Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Laboratuvar İş İlanları

Hepsini Temizle
Laboratuvar
 • Firma Adı GizliŞanlıurfa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin farklı bölgelerine yayılmış, alanının öncüsü kurumsal bir yapının "Hayvan Hastanesi"nde sezon boyunca (10 Ay) görevlendirilmek üzere Laborant aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Alanıyla ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunu, - Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Sezonluk (10 Ay) Çalışabilecek, - Sadece hastanemizde görev yapacak (başka bir işyerinde çalışmayan), - Askerliğini yapmış, - 30 yaşını aşmamış, - Şanlıurfa' da ikamet eden çalışma arkadaşları aıyoruz.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Laborant

 • Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Uluslararası Plastik sektöründe Masterbatch, renkli granül üretimi alanında faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde, malzeme tartımı ve ürün karışımlarının hazırlanmasında görev alacak Plastik Ekstrüderde çalışacak Üretim Operatörü aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi mezunu, Disiplinli, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmeti tamamlanmış, Vardiyalı sistemde gerektiğinde fazla mesaili çalışabilecek Bay Adaylar. Not : Ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Tercihen, Çayırova, Gebze, Şekerpınar, Darıca güzergahlarında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Plastik, Otomotiv, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Ekstrüzyon Pres Operatörü, Plastik Enjeksiyon Ustası

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin farklı bölgelerine yayılmış, alanının öncüsü kurumsal bir yapının "Hayvan Hastanesi"nde sezon boyunca (10 Ay) görevlendirilmek üzere Laborant aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Alanıyla ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunu, - Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Sezonluk (10 Ay) Çalışabilecek, - Sadece hastanemizde görev yapacak (başka bir işyerinde çalışmayan), - Askerliğini yapmış, - 30 yaşını aşmamış, - Adana'da ikamet eden çalışma arkadaşları aıyoruz.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Laborant

 • İş AçıklamasıÇevre Konusunda faaliyet gösteren laboratuvarımızda "Analiz Sorumlusu" olarak çalışacak mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 2-4 yıllık Kimya ve Çevre Bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Verilen görevi eksiksiz yerine getirebilecek, Sorgulama ve araştırma becerisi olan, Analiz ve raporlama becerisi olan, Takım çalışmasına uygun, Öğrenmeye ve gelişime açık, Dinamik ve hızlı uyum sağlama becerisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, MS Office programına hakim, Tercihen Yüksek Lisans yapmış, Askerlik Hizmetini Tamamlamış,

  Sektör: Çevre, Kimya

  Pozisyon: Sorumlu

 • İpeker TekstilBursa 17 Haziran 2017

  İş Açıklaması1930'da beri, bayan giyimine yönelik kumaş üreten firmamızda istihdam edilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu ve Endüstri Meslek Liselerinin Kimya veya Tekstil Bölümünden mezun, Düz Boya Labratuvar Bölümünde görevlendirilmek üzere, 20 - 30 yaş arası, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Laborant

 • Özel Göztepe Hastanesiİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÖzel Göztepe Hastanesi görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* En az Önlisans Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Mezunu, * Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, * Ekip çalışmasına uyumlu, * İletişim becerileri kuvvetli, * Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, * Eğitim ve gelişime açık, * Laboratuvar ekipmanı konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip, * Vardiyalı çalışabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKERİ" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laborant

 • İş AçıklamasıÇevre Konusunda faaliyet gösteren laboratuvarımızda "Organik Analiz Sorumlusu" olarak çalışacak mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık Kimya Bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Verilen görevi eksiksiz yerine getirebilecek, Sorgulama ve araştırma becerisi olan, Analiz ve raporlama becerisi olan, Takım çalışmasına uygun, Öğrenmeye ve gelişime açık, Dinamik ve hızlı uyum sağlama becerisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, MS Office programına hakim, Tercihen GC (gaz kromatografi) cihazlarının kullanımında en az 1 yıl tecrübeli Askerlik Hizmetini Tamamlamış,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıOtomotiv yan sanayiinde önde gelen firmalar arasında yer alan Altan Plastik, binek ve ticari araç üreten ana sanayi firmalarına, araç içi- dışı plastik parçalar üreterek ürün gerçekleştirme sürecinin (= tasarım, geliştirme, kalıp, proje yönetimi, seri üretim) tamamında ülkemizde ve dünyada kalite standardı tescillenmiş çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Üretim yapan Fabrikamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Plastik Malzeme Laboratuvar Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Plastik hammadde ve test metod konusunda deneyimli ve bilgili, * Tercihen; çekme,renk, yüzey,yoğunluk vb plastik malzeme test yöntemlerinde bilgi ve tecrübe sahibi, * Plastik malzeme testleri ile alakalı laboratuvar ve kalite sistemleri konularında çalışmış, test cihazlarını kullanabilecek, * Yeniliklere açık ve araştırmayı seven, * Takım liderliği yapabilecek, iletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, * İngilizce raporlama yapabilecek ve şartnameleri anlayabilecek, * Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Tercihen; Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt. * Erkek Takım arkadaşlar.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümünden mezun; Kan merkezi tecrübeli; Kan Bankacılığı ve Kan Transfüzyon Sertifikası olan; Tercihen "Plazmaferez" bilen,

