Mali ve İdari İşler Uzman Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Mali ve İdari İşler Uzman Yardımcısı
  • İş AçıklamasıAraç filo yönetimi, takibi ve raporlanması. Çalışan sağlık sigortası anlaşmaları, giriş-çıkışlarının takibi ve raporlanması. Çalışanların yemek, ulaşım, güvenlik, şirket aracı,kiralık araç ,cep telefonu, yakıt gibi yan haklarının takip edilmesi. İhtiyaçların giderilmesi ve denetim çalışmalarının yürütülmesi. Genel Müdürlük ve Dağıtım Merkezleri’nin malzeme ve hizmet talepleri için endirekt satın alma işlemlerinin pazar, fiyat ve kalite analizlerinin yapılması, müzakere süreçlerinin yürütülerek sonuçlandırılması. Tedarikçi sözleşmelerini hazırlanması ve onaya sunulması. Siparişlerin prosedür ve talimatlara göre oluşturulması ve tedarikçilere yönlendirilmesi. Satın alınan mal ve hizmetlerin fatura takiplerinin yapılması, faturaların ilgili dönemde onaylanması ve Mali İşlere ödeme için yönlendirilmesi. Yeni/alternatif tedarikçi onay çalışmalarının yapılması, onaylı ve alternatif tedarikçi havuzunun sürekli güncel tutulması. Periyodik ofis bakım ihtiyaçlarının belirlenmesi, ofis bakım planın hazırlanması ve güncellenmesi, bakım aksiyon planının belirlenmesi. Mal ve hizmet satın alınan tedarikçi, hizmet kalitesinin değerlendirilmesine ilişkin ilgili departmanlar ile sürekli iletişim içerisinde olunması. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında şirket içi düzenlenmelerin zamanında ve eksiksiz yerine getirilmesi. Sözleşme, dönemsel fiyat anlaşması gibi dokümantasyon süreçlerinin tedarikçi ve hukuk koordinasyonu ile takibinin sürekli olarak yapılması.
    Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Endirekt satın alma alanında en az 5 yıllık deneyim sahibi, Sözleşme hazırlama, sipariş yönetimi, tedarikçi araştırma, geliştirme ve değerlendirme konularında deneyimli, Şube-Depo yapılanması olan şirketlerde çalışmış, GES konusunda ve indirimli elektrik anlaşmaları konusunda deneyimli, Sayfa başı yazıcı kiralama ve operasyonel takibi konusunda deneyimli, Ajans – Prodüksiyon, Reklam ve Pazarlama konularına hakim, Alarm, kamera güvenlik sistemleri konusunda bilgi sahibi, İdari İşler kapsamına giren tüm süreçlerde (resmi makam işlemleri, tamirat bakım, kontrol vb.) deneyimli, MS Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) çok iyi derecede kullanabilen, ERP programlarında deneyimi olan, Fonksiyonlar arası ve ekip içi çalışma becerileri gelişmiş, Analitik, sonuç odaklı, organizasyon ve planlama becerilerine sahip, İletişimi güçlü, problem çözme becerileri gelişmiş, pazarlık ve ikna kabiliyetine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, “İdari İşler ve İdari Satınalma Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

    Sektör: Otomotiv

    Pozisyon: İdari İşler Uzman Yard, İdari İşler Uzmanı, Finans ve İdari İşler Uzmanı, İdari İşler Uzman Yardımcısı, İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu, İdari İşler ve Satınalma Yöneticisi/Yönetmeni, Mali ve İdari İşler Uzman Yardımcısı, Satınalma ve İdari İşler Müdürü, Satınalma ve İdari İşler Sorumlusu

İş Habercisi - Mali ve İdari İşler Uzman Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?