Laboratuvar İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Laboratuvar
 • Manpower Managed Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBitmiş ürün stabilite analizlerini GMP ve GLP'ye uygun olarak yapmak, Laboratuvar ortak işleyişi ile ilgili sorumlulukları yerine getirmek,  Gerekli dökümantasyonları tamamlamak,  Kullanılan cihazların kalibrasyonlarını gerektiğinde yapmak. 

  Aranan NiteliklerEn az Kimya Teknik Lise, tercihen Kimya önlisans mezunu,  Benzer bir alanda en az 1 sene deneyimli, (İlaç sektörü laboratuvar deneyimi tercih sebebidir),  Ekip çalışmasına yatkın, Titiz çalışabilen, detay odaklı,  HPLC, UV analizleri, GMP, GLP konularında bilgi sahibi,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

  Sektör: Danışmanlık, İlaç, Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Taha Giyimİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerkez Laboratuvarımızda, haslık, fiziksel, boyutsal, yıkama test ve numune kabul bölümlerinde test işlemlerini yapmak.

  Aranan NiteliklerLC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, 34 ülkede, 32.500’ ü aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 700’ ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 giyim markasından biri olmayı hedefleyen grubumuza “Laboratuvar Test Personeli” olarak vardiyalı çalışabilecek ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (tekstil, kimya, laboratuvar, ayakkabı, deri bölümlerinden mezun), Tekstil test süreçlerinde tecrübeli veya yetiştirilmek üzere istekli, gelişime açık, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Kimya, Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Laborant, Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun / Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Kimyager, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre Konusunda faaliyet gösteren laboratuvarımızda "Analiz Sorumlusu" olarak çalışacak mesai arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 2- 4 yıllık Kimya ve Çevre Bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Verilen görevi eksiksiz yerine getirebilecek, Sorgulama ve araştırma becerisi olan, Analiz ve raporlama becerisi olan, Takım çalışmasına uygun, Öğrenmeye ve gelişime açık, Dinamik ve hızlı uyum sağlama becerisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, MS Office programına hakim, Tercihen Yüksek Lisans yapmış, Askerlik Hizmetini Tamamlamış,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Sorumlu

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMobil Sağlık Hizmeti verdiğimiz İstanbul Bahçelievler' de bulunan ofisimizde görevlendirmek üzere sağlık hizmetleri alanında çalışacak deneyimli/deneyimsiz çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerLise, MYO ve Üniversitelerin Sağlık Bölümlerinden Mezun, Kan alma konusunda deneyimli İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire

 • AEM Çevre Laboratuvar Analizİstanbul Anadolu 14 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFİRMA GENEL TANIMI AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız, çalışma arkadaşları aramaktadır. ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda ölçüm hizmetleri konusunda görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler{C}· ARANAN NİTELİKLER Üniversite, tercihen Kimya veya Çevre Mühendisliği bölümünden mezunu, Çevre ve İş Güvenliği mevzuatlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, disiplinli, düzenli, takipçi, Takım çalışmasına yatkın, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık, Müşteri odaklı, ikna yeteneği gelişmiş, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Tercihen SRC belgesi mevcut, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerlik ile ilişiği olmayan, tercihen 35 yaşını aşmamış, Bay "Ölçüm Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun / Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Kimyager, Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması-Laboratuvar' da kozmetik ürün ve hammaddelerinin mikrobiyolojik analizlerini yapmak, -Mikrobiyoloji laboratuvarı genel çalışmalarına destek vermek

  Aranan NiteliklerIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. -Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Kimya, Gıda Teknolojisi vb. bölümlerden mezun -Laboratuvar' da kozmetik ürün ve hammaddelerinin mikrobiyolojik analizlerini yapmak, -Yoğun iş temposunda çalışabilecek -MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan -Küçükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Tekniker, Asistan

 • İş AçıklamasıYAPI MALZEMELERİ VE KENTSEL DÖNÜŞÜM LABORATUVARLIĞI YAPAN ŞİRKETİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE, TAZE BETON, KAROT, ÇELİK, MEVCUT YAPI DONATI RAPORLAMASI VE DENEYLERİNİ YAPABİLECEK DAHA ÖNCEDEN TECRÜBELİ YADA TECRÜBESİZ YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BAY/BAYAN PERSONELE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerİYİ DERECE BİLGİSAYAR VE OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN TERCİHEN YAPI LABORATUVARI SİSTEMİNİ VE PROGRAMLARINI BİLEN LABORATUVAR İÇİNDE VE SAHADA ÇALIŞAN PERSONELİ ORGANİZE EDEBİLCEK İŞ PROGRAMLARINI OLUŞTURABİLECEK MÜŞTERİ İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİ DEĞERLENDİRİP ÇÖZÜM BULABİLECEK DENEY SONUÇLARININ RAPORLARINI HAZIRLAYP ARŞİVLEME YAPABİLECEK

