Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Laboratuvar İş İlanları

Hepsini Temizle
Laboratuvar
 • İş AçıklamasıKimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Loboratuvar Uzmanı" arıyoruz; Karışım süreçlerinin yürütülmesi, Ürün testlerinin yapılması, Son kontrollerin yapılması, Laboratuvar ekipmanlarının dikkatli kullanımının sağlanması.

  Aranan NiteliklerLise veya MYO' ların Kimya bölümlerinden mezun, Laboratuvar ortamında min. 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıYem ve Viyol fabrikasına gelen her hammadde için numune almak ve giriş kalite kontrol sistemine uygun analize almak. Yem ve Viyol fabrikasına gelen tüm hammaddeler için gerekli tüm kimyasal ve analitik analizleri yapmak.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Kimya , Biyoloji , Tarım Laboratuvarı bölümlerinden mezun Askerliğini tamamlamış Manisa Merkez, Saruhanlı, Turgutlu, Akhisar da ikamet eden Tercihen sektör tecrübesi olan.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2016 yılı İSO 500 araştırmasında 38. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda 'Kimya Laboratuvar Elemanı' unvanı ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Endüstri meslek lisesi veya meslek yüksek okullarının kimya bölümlerinden mezun olmak, Nikel alerjisi olmamak, Konusu ile ilgili yazışma, raporlama ve iletişimi sağlayacak düzeyde bilgisayar bilmek, Standart Çözelti hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak ( Ör: 0,1 N HCI, 0,01 N H2SO4) Yetkinlikler: Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Denizli’de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Sektör: İmalat, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • Laborant (Nevşehir)

  Mey İçkiNevşehir 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor. Deney talimatlarına göre ilk madde, yarı mamül, mamul vb. her türlü malzeme ve maddelerın analizlerinin yapılması Proses aşamalarından alınan örneklerın analizlerin yapılması Laboratuardaki ölçü ve kontrol cihazlarının kalibrasyonlarının zamanında yaptırılmasının sağlanması Laboratuarda yapılan tüm analizlerde kullanılacak çözeltilerin hazırlanması Ürün kalitesinde etkili olan tüm parametrelerın uygunluğunun kontrol edilmesi Düzeltici ve önleyıcı faaliyet raporlarının hazırlanması Bahsedilen aşamalarda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerNevşehir Fabrika'da Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya, Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen analiz cihazlar ve laboratuar konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Analitik düşünme, güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Çalışma saatleri konusunda esnek ve vardiyalı çalışmaya yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Raporlama Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleşecektir.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, *Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, *Öğrenmeye ve gelişime açık, *Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, *Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, *Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, *Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, *MS Office programına hakim, *Raporlama ve dokuman oluşturmada etkin, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Takım çalışmasına uygun, *İstanbul'da ikamet eden,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Kimyager

 • İş AçıklamasıTESTMER Ölçüm ve Test Hizmetleri Çevre Mevzuatına İlişkin Ölçüm ve Analizler İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ölçüm ve Analizler Elektriksel Güvenlik Ölçümleri Enerji Verimliliği Ölçümleri Kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analiz Yeterlilik Belgesine sahip ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş sektörünün öncü firmalarından biridir. Şirketimiz için aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'SATIŞ YÖNETİCİSİ' olarak İzmir adresimizde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Müşteri taleplerine istinaden fiyat teklifi hazırlamak teklifin takibini yapmak, Yeni müşteri listeleri oluşturarak görüşmeler yapmak, Müşteriden gelen talep ve istekleri teknik departmana iletmek; içeride müşteriyi temsil etmek, Departman yöneticisi tarafından verilen müşteri şirketler ile görüşmek, Yıllık ve aylık hedefler doğrultusunda departman yöneticisine raporlama yapmak, Şirket içerisinde müşteri ve şirketimiz arasındaki diyalogları yürütmek, Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Bakanlık mevzuatlarını takip ederek müşteriye mevzuata uygun çözümler sunmak, İş girişinden raporlama ve faturalama sürecine kadar işin takibini yapmak, Ege bölgesinde müşteri portföyünü geliştirmek, aylık ve yıllık hedefleri takip etmek, Mevcut durumu yöneticisine düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu (Tercihen Çevre Mühendisi), Çevre ve İş Güvenliği sektöründe Minimum 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, Satış odaklı çalışabilecek ve satış, hedef baskısına dayanabilecek yapıya sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Kurum içi kurallara uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür, Yönetmen, Yönetici

