Kalite Kontrol Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalite Kontrol Yöneticisi/Yönetmeni
  • İş AçıklamasıÜretici ve İhracatçısı Fabrikamızda görev almak üzere donanımlı, dinamik, alanıyla ilgili bilgilerini geliştirmiş, pratik uygulamalara hakim " KALİTE KONTROL MÜDÜRÜ ’' arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ISO 9001:2015 ve IAFT 16949 Kalite Sistemi hakkında bilgi sahibi, APQP/ PPAP, SPC, FMEA konusunda tecrübeli, Giriş Kalite Kontrollerinin tüm alt parçalara (Hammadde, yarı mamul, sarf malzeme dahil) uygulamasının sağlanması Tedarikçi denetimlerini gerçekleştirip, değerlendirebilecek sonuçlarını rapor edebilecek Gerekli durumlarda İmalata müdahale edilerek durdurulması ve sıkı Proses kontrol mekanizmasının firma içinde yaygınlaştırılması Sürekli İyileştirme, istatiksel kalite kontroller ile Kalite Kontrolün müşteri özel istekleri ve ulusal / uluslararası ürün kalite standartlarına uygun olarak uygulanabilirliğinin sağlanması Ölçme Tekniği, Kalibrasyon, Deney, Test, giriş, proses ve son kontrol konularında tecrübe sahibi, Periyodik kalite kontrol raporlarının hazırlanmasını sağlamak. Talimat, form, prosedür, proses, liste vb. doküman yayınlama, uygulamasını takip edebilecek Kalite sisteminin uygulanması ve olası sorunların ortadan kaldırılması amacıyla tüm bölümlerle koordinasyon ve iletişim halinde olmak. Şirketin kalite politikası ve kalite hedefleri doğrultusunda, üretilen malzemeleri müşteri istekleri ve yasal şartlara uygun yapılabilmesi için, gerekli çalışmaları yapmak Firma bünyesindeki tüm iyileştirme faaliyetlerine yön vermek, planlamak ve takip etmek.

    Sektör: Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma

    Pozisyon: Kalite Kontrol/Güvence Direktörü, Kalite Kontrol Güvence Yöneticisi/Yönetmeni, Kalite Kontrol Müdürü, Kalite Kontrol Yöneticisi/Yönetmeni, Kalite Kontrol Müdür Yardımcısı, Üretim Kalite Kontrol Mühendisi

İş Habercisi - Kalite Kontrol Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?