  Sektör: Diğer, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Progoldİstanbul Avrupa 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALTIN ANALİZ LABORATUVARINDA 20-30 YAŞLAR ARASI İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU BAY/BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLABARATUVARDA ÇALIŞACAK, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, ERKELERİN TERCİHAN ASKERLİK GÖREVİNİ BİTİRMİŞ YADA 3 YILDAN FAZLA TECİL DURUMU OLAN, TERCİHEN KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURAN, EN AZ KİMYA TEKNİK LİSESİ ,2 YILLIK KİMYA MESLEK YÜKSEK OKULU YADA 4 YILLIK KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU(KİMYAGER YADA KİMYA BÖLÜMÜ) OLMAK BAY/BAYAN ALINACAKTIR.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Kimya

  Pozisyon: Laborant, Kimyager

 • İş AçıklamasıPlastik Ambalaj üzerine yurt içi ve yurt dışı için üretim yapan fabrikamızda; mevcut Ar-Ge Laboratuarında hammadde, yarı mamul ve mamul denemelerini yapacak, ürün geliştirilmesinde, kalitenin arttırılmasında etkin çalışacak, Kalite Güvenceyle bağlantılı çalışacak BAY personel alınacaktır.  

  Aranan NiteliklerÜniversitelesin KİMYA VE KİMYA MÜHENDİSLİĞİ, (MYO KİMYA bölümü mezunları da değerlendirilecektir.) İş dikkati ve özenine sahip, Sorumluluk bilincinde, İngilicze bilen, Analitik düşünen, yaratıcı ve problem çözme becerisine sahip, Yeni ürün geliştirme yetkinliğine sahip, Raporlama yapabilecek, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden, ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ BAY personel alınacaktır. (Tecrübeli personellerin dışında tecrübesi bulunmayan personel de yetiştirilmek üzere değerlendirilebilir)

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Kimyager, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıYöneticinin telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, yazışmaların yapılması, günlük iş planının organize edilmesi, İşle bağlantılı araştırmaların yapılması, gerekli liste ve raporların hazırlanması, işin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesi. Gelen ve giden evrakı kayıt altına almak ve arşivlemek. Yurt içi ve yurt dışı seyahat, toplantı organizasyonlarının yapılması, randevuların alınması, ofis düzeninin sağlanması, Yöneticinin çalışma düzeninin, günlük, haftalık, aylık ajandasının organize edilmesi, takibi ve yönetilmesi, Gelen konukları karşılamak ve yönlendirmek. Günlük muhasebe kayıtlarını oluşturmak (Banka, Fatura, Kasa, Çek ve mahsup işlemleri v.b.), Cari hesap takibi, Talep edilen dokümanların çevirisini yapmak, Grup şirketlerin Sosyal ağ hesapları, medya-reklam veya diğer görsel alanlardaki faaliyetlerinin takibini yürütmek.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen Rusça bilen, Yönetici Asistanlığı pozisyonunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hâkim, Netsis Muhasebe programının kullanımında en az 1 yıl tecrübeli, İş süreçlerine uygun - sonuç odaklı çalışacak, Titiz, planlı, takipçi, sabırlı, sorumluluk sahibi ve zaman yönetimi konusunda uzman, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve etkili iletişim kurabilen, Güler yüzlü, iletişimine güvenen ve mesleğini seven, Öğrenmeye ve gelişime istekli, Koordinasyon ve takip becerisi olan, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Gıda, Kimya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Aralık 2016

  İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri alanında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından olan Baran OSGB bünyesinde görevlendirilmek üzere;​ Kurumsal satış alanında özellikle de OSGB sektöründe deneyimli, İş Güvenliği Uzmanı ve ya bu sektörde İş Geliştrime, pazarlama, satış bölümlerinde çalışmış, Tercihen portföy sahibi ve yüksek prim sistemiyle çalışabilecek, Planlama becerisi yüksek, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, İş sorumluluğu ve başarma duygusu yüksek, Anadolu Yakasında ikamet eden Satış Pazarlama Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMüşteri ve Müşteri Adayı ziyaretlerini gerçekleştirmek; hizmetlerimizin tanıtımını/sunumunu yapmak Satışın gerçekleştirilmesi ve satiş anlaşmasının yapılması için satiş süreçlerini takip etmek Müşteri memnuniyetini arttıracak, kendisi ile direkt ilgili olmayan talepleri ilgili departmanlara yönlendirmek Mevcut piyasa koşullarını değerlendirerek, eksikliğimizi giderecek veya satiş yapma yetkinliğimizi güçlendirecek önerilerde (ürünler, eğitimler, aktiviteler) bulunmak.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Faveo DanışmanlıkBursa 21 Aralık 2016

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için 'LABORANT' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerKimya bölümü mezunu, Tekstil sektöründe tecrübeli (tercihen iplik boyada), Laboratuvarda renk çalışması yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Laborant