 • Kimya Mühendisi & Kimyager

  Tüm Ekip İlaçİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİlaç Sanayiinde üretim, satış, pazarlama alanlarında faaliyet gösteren, İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B. içinde yer alan fabrikamızın Kimyasal Kalite Kontrol Laboratuvarında Analist olarak görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve Kimyager elemanlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe veya civarı) ikamet eden, Analist adayları aranmaktadır.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Analist

 • Kimya Mühendisi

  Atom KabloDenizli, Tüm Türkiye 10 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıYarı mamul/mamulleri standartlara göre kontrol edilmesini sağlama, Yarı mamul/mamullerin günlük ölçüm kayıtlarını kontrol etme ve aylık raporlama, Ürünün kalite testlerini yapma ve raporlama, Ürünün standarda, müşteri isteklerine ve Atom Kablo’nun kendi kalite kriterlerine göre uygun üretilmesini sağlama, Üretimin aşamalarında ürün kalitesine etki edebilecek üretim ve proses arızalarını tespit edip giderilmesini sağlama. Laboratuvar cihazlarının sürekli çalışır durumda olmasını sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmak Denizli de ikamet etmek Askerliğini tamalamış olmak

  Sektör: İmalat, Kimya, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Uzman, Asistan

 • Kimyager

  UnifolTekirdağ 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Laboratuvarında görev alacak, Yeni ürün projelerinde yer almak ve yürütmek, Analiz çalışmaları ve istenilen raporlamaları zamanında sunabilecek, Ar-Ge çalışmalarına destek olunması, Üretim sürecinin verimli kaynak kullanımı ile sürdürülmesi, Üretim hacmi, verimliliği ve metot geliştirme çalışmalarının yapılması, İşletmemiz bünyesinde kimya laboratuvarında proses kontrollerini yapacak Kimyager arıyoruz. Not: Başvuruda bulunan adayların açık adres belirtmeleri gerekmektedir.

  Aranan NiteliklerKENDİLİĞİNDEN YAPIŞKANLI PVC FOLYO ÜRETEN FİRMAMIZIN LABORATUVARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP KİMYAGER ARIYORUZ. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ve ya Kimya bölümünden mezun, Tercihen Kapaklı/Çerkezköy-Çorlu bölgelerinde ikamet eden, Tercihen Suni Deri İmalatı Konusunda deneyimli, Araştırmacı, yaratıcı, yenilikçi ve detaylara dikkat eden, Hedef odaklı çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen,

  Sektör: Kimya, Reklamcılık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Kimyager, Sorumlu, Uzman, Asistan, Mühendis

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Baca Gazı Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere Ölçüm Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesi (Tercihen Çevre Mühendisi ) veya Fen Fakültesi (Tercihen Kimya) bölümlerinden mezun olması, Tercihen Baca Gazı Ölçüm Konusunda Tecrübeli veya Emisyon-İmisyon Eğitim sertifikası olan Yüksekte Çalışmaya uygun, İstanbulda’da ikamet eden veya edebilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, MS Office programına hakim, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Kimyager, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıLaboratuvar Yönetim sistemi talimatlarına uygun olarak laboratuvar çalışmalarını doğru ve eksiksiz şekilde gerçekleştirmek. Müşteriden ve üretimden gelen numunelerin deneylerini yapmak. Laboratuvara girişi olan diğer giriş kalite kontrol ve servis numunelerin kayıt ve takip işlemlerini prosedüre uygun şekilde yapmak, analizlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yapıp yöneticisine teslim etmek. Laboratuvarda kullanılan cihazları ve diğer araçları, kullanım talimatına ve laboratuvar güvenliğine uygun şekilde kullanmak ve kalibrasyon ve bakımlarını yapmak ve takip etmek. Ürün geliştirme ve yeni ürün tasarımı ile ilgili çalışmalarda gerekli laboratuvar çalışmalarını yürütmek. Laboratuvar ve laboratuvar stok bölgesinin temizlik ve düzenini sağlamak. Laboratuvar eksik malzemelerinin takibini yapmak, yöneticisine bildirmek.