  Aranan NiteliklerTıbbı Laboratuvar Teknikeri aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin kimya sektöründeki ilk 100 ihracatçısından biri olan ve küresel pazarın farklı endüstrilerine hizmet eden Uğur Selüloz Kimya A.Ş., dünyanın lider Sodyum Karboksimetil Selüloz ve Polianyonik Selüloz üreticilerinden biridir. Sektöründe lider şirketimizin, Kalite Laboratuvarlarında istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere uygun"Kimyager” çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkiye’nin önde gelen üniversitelerinin "Kimya” bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış İyi derecede İngilizce bilen Bilgisayar programlarına hakim, tercihen SAP QM modülünü aktif kullanabilen Tecrübeli kadrodan öğreneceği ilgili test metotlarını kısa zamanda kavrayıp uygulayabilecek, test sonuçlarını yorumlayabilecek Motivasyonu yüksek, analitik düşünce yapısına sahip, disiplinli, pratik ve takım arkadaşıyla beraber uzun soluklu ve uyumlu çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişiği olmayan, Aydın veya Nazilli’de ikamet edebilecek Bay.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Kimyager

 • İş AçıklamasıGrubumuz bünyesinde Gebze Dilovası fabrikalarımızda görevlendirilmek üzere ' Beton Laboratuvar Teknikeri ' aramaktayız; Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Beton Teknolojisi, İnşaat veya İnşaat Teknolojisi bölümlerinden mezun, Tercihen Beton Katkıları alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan Bay

  Aranan NiteliklerTSE ve KGS Standartlarına uygun olarak numunelerin ve ürünlerin beton testlerini yapmak, kayıtlarını tutmak, sonuçların uygunluğunu doğrulamak, sonuçları birim yöneticisine ve ilgili birimlere raporlamak. Alınan numuneleri belirlenen zaman aralığına uygun olarak saklamak. Müşteri şikayetlerine bağlı olarak sahada çözümlemelere yardımcı olmak. Laboratuvarda kullanılan tüm cihaz ve sarf malzemelerin takibinden sorumlu olmak. Laboratuvarın ve ekipmanların düzenini sağlamak.

  Sektör: Kimya, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu

 • İş Açıklaması2008 yılında Pacovis AG ve Kütaş Tarım ortaklığı ile kurulan Pacovis Türkiye, Hammadde tedariğini orijinden gerçekleştirerek, İzmir Kemalpaşa’da kurulu bulunan üretim tesisinde, spesifikasyonlar doğrultusunda müşteriye özel üretim gerçekleştirmektedir. Pacovis Türkiye olarak Labaratuvar Departmanı Organizasyonumızda değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Gıda Teknikeri aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİlgili Meslek Yüksek Okullarının Gıda Bölümünden mezun Benzer pozisyonda tercihen 1 yıl deneyime sahip Tercihen Üretim sektöründe deneyim sahibi MS Office programlarını kullanabilen

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıGrubumuz bünyesinde Gebze Dilovası fabrikalarımızda görevlendirilmek üzere ' Kimya Laboratuvar Teknikeri ' aramaktayız; Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden veya Mesleki ve Teknik Liselerin Kimya Teknolojisi bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen İngilizce lisan bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan Bay

  Aranan NiteliklerKalite standartlarına uygun olarak tüm girdilerin kontrollerini yapmak, kayıtlarını tutmak, sonuçların uygunluğunu doğrulamak, amirine ve ilgili birimlere raporlamak Numunelerin ve ürünlerin kalite kontrol analizleri yapmak, kayıtlarını tutmak, sonuçların uygunluğunu doğrulamak, sonuçları birim yöneticisine ve ilgili birimlere raporlamak. Alınan numuneleri belirlenen zaman aralığına uygun olarak saklamak. Laboratuvarda kullanılan tüm cihaz ve sarf malzemelerin takibinden sorumlu olmak. Laboratuvarın ve ekipmanların düzenini sağlamak.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu

 • Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 8 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜretim ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerin laboratuar testlerinin yapılması, Laboratuar Sorumlusuna ve Müdürüne rapor edilmesi.

  Aranan NiteliklerMESLEK LİSESİ VEYA MESLEK YÜKSEK OKULU KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU, TERCİHEN KALİTE KONTROL LABORATUARI DENEYİMİ OLAN, DİNAMİK ÇALIŞMA ORTAMINDA GÖREV ALABİLECEK, MS OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ (ERKEK ADAYLAR İÇİN), GEREKTİĞİNDE FAZLA MESAİ YAPABİLEN, ANADOLU YAKASINDA GEBZE / DARICA GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN, UYGUN OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Tekniker

 • Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 4 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Laboratuvar Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLaboratuvar Teknikerliği Bölümlerinden Mezun, İletişim yeteneği yüksek, En az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, Laboratuvar teknikeri aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laborant

 • İş AçıklamasıFirmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Laborant alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Kimya bölümünden mezun, Meslek lisesi Kimya bölümü mezunu olmayıp mesleki eğitim sertifikası almış, Tercihen kalite kontrol laboratuarında tecrübesi olan, Laboratuar cihazları kullanabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, İzmir’de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Laborant

 • Cemil Ayareviİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALTIN ANALİZ LABORATUVARINDA 20-30 YAŞLAR ARASI İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU BAY/BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLABARATUVARDA ÇALIŞACAK, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, ERKELERİN TERCİHAN ASKERLİK GÖREVİNİ BİTİRMİŞ YADA 3 YILDAN FAZLA TECİL DURUMU OLAN, TERCİHEN KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN, EN AZ KİMYA TEKNİK LİSESİ ,2 YILLIK KİMYA MESLEK YÜKSEK OKULU YADA 4 YILLIK KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU(KİMYAGER YADA KİMYA BÖLÜMÜ) OLMAK BAY/BAYAN ALINACAKTIR.

  Sektör: Kimya, Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Laborant, Kimyager

İş Habercisi - Laboratuvar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?