 • İş AçıklamasıMemorial Kayseri Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Ağırlıklı olarak Mikrobiyoloji alanında çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, "Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' Boya Operatoru/ Kimyasal İşlemler Operatoru/Tahribatsız Muayene Teknisyeni'' arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler  Teknik Lise yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu Teknik resim okuma ve anlama bilgisi olan Giriş,proses ve final kontrolleri konularına hakim,görsel kontrol tecrübesi  olan Yaş boyama prosesinde   çalışacak , tecrübeli veya tecrübesiz, tercihen otomotiv  boya sektöründe çalışmış (Boya Operatoru) Kaplama sektöründe en az 2 yıl tecrübeli (Kimyasal İşlemler Operatoru) Tahribatsız Muayene konusunda bilgi sahibi olmak. FPI (sıvı penetrant test), MPI (manyetik parçacık testi) (Tahribatsız Muayene Tek) Office ve ERP sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olan Vardiyalı çalışabilecek İletişim ve takım çalışması konularında başarılı Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir ya da Manisa’da ikamet eden.

  Sektör: Makine, İmalat, Havacılık

  Pozisyon: Laborant, Kimyager, Eleman, Usta

 • Memorial Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 4 Aralık 2016

  İş AçıklamasıMemorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, "Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıGıda ve Tarım Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, uluslararası bilinirlik ve Akreditasyona sahip Özel Gıda Analiz Laboratuvarında, analizlerle ilgili tüm süreçlerin içerisinde olmak Rotasyon çerçevesinde Fiziksel ve Kimyasal Analiz Laboratuvarı, Katkı ve Kalıntı Laboratuvarı, Genetik ve Biyoteknoloji Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarları, Çevre Laboratuvarı, Toprak Laboratuvarı, Yem Laboratuvarı kapsamda yer alan analizlerde hazırlık çalışmalarını yapmak, Laboratuvar bölümlerinin tertip ve düzeninden direk sorumlu olmak, Laboratuvar ekipmanlarının bakım, temizlik ve kontrolünden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin gıda ve laboratuvar ile ilgili 2 yıllık yüksek okulları, Gıda Teknolojisi, Tarımsal Laboratuvar, Kimya veya Biyoloji bölümlerinden mezun, Gıda İşletmeleri ve/veya laboratuvarlarda en az 2 yıl deneyimi olan, Gıda Kimyası ve Gıda Mikrobiyolojisi konularında bilgili, Yoğun iş temposu ve çalışma programına ayak uydurabilecek (gerekli durumlarda geç saatlere kadar çalışabilecek) Hedefini "Sürekli Gelişim" üzerine kuran ve çok çalışarak kişisel gelişimin lisans veya ön lisans düzeyi için aynı anlam taşıdığını gösterebilecek, Laboratuvar ortamında çalışmaktan hoşlanan (analiz yapmaktan zevk alan), TS ISO EN 9001:2008 ve TS EN ISO/IEC 17025 konularında bilgili (dokümantasyon ve raporlama yeteneğine sahip), Kendine güvenen ve başarısını ispat etmeye hazır, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve başarılı, Ekip çalışmasını seven, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Bilgisayar programlarına hakim (word, excel, powerpoint vb.), İZMİR ‘de ikamet eden veya edebilecek olan, "Çözüm Ortağı"mız olarak çalışacak başarılı arkadaşları ekibimizde görmek istiyoruz.

  Sektör: Gıda, Kimya, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Mühendis, Laborant, Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümünden mezun; Kan merkezi tecrübeli; Kan Bankacılığı ve Kan Transfüzyon Sertifikası olan; Tercihen "Plazmaferez" bilen,

  Aranan NiteliklerTıbbı Laboratuvar Teknikeri aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıDünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan bünyesinde görevlendirilmek üzere; " LABORATUVAR TEKNİKERİ " aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi Mezunu Teknisyen, yada 2 yıllık SHMYO Laboratuvar Bölümü Mezunu, Kan alma deneyimi olan, Kan Transfüzyon Merkezinde çalışmış olan, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış(Bay adaylar için)    

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane, İlaç

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Laborant

 • Hisar Intercontinental Hospitalİstanbul Anadolu 5 Eylül 2016

  İş AçıklamasıDünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan bünyesinde görevlendirilmek üzere; " AFEREZ TEKNİKERİ " aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tıbbi Laboratuvar teknisyenliği-Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği ) Aferez uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, Aferez Sertifikasına sahip Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren,

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane, İlaç

  Pozisyon: Tekniker, Laborant, Teknisyen

 • İş AçıklamasıKonak Hastaneler Grubu bünyesinde İzmit Konak Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; •Lise ya da Önlisans Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun •Tercihen 2 yıl deneyimli •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek •Gece nöbet tutabilen •Bay/Bayan      

  Aranan Nitelikler'Laboratuvar Teknisyeni/Teknikeri' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

İş Habercisi - Laboratuvar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?