Giysi Teknoloğu İş İlanları

Hepsini Temizle
Giysi Teknoloğu
 • Giysi Teknoloğu

  İpekyolİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ekim 2022
  İş Açıklamasıİpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan "Giysi Teknoloğu" pozisyonu için yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki;HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Ürün teknik detaylarının spektlere işlenmesi Model için prova ve yan malzeme aksesuar maliyetinin oluşturulması Operasyon listesinin hazırlanması Numune fit kritiklerinin yazılması Numunenin dışarıda dikiminin takip edilmesi Provanın ve ana provanın gerçekleştirilmesi Yıkama talimatına sembollerin tanımlanması Son satın alma sipariş adetlerinin ve fiyatlarının sisteme girilmesi Ürün teknik detaylarının spektlere işlenmesi Ön maliyette gerekli revizelerin yapılarak son kontrolü yapılması Ürün reçetesinin açılması
  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Tekstil sektöründe en az 10 yıl deneyimli Kalıp ,dikim(ürün montaj)-dikiş teknik bilgisine sahip Tekstil teknik terimleri İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarını iyi bilen Analitik, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Gelişime açıklık ve yenilikleri uygulayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Hazır Giyim Tekstil Teknikeri, Tekstil Teknikeri, Teknolog, Giysi Teknisyeni, Giysi Teknoloğu, Kalıp Elemanı

 • Ürün Teknoloğu

  ATK Tekstilİstanbul Avrupa 24 Ağustos 2022
  İş Açıklaması1981 yılında İstanbul Şişli’de kurulan ATK Tekstil San. Tic. A.Ş. ürün ve tasarım konusunda dünyanın önde gelen tekstil firmalarındandır. Dokuma ve Örme konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 İhracat yapmakta olup; Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmaktadır. Firmamızda görevlendirmek üzere ; Dokuma alanında deneyimli Ürün Teknoloğu aramaktayız.
  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ya da teknik bölümlerinden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen, • Dokuma konfeksiyon alanında minimum 10 yıl deneyimli, • İyi derecede kumaş, kalıp bilgisine sahip, dikim teknikleri konusunda tecrübeli, • Gerektiğinde üreticilere teknik destek sağlayabilecek seviyede bilgili, prova yapabilen, • Moda gözü ve vizyonu olan, • Şişli'ye ulaşım problemi olmayan Ürün Teknoloğu aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Teknolog, Giysi Teknoloğu, Kıdemli Ürün Teknoloğu, Ürün Teknoloğu

İş Habercisi - Giysi Teknoloğu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?