bekleriz. Uluslararası sertifikasyon ile Türkiye ve ABD'deki şubelerde çalışabilme avantajına sahip olabileceksiniz. Not : Başvurularınızın fotoğraflı olması önemlidir. Önyazı kısmına bu işin size çekici gelen yönünü yazmanızı rica ederiz. Bunun dışında yapabileceğiniz katkılardan bahsedebilirsiniz, beğendiğiniz özelliklerinizi de vurgulayabilirseniz sizi gözden kaçırmamızı engellemiş olursunuz.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Spor, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eğitmen, Antrenör, Müşteri Temsilcisi, Fizyoterapist

 • İş AçıklamasıMerkezimizde tamamlayıcı eğitim programı olarak özel donatılmış hidroterapi havuzumuzda engelli bireylere sunulan hidroterapi desteğini çalışma arkadaşı ile sunacak ve Hidroterapi ünitesini koordine edecek aşağıda belirtilmiş olan görevlerden sorumlu HİDROTERAPİST alınacaktır: - Özellikle fiziksel, zihinsel ve otizm gibi alanlarda problemi olan / engeli bulunan tüm çocuk ve yetişkin bireyler ile havuzda seans gerçekleştirmek, - Seansları ile ilgili doküman tutmak, performans kaydı almak, alanında gerekli evrak takibini yapmak, - Bireyin gelişimini takip etmek ve ailesine sözel veya yazılı geri bildirimde bulunmak, - Özellikle fizyoterapistler ve diğer çalışma arkadaşları ile işbirliği içerisinde olmak. İlana başvuru yapanların CV'leri incelendikten sonra uygun görülenler görüşmeye çağrılacaktır.

  Aranan Nitelikler- 22 - 50 yaş arası bay / bayan - En az 1 (bir) yıl çalışma sözü verebilen - Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan - Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden veya etmek isteyen - Üniversitelerin / yüksek okulların ilgili bölümünden mezun, denklik sorunu olmayan - En az 1 (bir) yıl hidroterapi alanında deneyimli ve/veya ilgili alan ile seminer, eğitim, vb faaliyetlere katılarak uzmanlaşmış - Temel bilgisayar kullanımına hakim - Engelli ve engelli yakınları ile iyi iletişim kurabilecek - Özverili çalışan, disiplinli olan ve sorumluluk alabilen - Akademik çalışma istek ve becerisine sahip, meslek etiğine önem veren, mesleğine gönül vermiş - Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve sabırlı olan - Alanındaki konferansları, seminerleri, gelişmeleri ve eğitimleri takip eden - Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek. Belirtilmiş niteliklere uymayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Rehabilitasyon, Eğitim, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Fizyoterapist, Terapist

 • Fizyoterapist

  SUPERSLOW ZONE BAHÇEŞEHİRİstanbul Avrupa 28 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBAHÇEŞEHİR şubemiz için SuperSlow Zone Eğitmeni olarak yetiştirilecek fizyoterapistler arıyoruz. SuperSlow Zone sertifikasıyla, salonlarımızda yepyeni bir kariyer imkanı bulacak adayların, PREZANTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ENERJİK, POZİTİF, GÜLERYÜZLÜ, İKNA KABİLİYETİ, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSU YÜKSEK bireyler olmaları beklenmektedir. Sertifikalar yalnızca Türkiye'deki SuperSlow Zone’larda değil, Amerika'daki SuperSlow Zone'larda da geçerliliğe sahiptir. Merkezimizde üyelerimize SuperSlow Zone egzersiz yöntemini uygulamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Enerjisi, öz güveni ve iletişim becerileri ile SuperSlow Zone markasını en üst düzeyde temsil etmek, Yeni müşteri kazanımı sağlayarak, mevcut müşteri portföyünü koruyabilmek. Üyelik yenileme programını uygulamak. detaylı bilgi için www.superslowzoneturkey.com ve facebook sayfalarımızı ziyaret ediniz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun, Gerekli eğitimleri tamamlayarak, uluslararası geçerliliği olan IACET onaylı sertifika alabilecek dikkat ve çalışkanlığa sahip, Bahçeşehir ve civarında ikamet eden, Esnek / Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, Neşeli, dinamik, enerjik, pozitif, Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Sigara kullanmayan,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Fizyoterapist

İş Habercisi - Fizyoterapist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?