Sistem Monitoring Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Sistem Monitoring Uzmanı
 • Sistem Monitoring Takım Lideri

  Fiyuuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Şubat 2023
  İş AçıklamasıTFI - TAB Gıda Yatırımları’nın dijital teslimat platformu olan fiyuu büyümeye devam ediyor! 2016 yılından bu yana İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Manisa, Mersin, Konya, Antalya ve birçok ilimizde 3.500'ü aşkın kuryesi ile hizmet veren fiyuu; “Dijital Dönüşüm” Projesinde görev alacak ve şirketi geleceğe taşıyacak yeni takım arkadaşlarını arıyor. Yoğun şehir ve iş hayatı içerisinde koşuşturan tüketicilerin; ihtiyaç duydukları şeyleri, istedikleri yere, zamanında ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak isteyen firmalara kurumsal kurye desteği sağlıyor. Yenilikçi ve teknolojik yaklaşımı ile büyümeye devam eden fiyuu, kuryeleri tarafından taşınan tüm siparişlerin uçtan uca takibini sağlayarak sektörde fark yaratıyor. Sen de bu teknolojik dönüşümün bir parçası olmak ister misin? Saha lojistik operasyonları için vardiya planlaması ve yeni şubelerle ilgili lokasyon & verimlilik analizlerinin yapılması, raporlanması, Kurye statülerinin anlık takibi, saha ile paylaşılması, Şirket içi yazışmaları takip ederek süreçlerin monitör edilmesi ve gerekli durumlarda üst yönetime alarm üretilmesi. Restoranların marka bazlı teslimat süreleri ve sipariş adetlerinin paylaşılması, Takip edilen iş konularıyla ilgili rutin raporlar üretilmesi, paylaşılması ve takibi.
  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Raporlama, süreç yönetimi, planlama, analiz ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Benzer personel planlama, performans analizi gibi bölümlerinde deneyimli, Ekip yönetme konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını (Ağırlıklı olarak excel) kullanabilen, SQL dilini en az basic düzeyde bilen, Analitik düşünme ve planlama / organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İyi iletişimin yanı sıra dışa dönük ve yaratıcı olan, Tempolu ve yoğun çalışma programına ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vadistanbul Merkez Ofisimizde görevlendirmek üzere "Monitoring Takım Lideri" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Çağrı Merkezi Takım Lideri, Sistem Monitoring Uzmanı

 • İş AçıklamasıSorumlusu olduğu teknik ekibi yönetecek ve iş sürekliliğinin temini için 7/24 kapsamında izleme ekranlarından Sistem, Network ve diğer bileşenlerin izlenmesi, acil durumlarda iş operasyonlarının kesintiye uğramasını en aza indirmek için iş sürekliliği protokollerinin geliştirilmesi ve uygulanmasını sağlayacak.
  Aranan Nitelikler- IT Monitoring ve Konfigürasyon alanlarında bilgi sahibi, sistem izleme/monitoring alanında tecrübesi olan, - Sorumlusu olduğu ekiplerin Inbound, Outbound ve yazılı kanal ölçme değerlendirme ve raporlama süreçlerine hakim, - Planlama, takip ve kontrol yeteneği gelişmiş, - Dökümantasyon disiplinine sahip, iş takibi yapabilecek, - Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Çağrı Merkezi Direktörü, Çağrı Merkezi Yönetici Yardımcısı, Teknik Destek Direktörü, Teknik Destek Müdürü, Teknik Destek Mühendisi, Teknik Destek Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Teknik Destek Yöneticisi/Yönetmeni, Çağrı Merkezi Birim Yöneticisi/Yönetmeni, Çağrı Merkezi Sistem Admini, Sistem Monitoring Uzmanı

İş Habercisi - Sistem Monitoring Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?