Göz Hastalıkları Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Göz Hastalıkları Uzmanı
 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE '' GÖZ HASTALIKLARI UZMAN HEKİMİ '' ALINACAKTIR.
  Aranan NiteliklerİLGİLİ BÖLÜMDEN MEZUN ve İLGİLİ BÖLÜMDE DENEYİMLİ, DENEYİMLİ, BAY/BAYAN.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Akademisyen Doktor, Göz Hastalıkları Uzmanı, Doçent Doktor, Profesör Doktor

 • İş AçıklamasıÖzel Yalova Hastanesi; “Uzmanlar Polikliniği” olarak 1999 yılında hizmet vermeye başlamış olup, Yalova'nın ilk ve lider özel hastanesi olması itibari ile bulunduğu bölgede lider konumda olan bir hastanedir. Yalova bölgesinde ilk olma özelliğini devam ettirmekte kararlı olan hastanemiz, kadromuza dahil olan, Medikal Onkoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Plastik Cerrahi klinikleriyle tüm vatandaşlarımıza ve uluslararası yabancı misafirlerimize hizmet sunmaya devam etmektedir. Özel Yalova Hastanesi, alanında uzman, sürekli kendini yenileyen, başarıları ispatlanmış dinamik bir hekim kadrosu, güler yüzlü sağlık personeli ve deneyimli idari personeliyle ileri tanı ve tedavi yöntemlerini teknoloji ve yakın ilgi ile birleştirerek hizmet vermektedir. Özel Yalova Hastanesi' nin vazgeçilmez ilklerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde hastanemizde görev yapacak ''Göz Hastalıkları Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerTıp Fakültelerin İlgili Bölümünden mezun ve mecburi hizmetini tamamlamış, Branşıyla ilgili tanı ve tedavi yöntemlerinde deneyimli, Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, Cerrahi uygulama ve yöntemlerini uygulayan, Hasta memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, Aktif ve tam zamanlı çalışabilecek, Tam zamanlı "Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Akademisyen Doktor, Göz Hastalıkları Uzmanı, Doçent Doktor, Profesör Doktor

İş Habercisi - Göz Hastalıkları Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?