  Aranan NiteliklerEğitim ve Deneyim: Üniversitelerin kimya, kimya teknikerliği, rafineri ve petrokimya, akaryakıt ve madeni yağ bölümlerinden mezun Tercihen en az 2 yıl iş deneyimine sahip Beceri ve Yetenekler: Laboratuvar Yönetim Sistemi, ISO 17025 Standardı ve diğer uluslararası standartlar hakkında bilgi sahibi olan Laboratuvar ölçüm ve test cihazlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve istekli Dikkatli, düzenli ve disiplinli Araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu İnsan ilişkilerinde başarılı Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Mesai engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İzmir’de ikamet eden

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıT.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (İSGÜM) ve TÜRK Akreditasyon Kurumu TÜRKAK’tan Yetkili ve Sürekli Büyümekte olan Çevre ve İSG Laboratuvarımıza; - Emisyon- İmisyon Ölçümü, - İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümü

  Aranan NiteliklerSGS ÇEVRE ÖLÇÜM ve ANALİZ LABORATUVARI T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş, TÜRKAK Akreditasyon kurumu tarafından akredite edilmişlaboratuvardır. Üniversitelerin Kimyager, Tekniker ve Teknisyenlik bölümlerinden mezun olan, - Askerliğini yapmış erkek, - Aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli bulunmayan, - Laboratuvar ve Saha işlerini Meslek Edinmiş ve bu işleri zevk alarak yapabilecek, - Sorumluluk Duygusu ve Çalışma İsteği olan, - Özellikle “takım çalışmasına yatkın”, “uyumlu”, - Kocaeli’ de ikamet eden, - Emisyon- İmisyon Numune Alma Yetkisi olanlar tercih sebebidir. ,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPlastik hammadde üretimi yapan fabrikamızda kalite kontrolde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerMenemen ve Çiğli'deki fabrikalarımızda çalışabilecek. Üretim sırasında ve üretim sonrasında ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu denetleyecek ,kayıt altına alabilecek. En az meslek lise mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek İletişim becerisi gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın Enjeksiyon ve Ekstrüzyon tezgahlarını kullanabilecek Ms Office programlarını kulanabilek 22-30 yaş aralığında bulunan Askerliğini yapmış Sağlık ve sabıka sorunu bulunmayan arkadaşlar alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümünden mezun; Kan merkezi tecrübeli; Kan Bankacılığı ve Kan Transfüzyon Sertifikası olan; Tercihen "Plazmaferez" bilen,

  Aranan NiteliklerTıbbı Laboratuvar Teknikeri aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Laborant

  ORGANİKA Kimya Kozmetikİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamıza,Kozmetik sektöründe deneyimli,laborant arıyoruz. Fabrikamız Selimpaşa-Ortaköy Sanayi Bölgesi / Silivri'dedir. Avcılar Üniversite-Selimpaşa arasında servisimiz vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği,Kimya Bölümü Mezunu Kozmetik, kimya veya temizlik malzemeleri üretimlerinde çalışmış, Sorumluluk alarak iş takibini yapabilecek ,dürüst,çalışkan ve ekip çalışmasına yatkın, Bilgisayar Bilgisi Olan İngilizceyi iyi derecede bilen Firmamızın laboratuarında ve üretim süreçlerinde kalite kontrol denetimlerini ve analizlerini yapabilecek

  Sektör: Kozmetik, Kimya, İmalat

  Pozisyon: Laborant, Uzman, Sorumlu

 • Laboratuvar Teknikeri

  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesiİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÖzel Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, 3 yıl hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler.Erkek Laboratuvar Teknikeri(Teknisyeni) aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laborant

 • İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Laboratuvar Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLaboratuvar Teknikerliği Bölümlerinden Mezun, İletişim yeteneği yüksek, En az 1 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, Laboratuvar teknikeri aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laborant

 • Üretim Müdürü

  Bikar İlaçİstanbul Anadolu 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKİMYAGER VEYA KİMYA MÜHENDİSİ ÜRETİM MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerİLAÇ ÜRETİMİ KONUSUNDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, ÜRETİM PLANI ÇERÇEVESİNDE TÜM ÜRETİM AŞAMALARINI, MALZEME HAZIRLAMADAN BİTMİŞ ÜRÜNÜN SERBEST BIRAKILMASINA KADAR Kİ ORGANİZE EDEBİLECEK VE YÖNETEBİLECEK, ÜRETİM AŞAMALARININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ SÜREÇLERİNİN BELİRTİLDİĞİ PROSEDÜR, TALİMAT, FORM VB. KALİTE DÖKÜMANLARINI HAZIRLAMAK, İYİ İMALAT UYGULAMALARI(GMP) KURALLARINA VAKIF

  Sektör: İlaç, Kimya, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Kimyager, Sorumlu, Müdür, Mühendis, Biyokimyager

İş Habercisi - Laboratuvar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?